CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. lis 2010

@raduza2 jo a jak se ti ta cetrotide pozdává? Některý kočky psaly, že je to dost pálí, to jsem ale neměla. Vadila mi ta tenoučká injekce (ne jehla, ta je samosebou OK), blbě se mi to drželo... 😅

raduza2
18. lis 2010

jdu is něco udělt na jídlo mám hlad jak vlk, jo a mají tam novou sestřičku ,takže to byla docela zdržovačka v konzultační místnosti .Tak za hodku tu budu musím se jít najíst

raduza2
18. lis 2010

@vodni mě to nic nedělá úplně v pohodě a mám po něm akorát monokla jak prase 😀

vodni
18. lis 2010

@raduza2 jejejej, ty sestřičky se u nich nějak točí...

vodni
18. lis 2010

@raduza2 taky mi to nic nedělalo, akorát jsem fakt asi nemehlo, musela jsem si to přepíchnout do té klasické... 😝

raduza2
18. lis 2010

@vodni o to jo a je to děs jelikož v tom palvala jak blázen ,ale beru že se musí zaučit

pampeliska36
18. lis 2010

@raduza2 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee PARADA!!!! moc velka gratulace rady 😀

drndapetka
18. lis 2010

@vodni Jééé ségra, já takových "vadných " čárek měla 😝 Jj, opravdu to je, že se vajíčko se spermií spojí, ale nedopadne to, říká se tomu mikropotrat. Kdyby jsme nebyly nedočkavé, tak bysme o tom ani nevěděly 😨 Prý to je normální, že žena párkrát za život takto "mikropotratí" 😅 Taky je možné, že na mě leze mrcha a že se taky snažila asi nějaká vadná spermijka, která manželovi ulítla 😀 No to je fuk, to je osud. Blbě mi teda je, ale to jsou určitě nervy. v sobotu zkusím test, v pondělí nakouknu na gyndu, v úterý bych to měla už konečně dostat, končí mi šestinedělí, tak uvidíme, co si pro mě moje tělo zase připravilo za překvapení 😒 a Tobě tfuj tfuj příští středu na první píchaneček 😉 😵

drndapetka
18. lis 2010

@raduza2 Jupíííí, radunko, ta 17ka to bude mimís silnej jako hrom 😉 😵 jen tak dál, berunko 😉

vodni
18. lis 2010

@drndapetka čau ségra 🙂 No jo, mikropotratů bylo, proto taky raději nemám ráda ty testy s citlivostí 10 - raději o tom nevědět... 😔 Příští středa jdu jen na vstupní kontrolu, píchat začnu až kolem Mikuláše, ale to už uteče, hurááá 😀

pampeliska36
18. lis 2010

@vodni a kdy mas tak ZHRUBA planovany ET?

drndapetka
18. lis 2010

@vodni ten můj test teda je citlivost 20 😖

drndapetka
18. lis 2010

@pampeliska36 Ahojek, už je líp?

drndapetka
18. lis 2010
vodni
18. lis 2010

@pampeliska36 😀 já si to plánuju takto: 28.11. poslední marvelon, mrcha pak dorazí určo pátý den a píchat se začíná 3. den, takže 5.12. začnu píchat, píchat budu 9 dnů, pak 2 dny pauza (pregnyl..), no čili tak 16. už by mohla být OPU a 19.-21. ET 😎 Jsem zvědavá, jak mé plány vyjdou 😀

pampeliska36
18. lis 2010

@drndapetka ahoj kocko... ani jsem ti nepsala, ze se to nakonec u me "vyvrbilo", ze to klapne jeste pred vanocema 😀

drndapetka
18. lis 2010

@vodni Jůůů, Mikuláš...to bude nadílka, a na Vánoce pak ještě větší 😵

vodni
18. lis 2010

@drndapetka hoď fotku, zhodnotíme 😉

drndapetka
18. lis 2010

@pampeliska36 tak to je parááááda, ani nevíš, jak jsme ráda, že už nesmutníš 😉

pampeliska36
18. lis 2010

@vodni 😀 😀 😀 budu drzet pesticky... ja bych mela mit planovany KET asic 13.12. 😀

vodni
18. lis 2010

@drndapetka no jasně, mikuláš mi přinese nářadí, a ježíšek šupne do bříška 😀

pampeliska36
18. lis 2010

@drndapetka jj psala jsem e-maila a pan doktor mi druhy den volal a byl velmi ochotny neco vymyslet. a ono to asi klapne 😀 😀 😀

pampeliska36
18. lis 2010

@drndapetka peti a jak se mas ty? je to lepsi? 😉

vodni
18. lis 2010

@pampeliska36 no jasně, že to klapne. Se vším všudy 😵 😵 😵

raduza2
18. lis 2010

Holky děkuju moc všem ,mám opravdu radost vypadá že bude tak jak má být ,prostě zralý .@drdapetka ,takže na \fb už ti psát nebudu 😀 ,dnes jsem nakukovala jetsli tě neuvidím ,ale bohužel

drndapetka
18. lis 2010

@vodni hodím na večer, manža utekl s foťákem do práce a po stěhování ani nevím kde mám kábl na připojení k mobílku - vyzpovídám manžela a "tajně" pošlu ( manža nic neví, nechci ho stresovat-nadal by mi, proč jsem nekoupila kondomy 😀 )

drndapetka
18. lis 2010

@pampeliska36 myslíš tchýně? no nevím jestli je ticho před bouří nebo ticho po bouři 😖 Už 5 dní manželovi nevolala, to je zááááázrak 😀 😀 🤐

drndapetka
18. lis 2010

@raduza2 Budu na FB večer, tak pak zpísneme 😉 . Teď valím umýt hlavu, a nakupovat, potřebuju teplou zimní bundu a rifle....lítám furt jen vestě, do ničeho se nevejdu a rifle mám v rozkroku roztržené 😀

drndapetka
18. lis 2010

@vodni Mikuláš přinese lákadla pro miminko/a - samý dobrůtky....už se jim nebude chtít ven z bříška 😉 😵

pampeliska36
18. lis 2010

@drndapetka no tak uvidime... snad se trosku "umoudri" 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru