CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
1. bře 2009

Terezko děkuji,určitě se ozvu. 😉

lucifirek
1. bře 2009

Jste fakt všechny super a hodné

bajik
1. bře 2009

Přeju všem hezky večer,
píšu hlavně kvuli tobě Lucifirku 🙂 .Zítra budu moc moc držet palečky.Věřím že to všechno dobře dopadne a zítra bude tvuj šťastny den.

jarkabilik
1. bře 2009

lucifirek mě se moc líbí že se takto vzájemně podporujeme a pomáháme alespon informacemi mě to aspon pomohlo když já tohle teprve začínala podstupovat a za to jsem všem holkám vděčná co tu v tu dobu chodili a poradili co a jak 😉

marci19
1. bře 2009

Luci,přejí ti na zítřek hoodně štěstíčka a budu držet palečky. 🙂 Doufám,že se zítra pochlubíš dvěma čárečky!
Jeany,jak se daří?

jarkabilik
1. bře 2009

marci jak se stále máš a kdypak se dáš do boje?

jeany
2. bře 2009

Dobré ráno holky. 🙂
Jdu vás pozdravit, teď si chci dočíst všechno, co jste napsali. Nám nešel přes víkend internet, jen v sobotu asi jen půl hodinky.To jsem vám jen v rychlosti něco napsala. Už jsem volala na poruchy, tak to ode dneška snad už půjde.
Jinak oslava byla super. Poslední oslavenci seděli až do rána do 4 hod. Nakonec nás bylo asi 23 osob. Sešla se celá rodina a bylo veselo.

lucifirek
2. bře 2009

Ahoj děvčátka,moc vás všechny zdravím.
Bohužel mám špatnou správu testík byly dva a oba negativní. ☹ Takže zítra na krev. Dneska jsem já docela v pohodě a manža je z toho špatnej,moc tomu věřil.
Holky jsem strašně moc ráda,že vás mám. A těším se na srazík.

lucifirek
2. bře 2009

Marci a jak ty pokračuješ?

lucifirek
2. bře 2009

Jeany,to je super,že se oslava vydařila,muselo to být moc hezký. Myslela jsem na tebe.
Já myslím na vás holky každou chvilku. Moooocccc vám všem ostatním přeju,abyste tam ty// měli a nebyli zklamané 🙂

lucifirek
2. bře 2009

začala jsem s albíčkem,pokud bude dneska víc času,tak něco přidám a dodám vysvětlení.

lucifirek
2. bře 2009

Jo a holky,určitě tam dám nějakou fotku ze svatby,a tobě jsem Jeany slíbila nějaký ty fotky,ještěmě to manža neukázal,tak na to lehnu a dokopu se k tomu.

luciiiie
2. bře 2009

Lucifírku....tak strašně mě to mrzí...Na druhou stranu, pořád není nic ztraceno, sama jsi psala, že ségře se to z testu taky nepotvrdilo, zítřejší krev bude stoprocentní, tak pořád věřte..sama sestřička mi říkala, že se jim to kolikrát stalo.
Luci...

lucifirek
2. bře 2009

Jj Luciii,tak možnost tu je,ale malinká. Jen mi je líto manži,je z toho špatnej,chtěl by do toho jít teď hned znova,nechce se mu čekat. Taky mám trošku slzy na krajíčku,ale tím jak jsem se vybrečela už minule,tak jsem jakž takž v pohodě.
Luciiii,Zuzi a Jeany,vy se tím hlavně nenechte rozhodit a buďte v pohodě,uričtě vám to vyjde. 😉 😉 Jasnééé 😉 A neabyste testovali dřív 😉 😉 😉 Jasnéééé 😀

lucifirek
2. bře 2009

Už jsem rozpracovala albíčko,tak vám tam hodím nějakou svatebí fotečku, a možná si udělá albíčko i na beremese.cz

bajik
2. bře 2009

dobré rano,

lucifirku je mi to líto.Vím jak se cítíš.Taky jsem to prožila,ale vidíš náš druhý pokus byl uspěšný.Ty ty děti prostě mít budeš.´Třeba u druhého pokusu udělají něco jinak a nakonec to budou ty dvojčátka.
A jak píše luciie.Malá naděje tady ještě je při zítřejším testu krve.Když i tvoje sestra to tak měla.
Drž se

lenpes
2. bře 2009

Ahojky, luci, to mě moc mrzí. Ale uvidíš zítra. Třeba to ještě vyjde a když ne, ber to tak, že to je první pokus a ne nadarmo se mu říká jen zkušební. Nevěš hlavu. Jsme s tebou. Já jedu zítra taky na Unicu ale až odpoledne.

lucifirek
2. bře 2009

Lenpes aha,tak to je škoda,já musím hned ráno. Ale douám,že se s vámi seznámím na srazíku,který chceme na jaře uspořádat. Moc se na vás těším.
lenpes zatím nevěším hlavu. Vím,že spousta z vás si toho prošla mnohem,mnohem víc.
Tak krev,to už je opravdu hoooodně minimální šance,pokud vím.
Bajik taky moc děkuju
Jste holky opravdu moc hodné.

vladis
2. bře 2009

Lucifirku je mi líto že to nevyšlo,ale hlavu vzhůru do dalšího boje,však ono to určitě příště vyjde 🙂
nám to vyšlo až na počtvrté,ale tim nechci říct že budete taky tak dlouho cekat 😉

lucifirek
2. bře 2009

Díky Vladis,moc,moc. A u vás byl jaký problém? Vůbec nevím,nejsem tu tak dlouho

jeany
2. bře 2009

Luci, už jsem to dočetla. Moc mě to mrzí, ale ještě počkej se závěry do zítřka. Buď silná. Myslím na tebe. Budu ráda, když se zítra uvidíme. Já tam jedu na 9 hod. kvůli manžovi, on hnde ráno musí dát sperma a na punkci jdu v 11 hod. To tam zítra strávím skoro celý den. počítám, že pojedeme z Uniky až tak kolem 14 hod.
Luci ty tam budeš v kolik. Já bych mohla třeba o půl hodinky. Taky bych tě ráda poznala.
Lenpes a ty jedeš v koli odpoledne?
Zuzce jsem chtěla koupi něco pro štěstí a pak mě napadlo to kindrvajco, tak jí to snad štěstí přinese. Byl to její povedený nápad těhule tak nazývat.
Zuzy moc tě zdravím. Jak ti je? Tobě je pořád dobře, viď. Mě zase pořád pobolívá bříško. Jj, zítra už mě to čeeká. Jsme pozitivně naladěná, ale mám obavy. Obavy jen z toho, aby vše probíhalo dobře, nejen punkce, ale i oplodňování a ET a pak test. Jen už si připouštím i neúspěch. Ale jistě vím, že když bude neúspěch, nebudu se utápět v slzách jak minule, ale budu odpočítávat čas do dalšího snaženíčka. Neúspěch mi pomohl k tomu, že jsme daleko silnější a vyrovnanější.

vladis
2. bře 2009

problém byl u mě prý předčasně zestárlé vajčníky jedinou možností bylo darované vajíčko a stím to vyšlo hned

jeany
2. bře 2009

Lucen, to mě mrzí, že ta tvoje teta umřela. Prožíváte určitě těžké období. Přeji ti, aby to špatné skončilo a začlo se ti dařit. 🙂
Hanulinečko, děkujeme za povzbuzení. Taky věřím, že na 2.pokus mi to snad vyjde. Máš krásného synka.
Ivetko 11, utíká to. Už začneš brát Marvelon a brzo bude stimulka. Zanedlouho tu budeš psát, to co si teď prožíváme my.

lucifirek
2. bře 2009

Jeany aha,tak mi pojedeme tak na půl devátou,vopravdu ještě nevím,asi tak nějak,to bychom se mohli potkat.
Vůbec se neboj bude to všechno v pohodičce,však už víš,co tě všechno čeká. A ze mě si příklad neberte. 😀
Jeany to se asi uvidíme 😉

lenulinka21
2. bře 2009

Dobré ráno všem 🙂
Lucifírku: Ještě si počkejte na krev jinak tě obdivuji jak to bereš tady
u nás najdeš vždy podporu a radu. 🙂

jeany
2. bře 2009

Luci, budu ráda, když se potkáme. Moc ráda tě poznám osobně. I když já budu asi zítra nervozní, z toho co mě čeká. Ale budu se aspoň těšit na tebe.
Luci a přeji ti, aby to vyšlo, když ne teď tak napodruhé. Napodruhé je daleko větší šance. Upraví dávky a už ví na co a jak se reaguje. Měla bys mimi na jaře, no a na vánoce taky už můžeš být těhu. Hlavně to neber moc tragicky, bude líp. To si opakuj!!! 🙂

bajik
2. bře 2009

Lucifirku a není to pozdě?Vím že když jsem jela na krev musela jsem tam být do 7.15.Myslím že to je i na tom rozpisu.

jeany
2. bře 2009

Jsem zvědavá, jak dopadneme všechny, co to teď prožíváme. Je to těžké a zatěžující období.
Myslela jsme si, že u vás všech - Luci, Luciiie a Zuzka, že vám to všem opravdu vyjde. U sebe pochybuji, ale věřím. I nadále se tu Luci budeme podporovat. Hlavně, když tě bude něco trápit, tak hned napiš.

lucifirek
2. bře 2009

aha,tak to jsem se ani nekoukala,jdu na to mrknout. Manža bude určitě spěchat do práce.

lucifirek
2. bře 2009

Bajik máš pravdu,v 7.15

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru