CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

andinecka
8. pro 2010

@jezulicka
ahoj, to je supeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂

andinecka
8. pro 2010

Ahoj holky, teď jsem volala na Unicu a správné číslo je 931,58 🙂 🙂

andinecka
8. pro 2010

@vodni
ahoj, jsi moc hodná. Já se zvládám plašit úpně sama.

vodni
8. pro 2010

@jezulicka gratulujííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vodni
8. pro 2010

@andinecka Júúúú, tak to vypadá, že by to mohla být opravdu dvojčátka 😀

vodni
8. pro 2010

@andinecka nejsem teda zastánce hledání čísel v tabulkách a srovnávání se (každá jsme jiná, někdy skáče hcg pomaleji, někdy rychleji), ale mrkni jen tak pro zajímavost sem: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... Jsou tam (dole) i hodnoty podle dnů kultivace... Máš to naprosto skvělé mamino 😉

andinecka
8. pro 2010

@vodni
dvojčátka beru, ale ...na víc nevím.....

jezulicka
8. pro 2010

@andinecka tak to je super gratuluji... 😉

jezulicka
8. pro 2010

@vodni a jak jde píchání?v sobotu jdeš na utz a už se dozvíš asi kdy půjdeš na opu?tak držím ti pořád pěstí at je co nejvíce vajuch a kvalitní... 🙂

teckovanaorchidej
8. pro 2010

ahoj holky,
zdravím všechny, před chvílí jsem vstala a úplně cítím, jak se uzdravuji
Andi, gratuluji Ti z celého srdce, ať už jsou tam dvě nebo jedno miminko, je to super, Gábinka bude mít další kámoše nebo kámošky, hlavně ať jste v pořádku.
Mě naměřili 690 hCG, jsem trojčila, že budou dvě, a pak jsem se ptala dr.G a ten mávl rukou, že se ty hodnoty nemají brát tak vážně a důležitý bude utz. Takže klid, možností je spousta, dvě, tři nebo jedno 🙂 🙂 🙂 .
Jezulko, gratuluji k výsledkům, jen tak dál, nádhera 🙂 🙂
A vodni, ty jo, už v tom zase jedeš, držím palce, tentokrát je to tuty boty, pamatuješ na ty čápy, ne? 😀 😀 😀


vodni
8. pro 2010

Ahoj všem 🙂 Včera kontrola folíků manželem nebyla ☹ on se bojí, prý aby ti to neprasklo 😖 Úplně jsem si vybavila, jak jsem drndu uklidňovala, že 3 týdny abstinence nebudou vadit, a já teď začínám trojčit úplně stejně 😝 Během těch od minulého IVF jsme totiž důrazněji dbali na pravidelnost 😅 no a teď - nejdřív mrcha, pak stimulka, pak povinná abstinence před OPU... Takže tři týdny starý materiál ☹ Musím si najít co jsem psala Drndě, abych se tím teď uklidnila sama 😀
@jezulicka myslím, že opu by vyšla na toho 16. (čt), a ET na neděli - tyjo, už příští týden 😵
@teckovanaorchidej díky moc, jj na čápy pamatuju 😉 Když už přilítli, tak musí zahnízdit 😝

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@vodni ty, vodni, tak self made proces, tři týdny je moc dlouho, někde jsem četla, že se mají tak jednou za tři dny obměnit, aby byla kvalita. My je teda asi tříkrát po třech dnech před ET hand made měnili, to víš, sichr je sichr 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
8. pro 2010

@teckovanaorchidej jj, já vím, my to tak sichrovali po celou dobu od minulého ivf 😎 Až to na mě někdy bylo trochu moc 😔 Už jsem to nadnesla, že když ne společenské hry, tak holt budou muset být ty individuální sporty 😝

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@vodni jasně, individuální sporty mají taky něco do sebe, dají prostor každému jednotlivci ukázat, co v něm je 😀 😀 😀

vodni
8. pro 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 doufám, že to bude vrcholný výkon 😀 😀 😀

raduza2
8. pro 2010

@andinecka no tak skvěle ,tak to moooooc gratuluji

raduza2
8. pro 2010

@jezulicka tobě taky gratulka k výsledkům

raduza2
8. pro 2010

a jinka děvčata všecky moc zdarvím

vodni
8. pro 2010

@raduza2 Ahooooj Radu!

pampeliska36
8. pro 2010

@jezulicka jeeeeeeeeeeeeee gratuluju k prvnimu testu a navic je to v poradku... no SUPER!!! 😀

pampeliska36
8. pro 2010

@andinecka JEEEEEEEEEEEEEE GRATULKA!!! TO JE KRAAAAAAASNE CISLO... ze by dvojky?

pampeliska36
8. pro 2010

@raduza2 ahoj radu 🙂

vodni
8. pro 2010

@pampeliska36 Ahoj Pampeliško! 😉 Už se ti to blíží 🙂 Nepícháš ty dneska Pregnyl?

pampeliska36
8. pro 2010

@vodni jooooooooooooooooooooooooooooooo JA DNESKA V OSM PREGNYL 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
8. pro 2010

STRASNE MOC TO UTIKA... nejak ani nestiham 🙂

@vodni a co ty? brisko poboliva? rostou rostou rostou? 😀

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@pampeliska36
ahojky, tak kdy jdeš pro ty samuraje, pampelko? v pá nebo v sobotu?

pampeliska36
8. pro 2010

@teckovanaorchidej ja jdu v pondeli 🙂

pampeliska36
8. pro 2010

@teckovanaorchidej a co ty? je ti uz o trosku lepe?

teckovanaorchidej
8. pro 2010

@pampeliska36 nemám už teploty, kašlu jako sviňa a cítím se, jako bych přeplavala La Manche tam a zpět.
Takže nic moc, ale doufám, že se to bude jen a jen zlepšovat 🙄 🙄
a co pak po ET, budeš doma odpočívat?

vodni
8. pro 2010

@pampeliska36 ty brďo, to je fičák 😝 Jj, bříško pobolívá, takže nejspíš rostou 😉 Aspoň doufám, věřím, prostě MUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!! Pregnylu pícháš 1500, že? Wow, super, paráda, hurá do toho 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru