CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
29. zář 2009

Tak už jsem našla vlak a budu v Brně kolem 10.45. Ale teď už musím jít pracovat. Jak budu mít čas, tak sem zase mrknu.

jarkabilik
29. zář 2009

ahojky holky přeji všem hezký den 😉
vidím že srazík se vám blíží jsem zvědavá na fotečky z něho

irminka
29. zář 2009

ahojte,
tak já jsem si našla vláček a budu v Brně 10:33, takže když budu i chvilku bloudit po nádrraží, tak snad východ najdu do 11.ti 😉

jeany
29. zář 2009

Ahoj Jary, jak se máš? Už jsem se rozhodla, že posledního prosince končím. Mám další nabídky, tak uvidíme co se bude dál dít. Taky by se nám to mohlo povést, že. Bylo by to perfektně načasované a vyřešilo by mi to danou situaci.

Irmi, tak se uvidíme v sobotu. Já tam budu taky něco po půl. Přijedu zárověň s Bobulí.

Takže rekapitulace srazu - počet: Jeany, Lucifírek, Irminka, Bobbule, Prcekpet, Lenpes a kdo dál?
Co ty Jimmy, betys, Jary, macinto, yummick a další?

irminka
29. zář 2009

no doufám, že vás poznám děvčata, moc z vás tu fotečky nemá, takna řvěte,ju? Já jsem taková kus baby s velkým břuchem... 😉

jeany
29. zář 2009

Irmi, budeme stát na schodech a bude nás tam hlouček. Tak se přidej. Jinak tebe asi trošku poznáme, dle fotky a velkého bříška, co. 😀
Já tu nechci mít fotky, nechci se zviditelňovat.

irminka
29. zář 2009

jasné, domluveno 😉

vladis
29. zář 2009

jani se mnou taky můžete počítat už se moc těším

jeany
29. zář 2009

Jo, Vladi, vždyť já na tebe zapoměla, omlouvám se. Vím, že jsi psala, že přijdeš.
Takže je nás nahlášených už 7 osob. 🙂

jarkabilik
29. zář 2009

jeany mám sice volno ale ještě nevím co bude a navíc můj manžel domů jezdí na víkendy takže jsme rádi že můžeme být spolu ☹ takže pak není u mě divu

jarkabilik
29. zář 2009

jeany tak to aby jsi ale tu výpověd nedávala protože pak ti nebude už zaměstnavatel platit neschopenku ne?

natalka28
29. zář 2009

Ahoj holky, tak my jsme se s manžou rozhodli, že to ještě jeden měsíc zkusíme, pak začnu brát Marvelon a hurá na stimulku. Holky, mám doma ještě balení Clostilbegyt a našla jsem i Utrogestan z dřívějších dob. Myslíte, že mám začít brát Utroš od 16DC do 25DC, abych na mrchnu nemusela zase čekat 40 dní jako teď??? Mám ale problém s tím, že mám ovulku pokaždé jindy - někdy 14DC někdy ale až 27DC a když teď začnu od 16DC brát Utogestan a ovulka by třeba měla být až pozdějc, tak díky Utrogestanu asi nebude, že? Ale asi co už, stejně nevěřím, že by to teď vyšlo, halvně ať už je začátek prosince a jdeme na ICSI!
Betys - držím všechny pěsti co mám🙂

jeany
29. zář 2009

Jary, ať je to tak jak to má být. Kdybych pořád čekala, tak tu výpověď asi nepodám. Já to chtěla udělat už dávno, ale kvůli tomuto jsem to pořád posunovala. Je pravda, že pokud mi to vyjde tak, že budu těhu až po novém roce, tak o nějaké peníze přijdu, ale už mě to nezajímá. Spíš bych chtěla být v pohodě.
Věřím, že si raději užiješ volnou chvilku s manželem. My jsme spolu každý den a nedovedu si představit, že by odjížděl někam na delší dobu, ale to už je jistě na zvyku, že.

jarkabilik
29. zář 2009

natalka no já bych to asi nechala na doktorech na Unice co ti napíší a poradí že máš brát 😉
jeany tak můžu ti říci že bych měla asi být zvyklá ale nezvyknu si nikdy že je přes týden mimo domov už bych byla ráda kdyby se tohle vyřešilo a my byli pohromadě

jeany
29. zář 2009

Jary, tak to ti věřím. Manžel od známé je přes týden pryč a jezdí jen na víkendy, ale ona mi říkala, že je už zvyklá a že má aspoň svůj klid. Prý se dokonce někdy těší až odjede a odpočine si.

jimmy1
29. zář 2009

Ahoj holky,
já na srázek asi nedorazím, sice už je mi lepší, ale nějak pořád ještě nejsem ve své kůži a nechci to radši pokoušet...
Navíc tu taky budu mít manžela, jezdí v týdnu z práce jen na 3 dny domů, odjíždět bude tentokrát v sobotu večer, tak si ho chci užít, ale to asi chápete 😵 Zvyknout si na to pořád nějak nemůžu, ale zatím to takhle bude muset zůstat, chtěli jsme stavět baráček, ale penízků se nějak nedostává, nevím jak bysme zvládali splátky hypotéky, teď neschopenka, pak mateřská (mimochodem pěkně pokrácená 😖) a o rodičáku radši ani nemluvím, a výdajů hlavně pro Martínka bude i tak mooooooooře 🙂 Takže zatím vyčkáváme.

Jinak dneska jsem to cestování pro lístek na peníze vzdala, tak budu muset zítra posbírat všechny síly a vyjet do světa ☹ že by se mi teda nějak chtělo...

Už jsem zvědavá, jak dopadla betys... Doufám, že dobře 🙂

betys
29. zář 2009

Ahoj holky.Takže hlásím návrat z Unici a to stím nejkrásnějším obrázkem.1 bublinka s tlukoucím srdíčkem.Pořádně jsem to obrečela.Manžel to naštěstí stihl takže jsme u ultrazvuku mohli být spolu.Prohlížel mě Dr.Gogela.
Zítra si jdu přehlásit neschopenku ke své dr.To jsem fakt nečekala že nám to vyjde na první pokus.
Zkusím nějak dostat fotečku do alba,ale asi to chvilku potrvá.
Gogela říkal že jsem v 7.týdnu.Jak se to počítá když mám přesně měsíc po ET?Jako podle cyklu?Na to jsem se ani nezmohla zeptat.Sotva jsem udržela pláč na chodbě,vyplnila jsem na recepci dotazník a v autě už jsem si pěkně pobrečela.
Doufám že mě budete brzo následovat!!!Přeju všem hodně štěstíčka a děkuji za podporu. 😉

jimmy1
29. zář 2009

Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵
Mám velikánskou radost 🙂
Nakukuju každou chvilku, kdy už se tu ukážeš s tou skvělou zprávičkou 🙂
Buď na vás oba pořád pěkně opatrná a neboj to brečení je v těhu úúúúplně normální 🙂 Hormony se na nás pěkně vyřádí 🙂

jimmy1
29. zář 2009

No a s tím počítáním, počítá se to v podstatě od poslední menstruace. 7tt znamená od 6+0 do 6+6 v podstatě se to těhotenství počítá na dny 🙂 v tom se určo brzy zorientuješ 🙂
Jo a Bublina (Bublinka) jsme našemu mrňouskovi říkali do chvíle, než na nás na UTZ vystrčil pindíka a od té doby je to Martínek 🙂

irminka
29. zář 2009

Betys moc gratuluji a přeji hlavně moc zdravíčka a štěstíčka, jen tak dál........ 🙂

natalka28
29. zář 2009

Betys, strašně moc gratuluju. Musím říct, že mám teď na krajíčku a kdybych nebal v práci, tak asi pustím slzičku - jsem strašně ráda, když vidím, že i když to nejde přirozenou cestou a lidi se kvůli tomu v životě MOOOC natrápí, že se na ně nakonce usměje štěstí!!! Držím Vám pěstičky, ať bublinka pěkně roste a ať je vše v tom nejlepším pořádku!

Holky, přemýšlela jsem nad stimulací a asi jsem zapoměla, jak nám to dr.časově rozvrhl - nejdřív beru 21 dní antikoncepci, pak 14 dní injekce, pak hned odběry a za 5 dní vrácení vajíček zpátky??? Takže všeho všudy cca 6 týdnů? Díky

lucifirek
29. zář 2009

Betys obrovská gratulace. Přeji moc moc štěstíčka at je vše jak má být. Všem nám to určitě udělalo radost. A dodá nám to zase trošku optimismu. 😉
Natalka zhruba tak nějak to vychází.

betys
29. zář 2009

Tak jsem zkusila vložit fotku.Není to nic moc,ale líp to neumím. 😉

lucifirek
29. zář 2009

Betys už jsem se koukala.Musí to být krásný pocit,nejhezčí fotka co může být,že? 🙂
My máme s manželem jako vždy,před stimulací nebo jinou důležitou kontrolou a událostí bojové dny ☹ ,člověk se snaži být v psych. pohodě a během pár minut je to pryč ☹

betys
29. zář 2009

Lucifirek- O tom mi povídej.Oni jsou ti chlapi asi všichni stejní.Zrovna když je člověk potřebuje tak mají "své dny".Můj manžel dává nenápadně najevo že už mu chybí sex.Ale když mě je pořád blbě.Nemám ranní nevolnosti ale celodenní.A miluj se s pocitem že se asi každou chvilku pozvracíš......No snad se to brzo zlepší. 😉
Teď mi psala gratulaci tchýně.Ani jsem jim nejela ukázat fotku.Nejsem zvědavá na podobný reakce jako minule.Jen ať si počká aspoň jí budu já i mimčo vzácnější. 😀

lucifirek
29. zář 2009

Tak tak betys,oni si to nedokážou představit víš. My to musíme všechno podstupovat.Naprosto tě chápu aségra to tak měla taky. A k té tchýni,to jsi udělaladobře 😉

lucifirek
29. zář 2009

Ti chlapi,člověk je takovoudobu v pohodě, hlavně,že když jsmevezli mamku z nemocnice,tak říkal,že mám být v pohodě.A teď to takhle zpackalsám. Už toho mám tak akorát. ☹

lucifirek
29. zář 2009

Samozřejmě ještě není doma.
Betys ,zkus to manžovi vysvětlit,i když oni to asi těžko pochopí,ale za zkoušku to stojí. 😉

jarkabilik
29. zář 2009

betys mooooc gratuluji a přeji hezké těhu. 😉
jeany já ti můžu říci že si na to nikdy nezvyknu mám kolikrát i nakrajíčku když ho vidím z domu odcházet ☹

betys
29. zář 2009

Lucifirek-On mi nic nevyčítá ani nic neřekne ale je to na něm vidět.Každý večer se o něco snaží....
A to že není ten Tvůj doma-ten můj odjel před 5 hodinama k rodičům.Máme to k nim 7 km,vidí se snima denně a ještě taky není doma.
Moje segra dělá autoškolu a já jsem chtěla po manželovi aby sní šel tak na půl hoďky jezdit na hřiště.Mě se nechtělo,protže jsem jezdila minule a byla jsem z toho na nervy.No to jsem si dovolila hodně,chtít aby obětoval půl hodiny času.Zrovna nutně potřeboval jet na ryby.Urazil se a nikam nejel.K večeru mu zavolala maminka že potřebuje 2 litry burčáku a on skočil do auta a jel shánět burčák a vezl ho matince až pod nos.Tak to mi teda hnul žlučí.Však jsem mu to taky řekla že je vidět na kom mu záleží a že já to rozhodně nejsem.Jenže jsem taková měkota že se sním vždycky začku usmiřovat jako první,Ikdyž si to zakazuju tak to nikdy nevydrží, 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru