CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
28. říj 2010

@kac3nka to ti vodni krásně řekla a je to pravda...vyplakej se a bude líp...musíte dál bojovat a jednou to příjde věř...
určitě příjdou na to čím to bylo a příště už ti zvolí jinou léčbu a bude to ok...věř nám..my už jsme zkušené...drž se a věř v lepší konec... 🙂

jezulicka
28. říj 2010

@vodni to mě ale zarazilo, že nedělali genetiku než šli na ivf?vám ji taky nedělali? 😒

vodni
28. říj 2010

@jezulicka ono těch genetických testů existuje asi víc - nejsem teda doktor ale myslím si to. Na začátku nejspíš dělají jen nějaký základní vyšetření (karyotyp), a když je podezření na nějaký problém nebo se problém objeví v průběhu léčby, tak se asi udělá nějaké důkladnější, zaměřené třeba na víc věcí. Nám genetiku dělali, protože jsme měli v anamnéze nějaký důvod, proč to udělat.

jezulicka
28. říj 2010

@vodni joo, nám taky dělali hodně vyšetření i na genetiku toho bylo moc čekali jsme asi měsíc než to vše došlo...
tak to musí udělat i kačce...všichni si tím hold musíme projít...nemáme to lehký... 😠

raduza2
28. říj 2010

Ahojky holky.

@kac3nka je mi to moc líto , vyplakej se ,vyvztekej se ,do něčeho bouchni ,hlabně at se ti uleví .Tak jak říká vodní vše špatné je k něčemu dobré .Přeji ti aby to co nejrychleji přebolelo

jezulicka u nás dělali jen u manžela kvůli špatnýmu SPG.

jezulicka
28. říj 2010

@raduza2 ahooojky radů už vyspinkaná? 😉

vodni
28. říj 2010

@raduza2 Čau kočko!

jezulicka
28. říj 2010

@raduza2 ty jo za týden už budeme vědět výsledek utz!!!bojím bojím...to už uteče...ale doufám, že to bude v pořádku když čárka je silná a dnes už byla jak testovací...a ty už to budeš mít taky za sebou co? 🙂

raduza2
28. říj 2010

@jezulicka no vyspaná jsem už od půl 9 ,ale musím vařit všichni doma tak to nemůžu odrbat jak sebe v týdnu 😝 😀

vodni
28. říj 2010

@jezulicka kdy jdeš vlastně na ten utz?

raduza2
28. říj 2010

@jezulicka a já si mylsela že už byla silná jak testo¨vací to posledně 😅 ,to jde aby byla ještě silnější ?? 😅 Mrknu

jezulicka
28. říj 2010

@raduza2 no to jo...já jsem sama doma takže pohoda...oběd mám uvařený takže bude leháro... 😀

jezulicka
28. říj 2010

@vodni no za týden už budu vědět verdikt... 😲

raduza2
28. říj 2010

@jezulicka 😝 bledá závist 😵 co máš dobrýho

vodni
28. říj 2010

@jezulicka krása, budeme mít další pěknou fotečku pro inspiraci 😉

jezulicka
28. říj 2010

@vodni a to mi ji tam vytisknou sami nebo si musím o ni říct?to jsem ještě nikdy nezažila tak nevím jak to chodí... 😲

vodni
28. říj 2010

@raduza2 @jezulicka kočky já jsem nanavařila nic 😔 a průser je, že tady ani nic nemám, prostě jsem nenakoupila, manžel to taky nestihl, tak nevím... 😅 buď půjde manžel ještě něco nakoupit, nebo jíme kompoty 😀

raduza2
28. říj 2010

@vodni ahojky ,je to povzbuzující že 😅

jezulicka
28. říj 2010

@raduza2 dnes mám kuřecí vývar a kuře pak s rýží...a zase řepu tu ted musím každý den...bez ní ani krok.. 😉

raduza2
28. říj 2010

@vodni hele kompoty jsou dobrý ,ale jinak co takle hospoda 😀

vodni
28. říj 2010

@jezulicka já to taky ještě nezažila, ale holky tu psaly (myslím drndapetka), že u recepce se jí na to ptali, jestli bude chtít, tak ji zaplatila a pak ji měla dostat (ale zapomněla si o ni pak říct, takže pak asi je třeba připomenout doktorovi)

raduza2
28. říj 2010

@jezulicka řepu mám taky ráda 😀

jezulicka
28. říj 2010

@vodni tak to je průser...musíte nakoupit a pak něco uvaříte dobrého..to máš dobré že máš doma manžela...

vodni
28. říj 2010

@raduza2 jj, asi to tak dopadne, narafičím to ale tak, že je to schválně, že jako slavnostní oběd v restauračce 😀

vodni
28. říj 2010

@jezulicka já strašně nerada nakupuju, takže to obstarává většinou manžel, je to moje obrovské zlato 😎

vodni
28. říj 2010

@jezulicka jééé a tys vyměnila zelí za řepu? 😝 😀

kac3nka
28. říj 2010

Nejhorší je, jak mi dr.Frgala říkal při první konzultaci, že čas u mě hraje roli, protože jsem po LPSK endometriozy a teď musím zase prožít několik MS a pořád jenom čekat a doufat aby se nevytvořila znovu nějaká cysta. Normálně by mi ten čas zas tak nevadil, ale jsou to pořád jenom samé nervy... 😒 Ale je divné, že nám teda ty testy neudělali hned, když měl manžel špatný SPG. Sice nebyl úplně špatný, tak možná proto, nevím...

jezulicka
28. říj 2010

@vodni no řepa mi nějak začla chutnat ale včera jsem to namíchala zelí s řepou...a už jsem dostala i chut na čokoládu tu jsem ted 3 týdny nemohla vidět tak nevím... 😀

raduza2
28. říj 2010

@vodni jasný hlavně nenápadně 😀 😀

jezulicka
28. říj 2010

@kac3nka no tak to tě chápu...já měla taky cystu...ale endomet.nemám..tak možná nebyl ten spermio tak špatný tak to nevyšetřili, ale ted půjdou do detailu neboj a bude to ok...ty bud hlavně v pohodě nestresuj,,,cysta se ti už neudělá já ji měla taky jednou a pak už tukám ne... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru