CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
9. bře 2014

@vanushka ahojky, je mi líto, že to nevyšlo ☹ MS došla do pár dnů, asi tři max. 4 dny, jak jsem vysadila agolutin, tak to bylo celkem rychlé... pokud ti to do týdne nedorazí,tak se zeptej, kdy jít na vyvolávačku..

vanushka
9. bře 2014

@lnk ahoj, na ktory pokus v Unice ti to vyslo ?

lnk
10. bře 2014

@vanushka až na třetí KET

vanushka
10. bře 2014

@lnk ok, ja mam tiez na 3 vklady 🙂 daval ste po 2 embrya ? prezili vsetky rozmrazenie ?

lnk
10. bře 2014

@vanushka měli jsme zamraženo po 4 ks. první rozmražení přežily 2, dali jsme 2, žádné se nechytlo. podruhé přežily 3, dali jsme opět 2, opět se žádné nechytlo a potřetí přežilo pouze jedno a z toho máme pěknýho raubíře 🙂

vanushka
10. bře 2014

@lnk wauuuu, super *!!!!! krasne ze nakoniec vsetko dobre dopadlo 🙂

...ako to dopadne u nas, uvidime, ale dufam ze aspon 1 dieta z toho vyjde 😀

kolko ma maly ?

lnk
10. bře 2014

@vanushka má 20M 🙂 ty máš zamraženo kolik? po kolika?

vanushka
10. bře 2014

6 kusov po 2. 🙂

lnk
10. bře 2014

@vanushka tak držím pěstičky! 🙂

vanushka
11. bře 2014

@lnk Dakujem moc ! 🙂 🙂 🙂

tevi
14. bře 2014

Holky, je to v pr..li! Srdicko sice zatim bije, odpovidame 7+5, ale zacala jsem krvacet a dnes zjistili hemqtom pres celou spodni cast delohy. Nezbyva nez modlit se a verit! Mam strah a furt bulim. Musim porad lezet.

doko
14. bře 2014

@tevi nic není tam kde píšeš!!! musíš věřit, že to mimčo zvládne 🙂 já taky měla hematom v 8.tt, hned nad mimčem, takže ho měl strhnout sebou, ležela jsem týden v nemocnici na kapačkách a zvládly jsme to!!! teď jsem s naší holčičkou v 15.tt 😉 držím palečky, ať to zvládnete 😵

tevi
14. bře 2014

@doko az me to dojalo... dekuji, kez by!

ivetule
14. bře 2014

@tevi držím palečky at se prcek drží. 🙂

jimmy1
14. bře 2014

@tevi nohy nahoru, ležet a věřit, že to mimi zvládne!!!! Držím vám moc pěsti, ať hematom odkrvácí a nebo se potvora vstřebá ale hlavně ať mimi pěkně drží na svém místě a roste a sílí!

tevi
14. bře 2014

Holky moc dekuju.

hancami9
14. bře 2014

@tevi moooc drzim palce, hlavne pozitivni myslenky!!!🙂 my jsme dneska byli na KET, tak nam zacina dlouhých 14 dni do testu 🙂

andinecka
14. bře 2014

@tevi ahojky tevinko, ja mela stejne trapeni jako ty. Neni snadne na to nemyslet,ale urcite to oba zvladnete,jsi bojovnik. Myslim na tebe.

kveta
15. bře 2014

@tevi Bojuj!!! Ukludni sa, lez. Este nie je nic stratene!!!

vanushka
16. bře 2014

@hancami9 drzim palce !!!!!!!! 🙂 dali ste jedno embryo alebo dva ?

hancami9
16. bře 2014

@vanushka děkuji🙂 dali jsme jedno, sice máme i po dvou celkem ještě 4 maluchy, ale dali jsme šanci tomu jednomu🙂

vanushka
16. bře 2014

@hancami9 super !!!!! dufam ze to vyjde, jednoducho musi vyjst 🙂 ja idem v maji na vklad do unicy 🙂

vanushka
18. bře 2014

@tevi ako sa mas ? vsetko ok ?

tevi
18. bře 2014

@vanushka ahojky, dekuji za optani. Dneska jsem dostala prukajdu, ale na ultrazvuku je porad ten velky hematom. Musim jenom lezet, jinak to miminko strhne s sebou ☹ jsem z toho smutna. Navic po prichodu domu jsem zacala zase spinit... aach jo.

vanushka
18. bře 2014

@tevi co to je prukajda ?
ty len lez a lez,nic ine nerob, uvidis bude vsetko ok ! hematom pomaly zmizne, uvidis 🙂

tevi
18. bře 2014

@vanushka průkajda jako těhotenská průkazka 🙂

vanushka
18. bře 2014

@tevi aha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak to je super 🙂 ale, drz sa, vsetko bud ok 🙂

hancami9
21. bře 2014

@tevi Ahoj Tevi, tak jak se držíš? držím palce, at to dobře dopadne!!! 🙂

já jsem 7.den po KET a to čekání je hrozné. chtěla bych si udělat test, ale píchli mi Pregnyl 5000j, tak to asi ještě nemá cenu.

tevi
21. bře 2014

@hancami9 na test počkej alespoň ještě tři dny, pak by snad mohlo jít něco malinkého už vidět. Moc ti to přeju. Já se zatím držím, ale hematom tam pořád je, myslím ale, že postupně odchází a vstřebává se. Snažím se co nejvíce ležet, aby to zase nezačalo krvácet. To riziko potratu je pořád docela veliké. Včera jsem byla na základní odběry. Vlastně první moje oficiálně těhotenské + navíc jako nadstandard štítná žláza. Tak doufám, že bude vše v pořádku. 4.4. mám další odběry v odborné ambulanci, kde mi budou dělat screening ve 13tt. Ve středu jdu zase na kontrolu na ultrazvuk, tak snad bude vše v pořádku. Pořád na to musím myslet. Na minulý ultrazvuk šel se mnou i tatínek a celkem ho to vzalo. Je sice drsňák, ale celý večer mi říkal, že fakt musím ležet, protože jak viděl toho našeho bojovníčka jak se snaží udržet a to srdíčko, jak mu velice bilo, tak to přece nesmím vzdát a musím bojovat s ním.

tevi
21. bře 2014

@doko opakovalo se ještě to tvoje krvácení?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru