CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
1. bře 2009

Ještě že šel manža na hokej,ještě bych ho vytočila 😀
Dneska u nás bylo konečně krásné počasí,jarní. Svítilo sluníčko,hned to bylo veselejší.
Jak jsme byli u té kámošky na obědě,tak ona má dvě holkčičky 5 a3 roky. Ta starší se ptala,jak to,že nemám tlustý bříško,když čekám miminko. (rodice jí řekli,že možná budeme mit´) Tak jsem jí vysvětlila,že to ještě nevím,jestli budeme mít miminko. A ona na to,víš že budeš mít strašně velký a tlustý břicho? Tak mě docela pobavila a ukazovala mi,jak velké budu mít břicho,kdybychom měli dvojčátka, jak celej obývák 😀 😀 😀

lucifirek
1. bře 2009

To mě fakt pobavila

ivetule
1. bře 2009

Ahoj Luciferik drž se a zítra se budu těšit na radostnou zprávu. Krásně se na to vyspi a vydrž to dělají nervy.
Terezko jak rostete? Dneska bylo krásně tak jsme courali venku. Malej spinkal celou dobu.
Prcekpet to to uteklo,Pétovi už je 7měsíců? držím palečky at má brzy sourozence. Mějte se pa pa

lucifirek
1. bře 2009

Holky já půjdu asi spinkat.

lucifirek
1. bře 2009

Ivetule,děkuji moc,co vy,jak rostete?

vladis
1. bře 2009

Sany velikánská gratulace k chlapečkovi dej pak vědet
a vam co budete testovat držím palecky at se objeví ty vytoužený //

jarkabilik
1. bře 2009

to nestíhám kolikrát číst jak tady naběhne spousta řádků 😀

lenpes
1. bře 2009

Ahojky všichni, lucifirku zitra moooooooooc držím pěsti ať najdeš // a suny velikánská gratulace k mimískovi.

lucifirek
1. bře 2009

Ahoj lenpes,moc děkuji 😉
Holky mě teda ale opravdu není zle od nervů,to mi bývá blbě jinak,tohle je fakt od žaludku

luciiiie
1. bře 2009

Lucifírku jestli už teda půjdeš spinkat, tak ti taky chci popřát do zítřka strááášně moc štěstí..budu na Tebe myslet a držet a mačkat všechy palce co mám.. 🙂

lucifirek
1. bře 2009

Luciiie jsi mooooc hodná. Já na vás taky pořád myslím. Zítra se určitě ned ozvu. Ale zatim jsem neusnula 😀

hhaanka
1. bře 2009

Ahoj holky.

Embryjka se zavrtávají tuším podle fáze vývoje, v jakém jsou, když jsou vloženy. Takže u každého je to jinak – jinak u 6B, jinak u morul, jinak u blastocyst, takže jsem si se dny nelámala hlavu. V posteli fakt být není nutné. Odpočívat klíďo, ale těhotenství si nevyležíme. Takže to berte jako dovču, ale rozhodně ne nemoc, nebo vám fakt hrábne.

Teri, taky máš pocit, že holky nemají co dělat a jen píší? Já tedy ještě mimčo nemám, ale už teď nestíhám číst a to jsem celé dny doma. Ale mám furt co dělat🙂) A až se bobek narodí, tak to vás asi nestihnu sledovat🙂 Týjo, Teri, když jsem byla na začátku a viděla jsem u tebe 30 tt, tak se mi to zdálo úplně neskutečný, a teď ho sama ve středu začínám! Všichni „dobrý“ duše se mě ptají na porod, který si zatím vůbec nepřipouštím a doufám, že mi to ještě dlouho vydržím. Ale už mě chytlo hnízdění, manža se mnou nemůže vydržet, pořád chci někde něco přivrtávat, připravovat, opravovat, aby bylo hotovo tak měsíc před porodem – kdyby náhodou něco....🙂))

Luciferku, jsi statečná, já testovala většinou vždycky od 11 dne přes den a když se mi tam naposledy objevily //, tak denně🙂) Vím, že je to hloubé, ty nervy a bolest na duši byla velká, i když pořád tam byla naděje výsledku z krve, takže tě obdivuju, že to takhle zvládáš🙂 A přeju si zítra slyšet pozitivní zprávy!!!!

Prcekket, tak to je krásná zprávička, díky!- nám říkali u ketu pravděpodobnost úspěchu 25 – 35 procent, u ET asi o 20 – 30 procent vyšší. Nám to tak matematicky vyšlo – zadařil se třetí KET 🙂

Jo, když už píšete, co všechno děláte pro úspěch – já po lžicích polykala sladkou chilli omáčku na kuře – prý zvyšuje pravděpodobnost úspěchu a podporuje účinky prednisonu. Nakonec jsem si zkur... žaludek, takže při posledním pokusu jsem ho nebrala. Zkuste si chilli hodit na neplodnosti.cz do vyhledávače, to budete čubrnět, co jsem schopné pro dítě všechno dělat🙂)))

Holky, pozitivnímu testu 7. den bych fakt nevěřila ani omylem! Hodně informací jsem načerpala na neplodnosti, než jsem šla na koníka, a tam fakt píší holky o 10 až 11 dnu! Tak se zbytečně nestesujte.

Zuzuza, příznaky u umělka a přirozeného těhu se nedají srovnávat kvůli lékům, co bereme. Prsa mě bolela pokaždé, podbřišek téměř také, na mrchu jsem to cítila asi 3x, píchání kolem vaječníků jsem měla asi 3 x ze 4 pokusů.... Vůbec nemá cenu se pozorovat, protože tělo reaguje jinak než kdybys byla těhu normálně.

jarkabilik
1. bře 2009

hhaanka tak to aby se v tom pak člověk vyznal co,pak že plašíme a nevíme na čem jsme 😉

lucifirek
1. bře 2009

Hani já taky testovala a moc brzo,pak mě to rozhodilo,tak jsem serozhodla,že teď už to vydržím. A už jenom jedna noc. za ty nervy,když tam bude pořád/ to nestojí. A první neúspěch zatím není tak velká tragedie. Vy jste si toho mnohé prožili mnohem více. A taky jste to nevzdali.
No a o tom chilli už jsem taky četla,dneska už mají nějaké tobolky s chilli,takže to není tak hrozné při polikání,ale pálí to pak na té druhé straně,když to z těla vychází. A na jiné diskuzi ho holky dlabou jak o život.Docela jsem koukala. 😉

lucifirek
1. bře 2009

Navíc ségra mi říkala,že jí se na testu ukázali dvě čárky až týden po vynechání ms (přirozeně otěhotněla) a to říkají,že ty testy fungují první den očekávané ms. Asi je to fakt u každého jiné. A to si těch testů udělala hromady 😖

jarkabilik
1. bře 2009

lucifirek tak to si celkově nedokáži předstvit házet do sebe chilli mě stačilo jak mi pomohl se žaludkem prednison že mám problémy se žaludkem které už budou stále

lucifirek
1. bře 2009

No právě,taky mě přijde,že těch dryjáků bereme dost. A i když to nepálí v puse,tak nevím a nevím,jestli bychse z toho nevosypala. ☹ Holky jsou odvážné.

luciiiie
1. bře 2009

Panebože chilli??? Tak to už trochu extrém, ne? To musí pak fakt pálit prcina teda. 😲
No nic, jdu se umýt a jdu si lehnout, zas mi nějak bodá v břichu.
Lucifírku, víš co máš zítra dělat? Hlásit samý dobrý zprávy, jasný??? Přeju ti to...strašně moc.
Já bych ty jo asi ani neusla nervama 🙂 Hodně štěstí Luci...zatím holky pa

lucifirek
1. bře 2009

LUciii,doufám v dobré zprávy 😀 pořád. Zítra se samo hned ozvu

zuzuza
1. bře 2009

Holky, lucifirku jdu taky popřát hodně štěstíčka a zítra se hned ozvi, přežij noc ve zdraví a pevné bervy přeji🙂

lucifirek
1. bře 2009

Zuzuzi a ostatní,jste moooc hodné,jsem ráda,že tu s vámi jsem a že vás mám. Brzy asi vytuhnu. Tak ráno se určitě ozvu,ať už to bude jakkoliv. 😉 😉 😉 😉
Tak všem krásné sny o mimi.. Snad se mi ten můj,co se mi nedávno zdál taky vyplní 😀 😀 😀

jarkabilik
1. bře 2009

holky slyšeli jste TVnoviny jak porodila dvojčátka s tím že má dvě dělohy a obě měli svou dělohu

lucifirek
1. bře 2009

jj,Jary,taky jsem na to koukala. To je mazec viď. Ale moooc ji to přeju. 🙂

jarkabilik
1. bře 2009

my jsme normálně s manžou zjistili že jsme odhadli kdo vyhraje miss,včera jsme šli na disku a než jsme odcházeli tak jsme se shodli na tom že se nám líbí 7 a ted jsme v TV novinách slyšeli že vyhrála 😀

jarkabilik
1. bře 2009

lucifirek já kolikrát čučím co ta příroda dokáže za zázraky 🙂

jarkabilik
1. bře 2009

tak kdo jde hajat a kdopak tu bude ještě dnes večer? 🙂

lucifirek
1. bře 2009

Já viděla jen konec,chtěla jsem vydět šaty od Blanky Matragy a je pravda,že ta byla jediná simpatická.
JJ zázraky?! 😀

jarkabilik
1. bře 2009

Ptám se jestli si tady nebudu zase povídat sama 😀 a jak vidím holky čekatelky vy určo odpočíváte a podpořujete mimiška 😉

teri81
1. bře 2009

Ahoj holky,

tak Prcekpet mě předběhla se zprávou o Sany 🙂

Luciferek,na zítřek Ti chci popřát moc štěstí a ráno hned mrknu a doufám,že si přečetu dobrou zpravu 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru