CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
12. lis 2010

@vodni a jinak na tabulku jsem čuměla včera

vodni
12. lis 2010

@raduza2 šak už to máš za dveřma 😎

raduza2
12. lis 2010

@vodni já vím a mám radost 😉

raduza2
12. lis 2010

@vodni byli to hodně dlouhé 3 měsíce 😝

vodni
12. lis 2010

@raduza2 víš ty co, tak zpětně mi připadá, že to celkem rychle utíká... Tobě asi pomaleji, že jsi neměla minule ET, ale ve srovnání s čekáním na test je vlastně všechno rychlejší 😝

kac3nka
12. lis 2010

@vodni No já mám právě takové smíšené pocity, brala jsem dlouho kapky, myslím Femigard nebo tak nějak a pak se mi udělala cysta. Možná to nemělo souvislost, ale jiné bylinky na jiný problém mi taky vůbec nepomohly, tak nevím...
Jinak o minimální stimulaci nic nevím a ani mi to nenavrhovali, vůbec se o tom nezmiňovali. Asi i v souvislosti s tou Endošou bo u toho často není ani ovulace. To ještě před tím mi můj gynekolog zjistil polycystické vaječníky, takže tím pádem problém s ovulací. A teď navíc musíme čekat na ty výsledky testů. Ale bylo by to super bez pauzy...

vodni
12. lis 2010

@raduza2 nevíš co drnda? už jsou zabydlení?

vodni
12. lis 2010

@kac3nka jo ahaaa ☹ to právě jsem nevěděla, kdy se to může a kdy ne... Já bych na to taky vlítla každý měsíc, kdyby to šlo 😀 (samozřejmě i kdyby na to byly penízky - už se nám krátí 😠 )

kac3nka
12. lis 2010

@vodni Penízky, to je další problém. Kdyby tak byly...Četla jsem na stránkách Unicy, že než pár podstoupí IVF, musí si uvědomit, že je to nákladné a pokud ty peníze nemají, tak se do toho nehnat. No jo, jenomže my je nebudem mít nikdy 😀 😖

vodni
12. lis 2010

@kac3nka přesně tak, hypotéka na krku, a žádný bohatý stýček na dohled 😀 no nic, my teď máme ještě nějaké zbytky a taky si ještě připujčíme v bance... Peníze budou a my ne, prostě to beru jako poslední důvod, proč se do toho nepustit 😉 I když je to pěkně k nas..ní, když takhle bez výsledku utíkají... No jo, s tím nic nenaděláme

raduza2
12. lis 2010

@vodni jj už jsou na novýn a zabydluje se ,jak bude mít čas tak vás příjde pozdravit 😉

vodni
12. lis 2010

@raduza2 už se na ségru moc těším jí vyřiď 😉

raduza2
12. lis 2010

@vodni jasný že vyřídím 😉

kac3nka
12. lis 2010

@vodni jj, taky hypotéka na krku, žádný bohatý strýček...ale jo, když není jiná možnost a čas běží, musíme to nějak zvládnout. Jen mě štve, že se ty peníze z neúspěchu nedají vrátit zpátky...

vodni
12. lis 2010

@kac3nka je to blbý, ale kašli na to, co bylo vrátit nejde, musíme hledět před sebe... a věřit na "šťastné zítřky" 😵

kac3nka
12. lis 2010

@vodni Tak tak 😉

teckovanaorchidej
12. lis 2010

ahooooooooooj holky 😅 😅

vodni
12. lis 2010

@teckovanaorchidej čau kočko!

pampeliska36
12. lis 2010

ahojte kocky 😉 nejak nestiham sem chodit 😢 nebo co... kurna!

co je noveho??? ani nevim ☹

ja jsem zacla s dietkou... takze budu stihla 😀 😀 😀 no a jinak cekam na ms... holky ten marvelon se zacina zobat, kdyz dorazi menstruace? ja vam ani nevim... jsem ze vseho tak zblbla 😨 byla jsem z te minule navstevy v unice nejaka v utlumu a tak ani nevim... ☹

lenceslava
12. lis 2010

@vodni můžeš mi prosím připsat do tabulky že další pokus bude v srpnu 2011?

lenceslava
12. lis 2010

@pampeliska36 ahojky. jj když dorazí mrcha tak začneš zobat.Ale nevím jestli hned ten den nebo třetí? To už si taky nepamatuju.A copak držíš za dietu? Já zkouším nežrat 😀 zatím se docela držím.

pampeliska36
12. lis 2010

@lenceslava presne tak... zkousim nezrat 😀 😀 😀

pampeliska36
12. lis 2010

@lenceslava ach jo... budu si tam muset zavolat a udelat ze sebe trubku... vubec nevim, co mi ten den rikali nebo co... byla jsem nejak mimo 😨

lenceslava
12. lis 2010

@pampeliska36 ale tak co no tak si to nepamatuješ,se nikdo nepoto

vodni
12. lis 2010

@pampeliska36 čauuuu, jo, marvelon třetí den co dorazí mrcha. Teda já to tak vždycky měla, nevím jak u KETU. Ty jo, já chci taky štíhlet, ale dietka to asi není pro mě 😝

vodni
12. lis 2010

@lenceslava jj, tabulku doplním v mžiku 😉

lenceslava
12. lis 2010

@vodni děkuji ti velice

vodni
12. lis 2010

@lenceslava je to tam 🙂

lenceslava
12. lis 2010

@vodni ještě jednou děkuji a klaním se 🙂

vodni
12. lis 2010

@lenceslava stejně je to neskutečný, zase další rok, co... Nějak mi to moc rychle utíká 😒 (když nepočítám dobu čekání na výsledky testů 😝 )

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru