CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
4. lis 2010

@raduza2 jo cetrotide je taková minijehlička, je to u tohoto protokolu vždy, aby folíci nepopraskali. Mě se s ní ale nějak blbě píchalo, přepíchávala jsem si to do klasické stříkačky 😅

vodni
4. lis 2010

tak a už fakt pa kočky 😉

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka jj kolik dní jsi píchala

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 12 dní jsem píchala a pak bylo opu..

jezulicka
4. lis 2010

@vodni pápá

raduza2
4. lis 2010

@vodni aha paráda

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka a to jsi měla taky vysoký dávky ??

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 jo měla taky..

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka fíha to s emám na co těšit

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 ted už začnu pomalu vysazovat v neděli skončím s prednisonem po 2 měsících, a příští týden ukončím pomalu estrofem...a už mi zůstane jen utroš... 😉

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 to si zvykneš ani ti to pak nepříjde...a pak začneš s agolutinem a to jsem měla v zadku 28injekcí napíchaných..ještě ted mě zadek bolí a to už týden nepíchám...

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka jak já to závidím že už to máš s úspěchem za sebou 😀 ,tak se ti uleví

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka jo to věřím já ho cítila a to jsem měla jen jednu unjekci po opu 😝

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 ale na vše si zvykneš a v pohodě to dáš, protože je to pro dobro a tvé baby...tak vydržíš jak kůn...to mi věř.. 😀

lenceslava
4. lis 2010

😨 😨 😨 😨 tady se prská o sto péro 😀 taky chci. ☹

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka já nemám strach z injekcí ty mi nic nedělají akorát se už nemůžu dočkat 😵

raduza2
4. lis 2010

@lenceslava to příjde neboj

jezulicka
4. lis 2010

@lenceslava tak chytej posílám jeden další mega velký... 😀

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 to už máš za pár už se dočkáš....příští týden to začne a ted musíš dostat mrchu a pak to jede od 3 dne ne?

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka jj 3 den ms

jezulicka
4. lis 2010

@raduza2 no tak to brzo skončíš prášky a pak už to poletí...

raduza2
4. lis 2010

@jezulicka mám do neděle ,ještě jsem 2 dokupovala 😒

teckovanaorchidej
4. lis 2010

ahoj holky, posílám vám takový kultivovaný těhu plivanec, to ostatní - kemr a oblízla - to nezvládám, to bych mohla poslat blitky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lenceslava
4. lis 2010

@jezulicka dííík mám ho. doufám že se ujme,pro jistotu to zítra podpoříme sexováním. @hhaanka já koupila eregmu max,právě proto že ji můžu zobat i já. objednávala jsem to na prozdraví.cz

raduza2
4. lis 2010

@teckovanaorchidej ahojky tčkovaná 😀 😀

betys
4. lis 2010

Ahoj holky-můžu poprosit o hlásek-děkuji http://soutez.doma.nova.cz/anamor20
Já už sice nějaký měsíc těhu nejsem,ale na týhle diskusi jsem strávila hodně času a moc mi to pomohlo.Držím pěsti 😉

hhaanka
4. lis 2010

Ahoj holky, bylo to právě pro oba - pro muže i ženu. Čistě přírodní a byly to kapičky asi za 400 korun. Ten výrobce se jmenoval nějak Herman nebo tak nějak, ale za boha to nemůžu nikde najít. Eregma to právě nebyla 😢 Vždycky si dělám poznámky, když si něco objednávám, tohle jsem se na to vybodla a takhle to dopadlo 😢

hhaanka
5. lis 2010

Sorry, už jsem to našla. Žádný, že to začíná na "e" 😖 , je to Femigard🙂 a výrobce hemann 😀 Ale byla to fuška🙂

kac3nka
5. lis 2010

Ahoj holky.
Jak jsem se každé návštěvy Unicy bála, injekcí, kontrol a tak, teď mám takový pocit prázdnoty po tom prvním neúspěchu, že tam 3 měsíce nepojedu a jak na to pořád myslím, dneska se mi zdálo o dr.F 😀 Bohužel se mi ale ráno celý sen vymazal z paměti, takže nevím, o čem jsem s ním mluvila... 😒

raduza2
5. lis 2010

@kac3nka ahojky ,ty 3 měsíce utečou jak voda uvidíš ,taky jsem si myslela že se nedočkám a teď už jsem nasedla na ten kolotoč ... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru