CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
29. kvě 2009

daja tak to by jsi se měla ted hezky opatrovat a nechat pěkně mimiška se zahryznout 😉 příjemné miminkovatění 🙂

jarkabilik
29. kvě 2009

Jinak všechny zdravím 😉
jeany tak to přeji hezký výlet hlavně at počasí se vyčasí 🙂

jimmy1
29. kvě 2009

Daja.w pěkně odpočívej, v pohodě, v klidu 🙂 ať mají mimísci ty nejlepší podmínky 🙂 a věř, že to vyjde 😅

daja.w
29. kvě 2009

Ahojky moooc děkuji nebojte nechávám se hýčkat od manžela prckům se nebude chtít ani odejít a ani neodejdou až za 9 měs. 😉 🙂

daja.w
30. kvě 2009

Ahojky přeji krásný víkend 🙂 ikdyž teda pořád prší teda u nás aspoň jo 😒 🙂

lukza
31. kvě 2009

Ahojky berušky jdu vás všechny pozdravit
Daja moc ti držím pěstičky pěkně odpočívej.
a co ostatní jak se máte jarkobilik tak co jak to stebou vypadá do dalšího boje.
Lucifirku a co ty kdy jdeš do boje
Hani jak vám daří s malou určitě dobře že jo?
Lopi kdy vy budete mít všechny ty papíry za sebou?opatruj se a užívej si malé ,ale to ty určitě děláš že jo 🙂)))
Slonecku a co ty jak se vede?
Ivule jak ty bojuješ kočko?
luciie zuzuza,marci,jeany jak vy se máte?
Jinak ostatní moc moc zdravím a všem přeji hezký večer

jeany
1. čer 2009

Ahoj holky při pondělním ránu. Jdu vás aspoň pozdravit, mám dost práce a tak nebudu mít čas sem mrknout tak často jak dřív.
Všechny vás moc zdravím. 😎

mado1
1. čer 2009

Ahoj holky, tak mám za sebou hrozný i hezký víkend. V pátek ráno jsem valila do nemocnice s krvácením, ten strach, že se to podělalo byl hroznej. Naštěstí to brzy přestalo a dostala jsem nařízený klidový režim. Včera jsem byla ještě na kontrole, tak hcg stouplo od pátku z 8 tis. na 12 tis. a navíc - včera už bylo vidět i srdíčko a jsem 6+2. A je tam tedy jedno mimi. Je možné, že odešlo to druhé embryjko? To mi totiž žádný z doktorů nedokázal říct.
Taky teď přemýšlím, co dál. Na neschopenku se mi jít nechce, protože jsem už po tom víkendovém ležení celá unuděná a rozlámaná. Ale na druhou stranu si říkám, co když si tím celodenním sezením u PC ublížím.Budu to muset nějak během dneška rozlousknout. ☹
Zuzi, ty jdeš dneska na kontrolu, že? tak nás dlouho nenapínej, jak jsi dopadla.
Mějte se, pa.

vladka1
1. čer 2009

mado1..
s tou prací...já jsem byla v práci do 6.měsíce...(učím na základce) a nelituju toho...nic mi nebylo, žádné příznaky, nevolnosti, nic. Poslední 3měsíce, co jsem byla doma, se mi moc nelíbily...nejenže jsem se stávala neohrabanější, ale měla jsem čas myslet na blbosti typu...co když se stane to nebo to...měla jsem čas se moc pozorovat...
Znám ale holky, co zůstaly hned od začátku doma a nemůžou si to vynachválit...
Z druhé strany...nemocenská není moc 😒 a za posledních 12měsíců se ti vypočítává příspěvek v mateřství
( mateřská )....a to je taky znát

macinta
1. čer 2009

Ahoj holky, všechny Vás moc zdravím 🙂
Mado, krásná zpráva 🙂 gratuluju
Zuzko, čekám a nemůžu se dočkat 🙂

mado1
1. čer 2009

Maci, děkuji. Však ty už se brzy taky dočkáš. 😉
Vladi, mě je sice nevolno, ale nezvracím, já tu nevolnost zajídám. 😖 Ale co se dá dělat, když to pomáhá. Na mě právě všichni v nemocnici divně koukali, že po IVF nemám neschopenku a chodím do práce. Ikdyž včera mi doktor řekl, že je to normální těhotenství. Ale pořád v té hlavě je, co když ... Dneska ráno jsem byla rozhodnutá aspoň měsíc odpočívat, během dopoledne se mi udělalo dobře, tak jsem zase spíše proto zůstat v práci. Je to jak na houpačce, kolegyně mi říká, že v tomto směru řeším moc věcí najednou. Ale představa, že bych byla doma a jenom ležela, to bych asi nevydržela a stejně něco dělala. Tak ještě zkusím zítra "proklepnout" doktorku, jak ta se na to dívá.

jarkabilik
1. čer 2009

ahojky holky zdravím všechny 🙂
mado tak to ti opravdu poradí spíše doktorka jak to vidí a jestli tvá práce nebude problém pro miminko, je moc fajn že je to v pořádku musela jsi být pěkně vystrašená

jarkabilik
1. čer 2009

zuzuza tak co ty jak to vypadá jsi miminkovatá a je vše v pořádku?

macinta
1. čer 2009

holky, nevíte, kde se shání ty bodýčka, na kterých je nápis MILUJU TAŤKU?

jimmy1
1. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Macinto, zkus tenhle odkaz:
http://www.cesky.bess.sk/

Zuzy, tak jak?

Já jsem včera znova testnula a už jsou ty čárky obě silné, tak snad... Ve středu jdu na gyndu pro prášky co mi dochází, abych vydržela do toho utz 11.6.

Mado, já jestli to vyjde, tak se chystám chodit do práce, pokud to nebude nutné, abych zůstala doma, ale záleží hlavně na zdraví.

Všem přeju krásný den 🙂

mado1
1. čer 2009

Jimmy, tak to je super. Je to na dobré cestě. 🙂 Opravdu to jaro asi dělá divy. Tak hlavně žádný stresík a odpočívej co to dá. A díky za uklidnění, aspoň si nepřipadám jako hazardér.

luciiiie
1. čer 2009

Ahoj holky, čekám na Zuzanku. Zuzi snad je vše v pořádku, myslím na tebe. 😉

hanulinecka
1. čer 2009

Ahojyk všem taky nakukuju kvuli zuzi 😀

šmíruju vás 😵 😵

a ted bych chtěla jen napsat Mado těhotenství si nevyležíš tak to alespon říkali mě já teda do práce nechodila ,ale mám těžkou práci a pokud se cítíš chodit do práce nebránila bych se mu a pokud je těhotenství špatně založeno a potrácí se není to tím,že sedíš v práci nebo ležíš doma to je přiroda a stou mi nic neuděláme
přeju štastné rozhodnutí 😵 😵 jo ještě možná bych si chvilku odpočinula třeba do toho 12tt kdy je to nejrizikovější a taky jsi krvácela a pak šupky do práce 😵
jinak hance gratulka k elišce a všem ke kráásným pozitivním testum mě to čeká září řijen bojím bojím 😀

jarkabilik
1. čer 2009

hanulinecka musím s tebou souhlasit co se týče té neschopenky pokud bych neměla náročnou práci chodila bych asi doposledka jako u dcery 🙂

jarkabilik
1. čer 2009

luciiie vidím že je nás více co jsme zvědavy co je ze zuzuza 🙂

lucifirek
1. čer 2009

Ahoj holky,jak se všechny máte?
Co ty Zuzy jak jsi dopadla?
Ahoj Lukza já bych šla hned,ale jsem teď nějak na hromadě,od minulého týdne beru léky na moč.cesty,antibiotika,v pátek jsem byla u očního a mám nějakou virovou infekci očí a dneska mě začalo bolet vkrku a mám rýmu,takže fakt nevím,co se mnou je. Nikdy jsem takhle nemocná nebyvala. Chci se obvoďačky zeptat. Ale jinak bychom chtěli jít tak nějak srpen září. A co ty a přípravy na svatbu? Už se to blíží že? Nepamatuji si přesně termín. Přeji ti,abyste měli krásné počasí a užili si ten krásný den. A co vy a další pokus?
Mado tak to jsem ráda,že je všechno v pořádku a nic hrozného se nestalo.
Jimmy,tak to je super,že sílí.

jarkabilik
1. čer 2009

lukza jak ty se stále máš a co přípravy na svatbu? 😉

irminka
1. čer 2009

ahojte holčiny,
tak já jsem prožila "super " víkend, v sobotu jsem se zvalila ze schodů jak jitrnice, potom jsem hodinu měla takové křeče, že jsem myslela, že mimi odejte. Po hodce se to uklidnilo a ted jsem ok, nekrvácím, ani nemám bolesti. Doktórka obvodacka mně řekla, že kdyby to mělo odejít, tak bych začala ihned krvácet ado 24. hodin by byl konec, tak zítra valím ke svému gyn. at se na mě podívá.....Na poran... i hajzl spadne...

Jimmy: gratuluji mooooc

luciiiie
1. čer 2009

Ježiš Irminko...hlavně, aby to bylo v pořádku...

irminka
1. čer 2009

snad jo a hlavně všem přeji hodně štěstí.....

zuzuza
1. čer 2009

Brý večer děvčata, jste moc hodné, že na mě stále myslíte a pamatujete si, kdy mám ko🙂, tak moc nadšená nejsem, myelela jsem, že už bude srdíčko, ale zatím byl jen velký gestační váček a v něm pidi embryjko, pár milimetrové, odpovídá to velikostně té době, co jsem tam byla naposled, před 14 dny, že to vyrostlo, něco tam prý ťukalo, ale těžko říct, jestli srdce nebo cévka, takže kontrola zase 12. června, tak zase nezbývá jen čekat, ale dnes mě bylo pěkně zle, motala se mě hlava, jen něco sním, tak je mi šoufl, tak jsem zvědavá, jak těch 14 v práci zase přežiju, tak snad už pak budem moudřejší zase.

jimmy1
1. čer 2009

Ahoj Zuzy 🙂 chtěly bysme všechno vědět a hned, viď 😉
vždyť to je pozitivní, co píšeš, vydrž ten týden a kousek a už uvidíš srdíčko 😉

Irminko, jejda, snad budete s mimčama v poho... 😕 Musíme teď být na sebe všechny dvojnásob opatrný 😨

zuzuza
1. čer 2009

No jooo Jimmy, můžu bejt ráda, že se to hlo a hned to nezamlklo, minule tam byla jen tučka, tak doufám, že příští návštěva už bude veselejší🙂

luciiiie
1. čer 2009

Zuzi to bude dobrééé, uvidíš.... tož gratuluji mamčo 😉

hanulinecka
1. čer 2009

zuzíí jasný je to super a v kolikátém tt jsi??

já měla srdíčko až v 7 tydnu 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru