CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
25. led 2010

Lukzo, díky. Jo bříško už roste a malý se má čile k světu, cítím to dost často, ale jsem tomu moc ráda. Tobě se to už krátí, za chvíli už budeš také maminka. Co jméno, už vybráno nebo se ještě rozhodujete?

ellajoy
25. led 2010

Dobré odpoledne všem 🙂

Teprve teď jsem se vrátila domů ze všech možných pochůzek a hned jdu sem, abych věděla, jak dopadla Ink...
☹ já to vím Ink, že jsi to tušila...z mé předchozí negativní zkušenosti vím, že jsem to taky tušila dávno před testováním, intuice v tomto funguje...Ink, máš ještě nějaké mrazáčky nebo budeš muset podstupovat celé IVF znovu? Ať je to jak je, při tomhle pokusu z tebe byl cítit mnohem více vnitřní klid než dříve a já věřím, že jednou to dotáhnete do zdárného konce 😉 Ale jestli můžu říct svůj názor, trvala bych na pořádném vyšetření než do toho půjdete znovu...imunologie, genetika...zítra se zeptej. Budu držet pěsti do dalšího boje, nevzdávejte to!

Luci, mě se teď zdají taky denně šílené sny...a to ani nevím, jestli jsem těhotná, asi pracují nervy i když jsem docela v klidu. 😎

Natalko, tak to dopadlo velice dobře, teď už se musí snažit embrouši sami. 🙂

lucifirek
25. led 2010

Vladis ty děti z toho strašně rychle vyrostou vid. Já jsem vděšná za ty dva dětské sekáče,co tu máme,ségra tam na malou taky docela nakupuje. Já až budu nakupovat,tak snad se mi podaří to udržen na uzdě a nenakoupit hromadu malinkatých věcíček,které vydrží jenom chviličku.
Jani s tím vařením je to komplikovaný. Já nemám moc chut na maso. Tak si vymýšlím taková jídla bez masa,ale kvůli manžovi masíčko musím občas udělat. I když on na obědy chodí. Hlavně přez týden se snažím vařit levnější a rychlá jídla.

natalka28
25. led 2010

Lukza, jeany, ellajoy, díky!
No, embyroložka mně ráno řekla, že blastocyst ( nevím v jakém stádiu ) je 6, z toho mně 2 zavedly a 4 zamrazili, ale kde je těch dalších 6 ( včera jich bylo 12 ) to nevím a nějak se o tom nikdo nechtěl bavit☹ Zamrazení stojí 4.400,- a pokud bych to chtěla rozdělit do více "pipet" bylo by to za dalších 4.400,- a vzhledem k tomu, že jich máme do mrazáčku jen 4, tak jsme je nechali dohromady, aby - kdyby teda bylo potřeba - se mohly vybrat ty nejlepší!

lukza
25. led 2010

Jeany jj blíží se to na 8.2 mám naplanovaná císař.a jméno se ještě rozhodujeme.a cítit pohyby je to uplně užasné i když tedka už mám kolikrát pocit že chce malej vylést bokem bříška tak mu furt domlouvám že tama cesta nevede 😀

vladis
25. led 2010

luci ja taky nekupuju nic novýho sem tam něco vydražím na mimibazaru a našla jsem pěknej hrabák na internetu a tam teda mají pěkný věci i když na obrazku to moc nevypada tak ted vetsinu mam odtud laclík.cz
vyhoda ze postovny je jen 40 kc a muzeš to tam měsíc rezervovat

lukza
25. led 2010

Natálko nad tím už nepřemýšlej kde je těch dalších 6 i když je to zvláštní.a vidíš já jsem tenkrát platila jen těch 4400 a měla jsem to ve dvou pietách no jo ceny a věci se mění.tedka hlavně odpočívej.a jak se jinak cítíš?pohlad jsi bříško a vyřid prckum at tam pěkně zustanou 😉

lucifirek
25. led 2010

vladis tak to je dobrá rada. Taky nevvyžaduju pro prcka drahé značkové věci. Přijde mi to zbytečné.
Jdu na to juknout.

lucifirek
25. led 2010

Vladi tam mají teda spoustu věciček,asi tam pak něco objednám.

jeany
25. led 2010

Ellajoy, teď si s testováním na ředě ty, co. Dívám se, že ti to vychází na neděli. Budeš testovat v termínu nebo to zkusíš dřív? Držím palce. Přeji to tu každému, všichni si to zasloužíte. 😉

mrkvicka28
25. led 2010

Nátalko oni nechávají jen ty najkvalitnější protože kdyby ti zamrazily ty mín kvalitní stejně by už netozmrzly. My měli den před transferem 15 a nakonec nejlepších bylo 5 . Nechtějí z tebe zbytečně tahat peníze a dávat ti falešnou naději.
Tak se hodně opatruj a odpočívej a mysli poziti vně určitě to vyjde.

lucifirek
25. led 2010

Natálko,jak píše mrkvička, zamrazí vždycky jen ta nejlepší,co zbydou. Nám minule nezbyla žádná,ted 3 a to jsme jich taky měli víc. Určitě se vám to podaří a možná je už ani nebudete potřebovat. 😉

jimmy1
25. led 2010

Lukza, Martínek se mi občas taky tolik "prdelí" 😀 (snad to je pořád prdelka a neotočil se nám), že mám pocit, že mi protrhne břicho a tak mu vždycky povídám, ať radši jde jinudy, že tudy radši nee 😉

S tím vařením, taky pořád nevím co bych uvařila a to to teď ještě jde, ale nějak si zatím moc nedovedu představit, co budu vařit, až budu kojit 😖 připadne mi, že skoro všechno je pořád nadýmací 😎
Už mám i z lékárny pro Martínka preventivně nakoupené kapičky na prdíky, mastičku na bříško a polštářek plněnej třešňovejma peckama. Oni na to kluci prý trpívají ještě víc než holčičky, tak jsem fááááákt zvědavá 😝

Holky, ještě docela zajímavej bazárek na netu kromě laclíku je www.brumla.cz tak když už budete v tom oblížení 😉

lucifirek
25. led 2010

Jimmy taky kouknu. Zatím ještě nakupovat nebudu,počkám si na to,co to bude,teda jestli se dočkáme. A až budou ty triply.

lukza
25. led 2010

Jimmy stále celá jsi borec 😀

betys
25. led 2010

jimmy-taky se dají koupit laktobacílky pro mimča od narození.Upravují střevní mikroflorů a měly by pomáhat i na prdíky.Jsou od firmy Swiss natural....Dají se normálně koupit v lékárně

jimmy1
25. led 2010

Betys, díky, zkusím se na to optat, na Obilňáku mají tu lékarnu super, pro mimísky i maminky tam mají všechno potřebné 😉 posledně jsme tam nechali 800,- 😎

jeany
25. led 2010

Jimmy, jak jsi zvládla žehlení? Už máš všechno nachystáno, že. Do porodnice máš sbaleny i věco pro Martínka? Nebo to až pak přiveze manžel?

jeany
25. led 2010

Lukzo, dívám se na fotky a ty tam máš taky novou. To je tento týden, čerstvá? Už to bříško máš fakt velké, moc pěkná fotka.

ellajoy
25. led 2010

Jeany, testovat jsem chtěla až v termínu, ale jelikož zde budu mít ze soboty na neděli kamarádku s rodinou na noc, budu testovat dřív, abych tady ráno nemusela lítat s čuránkama po bytě 😀 😀 ...uvidíme, co uvidím 😀

lukza
25. led 2010

Jeany jj ta je ze soboty vyfocená 😀

revange
25. led 2010

Ink to je mi moc lito, budu drzet pesticky do dalsiho pokusu 😉 ten uz urcite vyjde. Stejne by me zajimalo, proc se ty pokusy nedari. Nam nastesti vysel hned prvni, i kdyz to nedopadlo, ale kamaradce z jinyho CARu nevysel uz 3ti ☹ Myslite, ze na to muze mit velkej vliv i psychika? Jakoze kdyz ten pokus odsoudim, ze nevyjde, tak proste nevyjde?

Natalka28 - to mi prijde nejaky divny . . . ja mela nejakych 9 embrisku v den ET a taky nam zamrazovali jen 4 a 2 zavadeli . . . kurnik, ze by meli omezeny mrazaky?

jimmy1
25. led 2010

Lukzi, koukám, že už máš taky pořádný pupendo 😉 však taky aby ne 🙂 takže máte naplánovaného císaře... lepší plánovaný jak akutní. Ale je to zvláštní, když to člověk ví takhle dopředu, že?
Pro mě je to taky divný, že vím, že prostě nejpozději koncem týdne nastupuju do nemocnice na vyvolávačku 😕
Jsem moc zvědavá na středeční kontrolu, jak jsou na tom ty moje porodní cesty... Snad už se umoudřily a chystají se.

Jeany, pobalené věci mám ve 2 taškách, do jedné se mi to prostě nevejde a nevejde 😠 takže tam mám už i věcičky pro Martínka, protože Petr za náma pojede do porodky asi v pátek rovnou z práce a jak porodíme, tak chce jet zpátky do Svitav zapíjet (z toho teda zrovna nadšená nejsem 😖 ), tak to radši budu mít už rovnou s sebou. Jen doma v autosedačce budou ještě deka a fusak nachystaný.
I když kdoví jak to nakonec ještě všechno bude 😉

Taky zkusím hodit do albíka ještě to moje obr břišisko 😝

lukza
25. led 2010

Jimmy jj je to takové zvláštní nevím co je lepší zda čekat kdy to příjde a nebo to vědět a přemýšled nad tím.ale jak píšeš furt lepší plánovaný než akutní.takže už to máš taky jisté moc ti přeji aby ve středu na doktora vykoukly pěkně nachystané cesty 😀

lucifirek
25. led 2010

Lukza máš krásné bříško.

lucifirek
25. led 2010

Holky ono není příjemné asi ani jedno čekání. Ale hlavní je,že se dočkáme 😉 Já si konečně těhu užívám,nezvracím už nějakou dobu,léky jsem už taky dobu nebrala,akorát nemám chut na spoustu věcí a díky bohu většinou na ty nezdravé. Ted si to užiju snad hezky až do samého konce s tou sladkou odměnou. 😀

lukza
25. led 2010

Jimmy teda ty máš břuch takové veliké 😀 máš tam opravdu jen jedno mimi? 😝 ,ale je pravda taky už jdeš do finiše

lukza
25. led 2010

Lucifirku jen se pěkně užívej těhu já si to popravdě ani moc neužila nejdřív první 3měsíce strach pak mě vyšly špatně tripp tak zase čekání na UTZ a pak že mimi má melou hlavičku a že málo přibírá no furt něco já si to užívám až tedka ke konci,ale je pravda že to už se ani moc nedá užívat 😖 .už jse těším až bude prcek snáma a budu vědět že je vše OK.a to že nemáš chut na nezdravé ti závidím to já na přepalované atd měla chut furt jen pizzu jsem vubec nejedla ale slané korbáčky těch bych se ještě i tedka stále užrala 😝

jimmy1
25. led 2010

No já abych se přiznala, tak od vánoc totálně ujíždím na sladkým ☹ není den, abych něco nemlsala, takže to prostě musí být někde vidět... Takhle rozežraná jsem nikdy nebyla, je to hrozný, mám pořád pocit, že mám hlad 🤐
Jsem zvědavá, jak bude Martínek velkej...

lucifirek
25. led 2010

Lukza tak ten strach chápu,protože strach mám taky pořád,bojím se triplů a těším se,až uvidím prcka na utz,že je v pořádku.Ale jak říkal Gogela,že se máme radovat,až budeme mít mimi v kočárku.Tak korbáčky jsou vynikající. Mě teda chybí,že si nemůžu dát hermelín,ale nestojí to za to riziko.Zrovna včera dávali ve zprávách,žev nějakém obchodáku našli v syrečkách Listerie.Já bych ted jedla pořád zelený salát,na ten mám chut pořád,nebo čínské zelí.
Ted přišel domů manža a naštvali ho známí,kteří s ním šli dneska na oběd s dětma a až na obědě z ních vylezlo,že všichni jsou nemocní a mají streptokoka,tak byl naštvaný,že kdyby to věděl,tak s něma nikam nejde.Aby to prý náhodou nedotáhl taky domů.Holt některý lidi přemýšlí nevím čím. Když jsou nemocní,tak se mají kurýrovat doma.
Já si pořád říkám,že mám času dost,ale ono to zase tak moc není,uteče to hned. Ale s opravdovýma nákupama počkám až po triplech a velkém utz. Jestli mě tam dr pošle.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru