CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. lis 2010

@raduza2 nooo, tak aspoň něco slevnilo... Pregnyl prý naopak pojišťovna prý přestala proplácet úplně, tak to bude šul nul...

raduza2
15. lis 2010

@vodni aha no tak to je taky hezký 😀 ,ale něco se mi mate že ten pregnyl jsem platila plnou pálku kolem těch pěti stovek za krabičku ,ale nejsem si jistá

vodni
15. lis 2010

@raduza2 jooo? já měla doplatek jen nějakých pár desítek kaček (teď nevím, jestli ten před opu nebo ten po opu). A při auditu jsme se bavili s drF o tom, že se to přestalo proplácet úplně... No oni si ty pojišťovny vždycky něco najdou, paltit budeme tak jako tak pěkný pálky 😠

vodni
15. lis 2010

@raduza2 už to tady čtu: na balení Pregnylu 3x1500 jsem doplácela 30,-

raduza2
15. lis 2010

@vodni jasný ,vám že jsem platila v lékárně docela dost ,ale to je jedno to už je pakatel

raduza2
15. lis 2010

@vodni ty jo tak to jsi měla dobrý a jakto že já ho platila celej 😠 😠 😝

vodni
15. lis 2010

@raduza2 taky myslím, spíš kdyby se ta centra konečně smilovala a ICSi se dala platit po jednom vejci ☹ Ale to je asi jen zbožné přání, se kterým máme smůlu 😠 Fakt mě to ale štve, je to tak demotivující... Jsem už zapaltila ICSI pro 16 vajec, a vyčerpala jen 4 😖

raduza2
15. lis 2010

@vodni dělám si srandu je to jedno

vodni
15. lis 2010

@raduza2 já nakupovala měsíc před tebou, tak to bylo asi to období, kdy to měnili...

raduza2
15. lis 2010

@vodni tak jim to navrhnem ,že pro nás je to prodělečný 😀 😀

raduza2
15. lis 2010

@vodni jj asi jo ,ale jak říkám je to už pakatel

vodni
15. lis 2010

@raduza2 já se na to ptala, a bohužel... ale je to fakt pech, už platíme za vyšší dávky víc a ještě tohle ☹ Snažím se na to "kašlat", na peníze v tomhle fakt nekoukat, ale je to těžký, trochu se nám totiž rezervy zkrátily...

vodni
15. lis 2010

jeeee, tak jsem se přehoupla přes 2tis. příspěvků 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni já to mylsela ze srandy ,že bychom jim to mohly navrhnout ,ale bylo by to od nich hezké gesto .Nám ty rezervy taky ubívají nech byt ,letíto .......

raduza2
15. lis 2010

@vodni jéééé já už budu mít 3 tis .prostě keliška hadra 😀 😀 😀 ,ale nemám na Petku 😀

vodni
15. lis 2010

@raduza2 ty jo, tři tisícky, hmmmm, no až budu v čekárně tak tě doženu levou zadní 😉

raduza2
15. lis 2010

@vodni vím že už jsem se tě na to ptala ,ale kolik jsi dokupovala puregonu ??

raduza2
15. lis 2010

@vodni je mi to úplně jasný

vodni
15. lis 2010

@raduza2 jejej, já teď nevím, vím, že u puregonu jsem měla jednu dávku poskládanou ze zbytků od sestřičky 😉 Ale připlácila jsem si víc dávek určitě - měla jsem stimulku na 12 dnů... Pamatuju si spíš ten gonal, tak jsem platila navíc 900 IU, tj. 9tis. 😠

vodni
15. lis 2010

mám takovej dojem, že jsem puregonu dokupovala jen 1x300 IU (3tis.), protože se to seskládávalo z těch zbytků - jednak těch mých co zbývá v kontejneru navíc nad tu dávku, a pak tu jednu dávku, co mi "dali"

raduza2
15. lis 2010

@vodni aha no tak já s tím taky počítám ,ted mam 2 kontejnery po 900IU a určo budu ještě kupovat a mylsím že to opět bude 900 IU 😠

raduza2
15. lis 2010

@vodni no já dnes začínala nový kontejner a v tom zyblo 150 IU ,teda nezbylo já se píchla na 2x 😝

vodni
15. lis 2010

@raduza2 být tebou, tak se zeptám na menší balení, protože pak ti to nakombinují na ty poslední tři dny s menopurem (takže budeš potřebovat 3x225 IU puregonu), takže budeš potřebovat míň puregonu a ještě budeš mít v kontejnerech nějaké zbytky, co by šly seskládat... Myslím se dělá balení 600 IU, to by mohlo vyjít (nevím teda teď už, kolik jsou ty zbytky...)

jezulicka
15. lis 2010

ahojte holky zdravím vás dnes to tu jede ve velkém mám co číst.... 😲

jezulicka
15. lis 2010

@raduza2 jak ti jde píchání?už něco cítíš v bříšku?tlaky?

vodni
15. lis 2010

@raduza2 jo aha, no však uvidíš...

vodni
15. lis 2010

@jezulicka ahojky Jezuličko, kdypak si nastavíš týdny? Až v 12tt?

jezulicka
15. lis 2010

@vodni asi jo...pořád mám obavy abych něco nepopohnala 😀

jezulicka
15. lis 2010

@vodni sem si dala do blogu nový utz tak se mrkni je trochu rozmazaný ale je už lepší jak minule...naše prdolka.. 😀 🙂

raduza2
15. lis 2010

@vodni no to je pravda kdyby s eto pak kombinovalo tak určo stačí jen 600 Iu a to se dělá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru