CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ami33
20. led 2011

@vodni Díky, dám pak vědět, už jsem sbalená, abysme se dneska přiblížili Brnu. Mám kabelu jak na týden, když já pořád nevím jestli se před ET budu ještě vracet nebo ne, tak radši mám všechno. Do práce nemusím celej příští týden. Mám úžasnýho šéfa, nemusím řešit ani neschopenku nic, on tohle neřeší, hlavně prej ať se dám do pořádku a tak. Takže o hromadu starostí míň. 🙂

lilllu
20. led 2011

@andinecka Ahoj Andi, drzim palce at je vsechno v pohode. Hlavne odpocivej. Mne prukazku dali az ve 12tt, jsem porad cekala a cekala. Ty jsi nakonec toho G 19.1. vcera stihla nebo nestihla (na ten utz)?

andinecka
21. led 2011

@lilllu
ahoj, jdu tam až příští týden.
Jinak jsem předávkováná utrošem, mám 4x více progesteronu než má být.
Jenže když ho vysadím, tak mi jeho hladina prudce klesne a můžu začít zase krvácet.
Takže řeším: brát či nebrát ☹ ☹ ☹ ☹

vodni
21. led 2011

@andinecka Ty jo, ty s tím utrošem jak to pořád řešíš 😅 Ach jo 🙄 🙄 🙄 Úplně jsi to na mě přenesla 😠 Já se tak různě ptala, a ono to prý stačí do 8tt, pokud nejsou nějaké důvody to nechat dýl. Dýl znamená klidně až do 16tt (např. při opakovaných potratech, špatných hladinách atd.). Sice se to dávalo všem šmahem do 12tt, ale ukázalo se, že je to vlastně zbytečný. To se právě už jen zbytečně předávkováváš, protože jestli progesteronu máš odpovídající hladiny, je zbytečné ho do sebe cpát ještě chemicky... Takže já jsem chtěla razit cestu co nejmíň tělo zatěžovat (celý loňský rok si těch patáků užilo dost 😝) a opravdu v 8tt přestat - v mém případě teda s agolutinem. Ale teď mi tak nějak pořád dloube v hlavě červíček... 😝 Nafasován mám i utroš, tak nevím 😕

vodni
21. led 2011

@andinecka prudce by ti při vysazení klesnout neměl - právě kvůli tomu se snižuje denní dávka postupně - vždy o jednu tabletu míň, aby to snížení nebylo skokové, ne? Právě kvůli tomu jsem nafásla i ten utroš, abych mohla pár dnů dávku postupně snižovat...

monika19
21. led 2011

@vodni já tu bulím taky..jak sem ti tě představila..fakt si me dojala..moc moc gratulujuuuuuuu

monika19
21. led 2011

@vodni a ještě mi řekni co dr na to tvoje dojetí? 🙂

monika19
21. led 2011

@ivetule a jak u tebe?jak se citíš?já sem nejak nervozní...občas me trochu píchne ale malinko břicho(no jo moc se sleduju noo)jinak se citím normálně..už si příznaky vubec nepamatuju u matýska..sou to už 4 roky přece jenom

vodni
21. led 2011

@monika19 Ahoj a děkuju 😵 😵 😵 Vzhledem k tomu, že šlo o poslední pokus a ještě celou dobu nevypadal vůbec dobře (špatná reakce atd.), tak myslím, že snad jsem neudělala takovou ostudu - oni jsou doktoři asi na takové reakce určitě zvyklí 🙂 Vypadal, že je opravdu upřímně rád se mnou, nechal mě se na monitor dívat dýl, vytiskl mi dvě fotky... 😉

vodni
21. led 2011

@monika19 a promiň, trochu jsem teď zatápala - ty čekáš už na test? Kdy máš testovat?

misha83
21. led 2011

Ahoj, nestíhám dočítat 😢 , mám chřipku, a byla jsem teď pár dnů mimo (doslova 🙂 ), snad už to bude ok. Ach jo☹, kdyby mi teď zavolali, tak se to všechno posune☹.

ivetule
21. led 2011

@monika19 ahoj jí se snažím radši moc nepozorovat. Jinak se snažím šetřit ,ale znáš to s prckem je to horší. 😉 A kdy děláš test? Já 31. Moc rychle se to blíží. ☹

ivetule
21. led 2011

@misha83 ahoj tak at jsi brzo fit a můžeš v klidu čekat na telefon. 🙂

ami33
21. led 2011

Ahojte holky, tak jsem doma z Brna, foliku je porad stejne...9 kousku...jedno pendolino 23, pak 5 foliku asi od 16-20 a nejaky 11.12....takze to vypada tak na 5 vajicek a punkce nebude nakonec v nedeli, ale az v pondeli. No neni tech pendolinku nijak moc,ale doufam , ze budou kvalitni. Takze tak se mnou.

@vodni hele jak je to stim agolutinem, to je jedno jestli se to picha vecer nebo rano?

ivetule
21. led 2011

@ami33 ahoj tak to je dobrý. Počet super a určitě tam budou bojovníci. Já si ho píchám večer. Vůbec na tom nezáleží akorát musíš ve stejnou dobu. 🙂

monika19
21. led 2011

@vodni já mám testovat 1.2.ale dle dr O.mužu 2-3 dny dřív...mela sem KET min pátek..uf uf
a ty si mela 3pokus?

vodni
21. led 2011

@ami33 juj, pendolíno teda frčí 😉 Moc ti přeju, aby dobře dorazilo k cíli 😉
My Agolutin pícháme ráno - je to ale jedno, hlavně, aby to bylo každý den plus/mínus ve stejný čas. My jsme schválně zvolili ráno, protože kdyby manžel třeba nemohl, jel někam služebně apod., tak abych ráno mohla jít k doktroce nebo na unicu. Kdybychom píchali večer, tak by to šlo leda na pohotovosti nebo ve špitále, a to jsem nechtěla - jednak jsem to tam neměla domluvený, měla bych to daleko, a pak kdo ví, jak by se tam na to tvářili...

vodni
21. led 2011

@monika19 joj, však to už bude za chvilinku - uklidňuju se tím taky (že to uteče), protože už zase taky čekám 😀 - 31. mám další kontrolu u doktora... Ano, měli jsme třetí pokus. KETy u nás nikdy žádný nebyly, protože máme vždycky minimum materiálu 😉

monika19
21. led 2011

@ivetule jojo..já mám prcka staršího,tak je samostatnej a netahám se s ním vubec...tak se to dá..i si lehnu a on si hraje,tak je šikula..borec muj milovanej 🙂 jojo nervičky..
a tobě se zadařilo napoprvé?já mám za sebou 2iVF a ted 2ket..

monika19
21. led 2011

@vodni ajoo..a v jakým čase od sebe?já první v září 2006-negativní,pak leden 2007-zázrak matýsek 🙂 ted jaro nespěch ket-mražáčci z 1IVF a ted 2 ket s darcovskými sp.

vodni
21. led 2011

A jinak, ty naše pokusy atd. máš v tabulce: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

Jsem nějak nestíhala aktualizovat, @ivetule moc prosím, ať nemusím lovit v historii - kdy jsi měla OPU?

vodni
21. led 2011

@ami33 Ami, a kdy pícháš Pregnyl?

evakim
21. led 2011

@pampeliska36 dekuji za uvitani🙂

evakim
21. led 2011

ahoj holky, tak jsem si vcera vyzvedla pekne puregon a od pristiho patku bych na to mela vlitnout🙂 tak doufam, ze vajecniky pri jejich poslednim pokusu se vzchopi a budou pekne reagovat🙂 zadna cysta, delozni hrdlo pruchodne tak pristi tyden hura do toho, dostala jsem jeste i Prednison, to je pro me novinka, pri minulem IVF jsem nic takoveho nebrala a kdyz jsem cetla ty mozne velejsi ucinky tak to jsou teda "dobre bonbonky" 🙂

misha83
21. led 2011

@ami33 Je to jedno, kdy agolutin pícháš, ale tak nějak, jak píšou holky, vždy ve stejnou dobu. My ho dávali v poledne🙂.

vodni
21. led 2011

@evakim Super, tak hurá do toho 😉 Prednison dávají preventivně všem (já měla vždycky už od loňského února). Je to dobré tím, že se zamezí případným imunologickým problémům... Vlastně to mírně sníží imunitu, aby tělo nebralo embryjko taky jako nějakou "nákazu" a nesnažilo se ho vypudit... Takže se vyhýbej možným zdrojům nákazy - můžeš být náchylnější k nákaze.
Vedlejších účinků z letáku se neboj (já je raději nečtu 😝) - to se týká jen opravdu velkých dávek (12 tablet denně apod.), ne jedné tabletky denně. Jestli některé kočky psaly, že jsou nějaké nafouklé apod. - já myslím, že je to spíš vliv těch ostatních stimulačních léků, u jedné tabletky prednisonu si nemyslím, že by nějak extra velký nežádoucí vliv mohl tak projevit... Ale jasně, že to může být individuální

evakim
21. led 2011

@vodni diky 😉

ami33
21. led 2011

@vodni to máš pravdu, jsme si taky říkali, že to bude lepší ráno, je tak více možností. A když třeba bude jeden den v 7 injekce a další v 8 to snad zase tak nevadí ta hodina ne? jinak vajíček nebude nějak závratně hodně, ale věřím v nějaký super pendolíno city 😀 😀 . Pregnyl píchám zítra o půlnoci.

vodni
21. led 2011

@ami33 přesně tak, hodina nevadí 😉 Pendolíno city už se blíží k nástupišti, kde nastoupí pasažéři od manžela 😀

ami33
21. led 2011

@vodni hahaaaaaaaaaaa 😀 😀 no doufám jen, že budou pasažeři ve formě 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru