CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
7. dub 2011

@kackakrteckova Paráda, takže hurá do akce 🙂 .

kac3nka
7. dub 2011

Takhle jsem si holky krátila čas doma při čekání na testování...snad ho jednou uvidí i nějaké to mimi...

jezulicka
8. dub 2011

@kac3nka ahoj to je hezký méďa ty jsi teda všestraně nadaná se dívám .. 😉 šikulka..

kac3nka
8. dub 2011

@jezulicka Ahoj, děkuji 😉 No popravdě jsem nikdy neháčkovala, jenom jsem pochytila základy, ale musela jsem si to osvěžit 🙂

misha83
8. dub 2011

@kac3nka Jéé, to je krásné! Já zase dělám čepičku pro neteř🙂.

kac3nka
8. dub 2011

@misha83 Tak se pak taky pochlub 😉

kac3nka
8. dub 2011

Já už tomu nerozumím... ☹ Ráno jsem si zase dělala test, opět nic nebo něco, co vidím jen já a manžel ne a když jsem srovnávala po víc jak půlhodině test ze včerejška a ten dnešní, tak se mi zdálo, že na tom dnešním se něco rýsuje. Já už fakt nevím, po půlhodině to je blbost, ne? Proč mi to ty testy dělají? 😒

misha83
8. dub 2011

@kac3nka já moc neporadím, nikdy jsem pozitivní test neměla. Ale po půl hodině mi to už přijde dost A kdy máš oficiálně testovat, v neděli?

kac3nka
8. dub 2011

@misha83 jj, v neděli...

misha83
8. dub 2011

@kac3nka no každopádně nepřestávám držet pěsti a uvidíš.

kac3nka
8. dub 2011

@misha83 děkuji, já taky pořád ještě doufám...

misha83
8. dub 2011

Tak dnes by to měly být komp. moruly. Tak ty dvě jsou a ty další dvě mají 9b. Takže je vše ok a zítra na transfer.

jezulicka
8. dub 2011

@kac3nka kači ten test by se měl hodnotit do 2minut později hje to už prý neplatné...ale myslím si že je to na dobré cestě..držím dále pěstíky 😉

jezulicka
8. dub 2011

@misha83
@misha83 tak super a zítra držím pěstíky at se ti tam pěkně zahryznou a nepustí...tak to ti i zamrazí tak výborné...

kac3nka
8. dub 2011

@jezulicka právě nechápu, proč se to ukázalo tak pozdě. No ale jedna kočka z jiné diskuze mi psala, že mamatest 10 prý ukazuje jakési kanálky či co a může to vypadat jako duch, tak nevím 😕 No každopádně neděle je skoro tady a bude jasno, už na to nemám nervy...

kac3nka
8. dub 2011

@misha83 Tak to je super, budu na tebe zítra myslet 😉

misha83
8. dub 2011

@kac3nka Děkuji moc.

ami33
8. dub 2011

@vodni Ahojky kočko, čeče mazec se mnou jak blázen, tan začátek těhu...pustili mě z nemocnice minulý pátek po třech týdnech s tím, že hematom tam ještě trochu je a že mám ležet. Ležela jsem poctivě jako v nemocnici, manžel obstarává už všechno, včetně praní a žehlení. V nedeli večer ovšem začali bolesti v pravo v podbříšku, myslela jsem že to přejde,ale nepřešlo v deset jsme volali rychlou. V nemocnici samej porod,kolotoč,trochu mi pomohla kapačka,ale ráno nanovo. Dělali ultrazvuky, sona, všechno a nic nezjistili,ale podezření byl slepák,ale krev byla dobrá i teploty nebyli nijak vysoké. V ponděli večer mě brali na sál....příčinou byl vlivem přestimulování a rostoucí cysty se mi přetáčel vaječník a samo že se neprokrvoval, když byli uvnitř prej už byl vaječník sám na místě. Takže po laparoskopii mám jen jednu dírku pupíkem, protože tam ve finále nic nedělali, slepák byl v poho. Malej bojovník je v pořádku a roste jak má, za chvilku jdeme do 14 tydne. V pondělí mi udělají jestě utz a už mě asi pustí, hematom prej už tam není. Tak doufám že už mám všechny hrůzy vybrány a že si to konečně začnu taky trocu užívat. V ponděli mám utz prvotrimestální, které jsem musela oddalovat,ale ještě stíhám vpondělí na prospustku poslední možný termín. Takže tak se mnou. Doufám, že ty jsi s vodníčkem v pohodě a užíváš si těhotenství jak se patří. Zase se tu ukážu, už budu zase více fungovat. Páčko a držte se 😉

vodni
8. dub 2011

@ami33 UUUUUfffffff, ami, to je pašák to tvý pendolíno! Asi zvládneme všechno, jen když to ti malí prckové vydrží viď? Moc na tebe myslíme! Při tom prvotrimestálním utz ti udělají ten NT+biochemický screening taky že? Držíme pěsti ať je vše ok!
Já ok jsem - dokonce po amniocentéze ani nejsem nějak nervozní před výsledky (mají být až příští týden), jinak já jsem teda měla obrovskou kliku, protože si až do teď těhotenství opravdu užívám - teda vlastně neužívám, protože až na to, že se do ničeho neoblíknu vůbec nevím, že jsem těhotná 😉

misha83
8. dub 2011

@jezulicka Děkuji moc.
@ami33 Ahojky, téééda, to je mazec. Moc moc doufám, že už bude všechno v pořádku. Drž se.

kac3nka
9. dub 2011

Ach jo, už nedoufám po dnešním nejbělejším testu... Pan dr.F. mi sice napsal, že na hodnocení je ještě docela brzo, že mám vydržet do neděle či pondělí, ale to by se musel stát zázrak a na ten já nevěřím ☹ ☹

jezulicka
9. dub 2011

@kac3nka kači držím stále pěstíky nevzdávej to...jak ti říkalF.může se to ukázat později...ještě vyčkej do pondělka... 😲

vodni
9. dub 2011

Ahoj kočky,
@kac3nka je t otěžký nezvdávat, ale co kdyby přece... Taky pořád držíme...
@misha83 ET je zítra? Snad jsem to nepopletla, ať jsou embryjka pěkná a připravená do boje 😉

vodni
9. dub 2011

@drndapetka Ségra, už se ti to blíží, viď? Dnes jsem si na tebe vzpomněla - byla jsem si koupit boty (nekoupila jsem nic), a hele co tam měli 😉
(pozn. není to dětská velikost, takže myslím, že bys měla vyrazit směr Mixer ve Vaňkovce 😉 )

kac3nka
9. dub 2011

@jezulicka
@vodni Ještě to úplně nevzdávám, po ranním zklamání a slzení jsem se trochu oklepala, no co kdyby přece...Jinak jsem se už s dr.F. domluvila, že i v případě negativního testu nebudeme jezdit do Brna a půjdu v pondělí ráno ke svému gyn., pak jim zavolám výsledek a uvidí se dál. Audit prý by šel udělat telefonicky, ale já bych asi chtěla spíš osobně...

vodni
9. dub 2011

@kac3nka hmm ☹ já musím říct, že pro mě byl audit u dr.F zásadní, prostě bez toho jeho osobního přístupu bych to tehdy asi nezvládla 😔 Hned jak jsem vyšla z ordinace, tak jsem byla odhodlaná jít do boje a věřila jsem, že ten boj vyhraju... Moc mi to pomohlo udělat čáru za tím co bylo a soustředit se na to co bude, ale i tak to chce čas 😔

kac3nka
9. dub 2011

@vodni dr. F mi napsal, že v pondělí by byl audit s prim.Otevřelem, tak jsem mu popravdě odepsala, jak na mě primář zapůsobil po prvním IVF a jsem ráda, že tam teda zatím nepojedeme a radši si počkám na audit s dr. F. Už bych to znovu nechtěla zažít. Jela jsem tam tenkrát relativně klidná, i když jsem věděla, jak jsme dopadli a odjela jsem s brekem. Takhle by to ale být nemělo... 😒

vodni
9. dub 2011

@kac3nka já se tedy na audit u obou neg ivf přímo objednala k drF, prostě jsem to tak cítila, že o tom chci mluvit s ním, i když já osobně s ostatními doktory žádný problém neměla, ale šlo mi o ten přístup... Určitě je dobře, že si počkáš, je to opravdu hodně citlivá věc i tak sama o sobě, takže mluvit o tom taky jde jen s tím, kdo ti prostě sedne... Tak jsem to aspoň měla já...

kac3nka
9. dub 2011

@vodni já proti primáři nic nemám, ale právě jde o ten přístup a ten jeho mi nesedl ☹
No nic, jdu ven, je hezky. Papa 🙂

ami33
9. dub 2011

@vodni Jo pendolinek je bojovnik, jo je to i NT a biochemický. Já se taky uz asi do niceho nevlezu, pac mam napumpovaný bricho po laparce a splaskává to pomalu. A to amnio probíhá jak? a kdy to dělají?
@misha83 díky, verím ze uz vsechno bude OK, uz jsme toho museli vytrpet dost.

Holky všechny držte se a nezvdavejte nikdy nic.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru