CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni 🙂 🙂 🙂

vodni
26. pro 2010

@tevi @pampeliska36 Kočky, musíme tu čekárnu zdolat a vydržet 😉 Je blbý, že máme to ošemetný srovnání s minulými pokusy, člověk pořád nejistí... 😅 Ale máme to za pár, tak se nebudeme bát vlka nic, jo? Prostě jeden pokus byl takový, a další je prostě jiný. Stejně jako to má každá kočka jiné, tak musíme věřit tomu, že i pokusy u jedné kočky se prostě liší 😉

pampeliska36
26. pro 2010

ja viiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

vodni
26. pro 2010

@vodni tak teď si to ty holka pitomá po sobě pěkně přečti, a netrojči!!!!!!!!!!!!!!!!

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni to jsou slova do pranice!!! presne tak! SOUHLASIIIIIIIIM 😀

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 no jo, já si to musím vždycky vizuelně ztvárnit (tj. napsat), abych zase nabyla své disciplníny 😉

vodni
26. pro 2010

@pampeliska36 oni totiž ti vodníci už zase nečvachtají... 😖

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni 😀 😀 😀 tak SUPER! tesim se s tebou 😉

tevi
26. pro 2010

Holky, prostě to na ty Vánoce výjde všem a hotovo!!!

vodni
26. pro 2010

@tevi 😵 😵 😵

pampeliska36
26. pro 2010

@tevi 😵 😵 😵

vodni
26. pro 2010

Tak já už dneska vypínám kompl... Zase nakouknu zítra, snad už Lucka bude mít svého Štěpánka u sebe (na těhulkách stále žádné zprávy... 😕) Tak pa pa 😵

pampeliska36
26. pro 2010

@vodni tak ahooooooooooooooj 🙂 taky tak a dekuju moc za dnesek spolucekatelko 😉

tevi
26. pro 2010

Ahoooj holky, a dobrou. Píchli jsme poslední Pregnyl. Dneska to ani tak nebolelo. Je mi divně, půjdu zalehnout s malým. Mějte se krásně...

tevi
26. pro 2010

@pampeliska36 ještě malý dotaz. U malého jsem asi při "uhnizďování" špinila. Teď nic... Nemělas něco podobného...? Už mi z toho fakt hrabe. Tak moc bych to chtěla... Že se nemůžu na nic jiného soustředit.

pampeliska36
26. pro 2010

@tevi ja to teda nemela... ale ja taky nebyla nikdy tehulka 😉 ☹ 😖 ale vim, ze to spineni pri uhnizdovani se muze stat... 😨 nezoufej, kazda to ma jinak a kazdej prubeh je jinej... nezbyva jen cekat, cekat a cekat a porad myslet pozitivne!!! co se ma stat, to se stane a beztak to clovek proste nemuze ovlivnit!

tevi
27. pro 2010

@pampeliska36 to je fakt. Kdyby někdo vymyslel nějaký elixír života pro ty bublinky naše. Že? Ještě osm dnů do testu. To je dýl, než týden...

pampeliska36
27. pro 2010

dobre ranko holky 😀
... nemam moc dobre zpravicky ☹ muj dnesni testik je snehobily 😖 no co se da delat... bojujeme dal 😀 zklamani neni tak velke, jak pri prvnim IVF, ale prece jen trosicku je 😨
takze jeste pockam do 30.12. abych to mela jako oficialni den D a v pondeli pujdu na krev na unicu.

ivetule
27. pro 2010

Ahoj holky tak jsme zpátky doma od rodiny. Bylo to docela namáhavý. Ty hormony mi dávají nějak zabrat. 😒

ivetule
27. pro 2010

@tevi utíká to. Za chvilku už budeš dělat testík. Nervy koukám pěkně pracují. Je pravda,že já taky jinak prožívám tenhla pokus. Při prvním mi nic injekce nedělali a ted mi zrovna moc dobře není.

ivetule
27. pro 2010

@pampeliska36 ahoj. Ještě počkej na 30. 🙂 Moc ti to přeju aby tam byli.

pampeliska36
27. pro 2010

@ivetule no ahoj 😉 dekuju, ale nadeje neni zadna... jsem realista 🙂 😉

jezulicka
27. pro 2010

Ahojte holky, moc vás zdravím po svátcích,doufám, že jste si je užili já pěkně odpočívala a ležím dále
pohoda klid...pampeli-ty neplaš a měla jsi testovat až 30.tak proč si to děláš dříve-..víš kolik je případů že to dělají dřív a nic a pak až v termínu se jim to ukláže..tak klid...ju?? 😉

ivetule
27. pro 2010

@pampeliska36 je pravda,že při prvním jsem to tak nějak cítila když jsem si udělala test a ono nic. Tak jsem už ani nedoufala. A jak jsi psala,že první pokus bolel víc. Je to pravda mě první taky docela položil. ☹

ivetule
27. pro 2010

@jezulicka ahoj po svátcích. Jenom dál pěkně odpočívej. 🙂

jezulicka
27. pro 2010

@ivetule ahojky a co ty jak jsi na tom??

ivetule
27. pro 2010

@jezulicka já si začnu píchat 29 puregon pen a 4 jdu na kontrolu jak mi rostou folíci. OPU by mělo měl být přibližně 12-13 ledna. Je to hrozně blízko. Začínám mít trošku nervy.

jezulicka
27. pro 2010

@ivetule tak to ti už uteče,takdržím pěstíky moc at to vše dopadne dobře..
neboj zvládneš to..sletí to a budeš taky už těhulka jak ostatní... 🙂

tevi
27. pro 2010

@ivetule je fakt, že to letí. Za chvilku budeš mít pozitivní test!
Pampel, myslím, že na test je ještě fakt brzo. Nezoufej. Do 30. daleko.
@jezulicka ty už se čítíš lépe? Teda, závidím. 14tt, to je už krásné. Za dva týdny můžeš cítit první pohyby... Paráda. Z nejhoršího venku. Fandím ti.

raduza2
27. pro 2010

Ahojky holky,tak jak jste prožily svátky ?? Doufám že byli v klidu a v pohodě 😉

@pampeliska36 ☹ ,jéště vyčkej ,moc ti přeji aby se ty // tam ukázaly 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru