CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
27. pro 2010

@ami33 ahojky, já měla PN až po OPU

teckovanaorchidej
27. pro 2010

kočky, já mám takovou lenoru, měla bych makat z domu a místo toho tady čumákuju............ 🙂 🙂

vodni
27. pro 2010

@teckovanaorchidej neblbni, ty jsi teď v práci?????????????? Co svátkový volno? 😝

ami33
27. pro 2010

@teckovanaorchidej tak pár dní si můžu vzít i bez PN když bude nejhůř

ami33
27. pro 2010

@teckovanaorchidej no já jsem ráda,že jsem nakoupila a peru, jak jsem dneska líná, to zase bude masakr začít v lednu něco dělat, mám 21 dnů volna a pak má člověk být v té práci aktivní 😀

ami33
27. pro 2010

tak sem četla, že ty injekce do zadku po OPU jako jehla 4 cm, to si dělají prdel ne? to mě manža asi nepíchne ani náhodou 😀 a nebo se naopak bude vyžívat 😒

vodni
27. pro 2010

@ami33 ale píchne a rád 😀 Ten můj při prvním setkání s tou jehlou omdlel, a teď se na to vyloženě těšil 🙂 Neboj, je to o cviku, sestřička ho proškolí a ty to ani neucítíš 😉

ami33
27. pro 2010

sestřička ho proškolí, ale trpět budu stejně já 😝

vodni
27. pro 2010

@ami33 No, ono to moc nebolí, prostě to píchne jak se jehla prdelky dotkne, ale že bys cítila ty 4 cm pod povrchem, to fakt ne 😉

teckovanaorchidej
27. pro 2010

holky, já makám z domu, do práce nemusím, ale prachy jsou potřeba 🙂

vodni
27. pro 2010

@teckovanaorchidej Tak to jo, to máme stejný. Já už myslela, že píšeš z kanclíku 😉

vodni
27. pro 2010

Jdu dělat večeři, tak pa asi až zítra 🙂

ivetule
27. pro 2010

@lena5 koukám,že dvojnásobná radost. Moc gratulujeme. 🙂

lena5
27. pro 2010

@ivetule díky moc,doufám,že to dotáhneme do zdárného konce.byl to sice boj ale stálo to za to.

tevi
28. pro 2010

@lena5 Taky se přidávám ke gratulce, je to paráda. Moc přeju a tiše závidím.
@vodni ještě týden a kousek...

Taky mě nějak škrábe v krku. Asi jsem to chytla od malého, tak půjdem odpočívat.

lnk
28. pro 2010

ahoj holky,
nemohu se dovolat na Unicu, nevíte, jak tam jsou?

andinecka
28. pro 2010

@lena5
ahoj, já měla ET 19.11. 🙂 🙂

andinecka
28. pro 2010

@lnk
já si myslím, že tam nejsou.

andinecka
28. pro 2010

ahoj holky,
přeji Vám pěkný den. 🙂 🙂

@orchidejko a jezulicko - můžete mi říct, co jíte? Mě skoro ze všeho pálí žáha ☹ ☹ .
Ráno jsem si koupila pomerančový džus - nic moc.

@vodní - tak co klobásky????

tevi
28. pro 2010

@andinecka andi, my v těhu hrozně pomáhalo mléko, banány, nebo neloupané mandličky.

lilllu
28. pro 2010

@andinecka Ahoj Andi, no mne je spatne porad a vcelku ze vseho. Dzus jen hruskovy, ostatni mne prekyseluje zaludek...mliko a jogurty taky zrovna nemusim,a ponaucila jsem se, ze lit je do prekyseleneho zaludku ani neni moc dobry napad... 😝 kazdopadne vcera jsem mela testoviny se smetanovou omackou a to bylo fajn . Jo a zaha mne pali jen kdyz toho snim vetsi mnozstvi, kdyz jim v mensich porcich, tak to neni tak hrozny, ale myslim, ze se na paleni zahy da i neco sezobnout, nejaka pastilka... pristi tyden jdu k doktorce, tak se tam na to optam...

pampeliska36
28. pro 2010

@lnk ahoj 😉 oni tam tedka nejsou... budou tam az 31.12. mam pocit, ze jenom nejak do 10hod. (nebo dopoledne) a pak az 3.1. v akutnich pripadech se ma volat na mobil 🙂

pampeliska36
28. pro 2010

jinak dobre ranko holky 😀 teda skoro uz poledne 🙂

pampeliska36
28. pro 2010

@lena5 moc gratuluju k takovemu stesti!!! a drzim pesticky 😉

ami33
28. pro 2010

ahoj holky, pěknej den.... u nás teda bílej a zase padá a padá

lnk
28. pro 2010

ahoj holky, tušila jsem, že tam nebudou... ☹
stala se mi nemilá věc. včera jsem se dívala, že bych měla po novým roce prodloužit mrazáčky, tak jsem hledala, kam poslat peníze a tak. no a našla jsem papír, kde je napsaný, že v případě, že chci prodloužit na další rok, tak musíme podat s manželem písemnou žádost a uhradit poplatek. jenže já v letošním roce zaplatila pouze peníze na pokladně, o žádosti se mi tam nikdo nezmiňoval a já si to holt neuvědomila.
no a ted jsem se vyděsila, že už možná v mrazáku nic nemáme... ☹ ☹
děsím se, že nám to bez té žádosti neprodloužili, i když poplatek jsme zaplatili.
ten týden to nepřežiju, než se tam dovolám. ☹
nemáte s tím někdo zkušenost? nevíte jak to tam chodí? jestli opravdu ta žádost je tak nutná?
nikdo se mi ani neozval, že bychom měli zaplaceno a že by jim tam chyběl papír. ☹

jezulicka
28. pro 2010

@andinecka ahoj ani, ty tak já jím skoro vše a žáha mě také občas pálí to je normální,
koupila jsem si rennie a to mi pomůže..tak zkus to..mě zase začali bolet dásně,mám je nateklé
a četla jsem že v těhu je to normální tak vyplachuji heřmánkem a šalvějí.... 😲

andinecka
28. pro 2010

@jezulicka
ahojky, četla jsi mou IP pro Tebe??? Já jsem z toho ještě v šoku ☹

jezulicka
28. pro 2010

@andinecka joo máš ip

tevi
28. pro 2010

@lnk My s tím zkušenost máme. Letos, i když jsem chtěla na Ket jít, jsme zapomněli poplatek zaplatit. Po měsíci, kdy prošla lhůta zaplacení (tedy u nás nezaplacení) nám přišla složenka s dopisem s tím, že pokud penízky neuhradíme do měsíce, tak embryjka zničí. Penízky jsem zaplatila z účtu (jako každý rok) a nikdy jsme žádnou žádost neposílali.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru