CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
19. dub 2011

@vodni Dobře, dobře 🙂 .

jimmy1
19. dub 2011

@drndapetka já jsem testovala schválně takhle brzy, abych aspoň jednou viděla // na testu 😎 no ale pak začla samozřejmě testovací mánie a lítala jsem s počůranýma papírkama na denní světlo a proti bílý zdi a "zkoumala" jestli sílí nebo slábne 😀 prostě blázinec 😝 naštěstí to dopadlo 😉
A díky moc za pochvalu toho našeho prďolíka 🙂

misha83
19. dub 2011

@jimmy1 Na těch fotkách je nejvíc vidět, jak ten čas letí... 🙂

misha83
20. dub 2011

@drndapetka Tak jak je dnes?

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 ahojky, dnes mi je pregnylově 😀 Za chvilku dojede moje ségra, jdeme nakupovat, tak snad mi ten den rychleji uteče, už je to fakt na budku 🙄

misha83
20. dub 2011

@drndapetka Ani mi nemluv, dneska mě přepadl nějaký strach nebo co, prsa cítím pořád a to jsem dnes 5. den od pregnylu, no, ale to se tím taky možná jen utěšuji. Jinak jsem dnes 11. dne po ET, tak to už do té neděle vydržím. Jsem se dívala různě na netu a někdo tam neměl nic, nebo skoro nic a někdo už jasnou čárku, z toho by mi hráblo, to fakt raději počkám. ☹

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 tak to máš dobrý, že Ti bolí ty prsa, aspoň nějaký naděje máš, mě prsa nebolí vůbec celou dobu, od včerejška zase cítím jen takový jemný tlačení a řezání v děloze, je to takovej pocit jako bych měla nastydlej močák. Já už jsem tak nějak smířená se vším, a rozhodnutá, že v sobotu zatestuju, to by mi měla dojít normálně mrcha, všude píšou udělat test když mrcha nedojde,tak jakýpak Pregnyl, že 😀

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 jinak já měla teda 11.den po ET už pěknou tlustici, kterou by Pregnyl nezvládl udělat, čekala jsem jedno mimi a v den ten jsem měla už hCG 189,dokonce mi pan primář řekl, že od 11.dne po ET berou některým zájemkyním krev, že se to dá už krásně poznat, hCG bývá už nad 100 a to oni už berou za těhu a od oplodnění po 5tidenní kultivaci(nevím jak jsi to měla teď Ty) má vlastně embryjko už 16 dní, vem si, že normálně ženský co testují, když přirozeně otěhotní, tak testují 12-14 den a mají krásné //.......no ale to Tě nechci nějak dráždit, to jen tak konstatuju 😀 Můj hrošík bude v sobotu slavit od oplodnění 15 dnů a bude mít 5 dní od Pregnylu, já to tak prostě cítím, že v tu sobotu to musím udělat 😉

misha83
20. dub 2011

@drndapetka Já jsem měla prodlouženou kultivaci, takže embryjko má už 16 dnů. Jenže já mám prostě strach, že tam nic nebude☹.

drndapetka
20. dub 2011

@misha83 však vydrž 😉 každej nemůže být takovej blázen jako já 😀

vodni
20. dub 2011

@drndapetka Ségra, mě prsa nebolela nikdy a dokonce ani jednou do teď nezabolela 😉 A mrcha ti přijít nemůže kvůli lékům 😉 Jen u výjimek se dostaví něco jako pseudomrcha...

drndapetka
20. dub 2011

@vodni no ale já to beru tak, že okolo mrchy testují všichni 😀 ty prsa mě ale znervozňují, vždycky mi nějak natekla a udělaly se mi na nich takový ty malý žilky a tlačily mě, jako bolely ani né, ale te´d nějak to vnímám, jak kdybych ty prsa ani neměla 😀

teckovanaorchidej
20. dub 2011

Baff, holčičky 🙂

drndapetka
20. dub 2011

@vodni ale musím se s něčím ještě normálně pochlubit 😅 začaly se mi zdát erotický sny, jako minule 😀 😅 přemýšlela jsem, proč se tak děje, ale asi mi spíš už z toho nesexování hrabe 😀

vodni
20. dub 2011

@drndapetka Všichni ne 😀 A zvlášť v umělém je to k ničemu, protože cykly jsou rozhozené a tělo funguje jinak... Jen se zase víc natrojčíš 😀
Každý pokus, každé těhotenství je jiné - to ti řeknou i maminy, co mají doma prcků pět 😉 Takže třeba je to naopak dobré znamení, že teď se to děje jinak 😉

vodni
20. dub 2011

@drndapetka jj, taky jsem je měla - a abych řekla, nebyla to jen erotika, až jsem se ze spaní červenala... 😅

vodni
20. dub 2011

@teckovanaorchidej Jůůůů, mamut je tady 😀 😀 😀 Jak je orchidejko? Zvládáš to?

drndapetka
20. dub 2011

@vodni no detaily tad\y popisovat nebudu, ale bylo to pěkný 😀 že je to kvůli těm hormonům a jak mám dělohu více prokrvenou? 😕 jinak si to neumím vysvětlit, protože lechtivý sny nemívám 😀

teckovanaorchidej
20. dub 2011

ále, musím, no 🙂
Mimino už má 2700g a furt tam leží na šikmo a ještě naopak.
Naštěstí u těch sekcí je to fuk. 🙂
Už se těším, až se vylíhne a já budu mít doufám o 10kg míň 🙂 🙂
A hlavně: stihnu býka 😀 😀 😀 😀 Doufám 😝

vodni
20. dub 2011

@teckovanaorchidej Jakýho býka honíš? 😕 😕 😕

teckovanaorchidej
20. dub 2011

lechtivý sny? co to je 😎 😎 😎 já bych to asi už neudýchala, ale taky jsem nějaký sem tam měla, určo ty hormony.
Hrošík bude bojovník, cítím to v kostech 🙂 🙂

teckovanaorchidej
20. dub 2011

@vodni no znamení 🙂 🙂 přece 😝 😝

drndapetka
20. dub 2011

@vodni no přece znamení býk, ne? 😀 😉

vodni
20. dub 2011

@teckovanaorchidej @drndapetka jo ahááááá 😀 😀 😀 😀 😀 Tak tohleto je mně osobně fakt šumafuk 😝

drndapetka
20. dub 2011

@teckovanaorchidej děkuju 🙂 no snad....
malá má už ty kila co jsem měla já, když jsem se narodila, tak šup šup s ní ven , a´t není moc přezrálá 😉

teckovanaorchidej
20. dub 2011

jak se má vodníček?
Holky moje,je tak krásný jaro, že ty embryjka určitě porostou, jakoby je pohnojili, už se těším 🙂

drndapetka
20. dub 2011

@vodni no kdyby Tě to nááááhodou zajímalo, tak když porodíš okolo termínu, tak by vodníček byl panna 😀 🙂

vodni
20. dub 2011

@teckovanaorchidej má se v pohodě, akorát potvůrka pořád nechce dávat žádná znamení 😕 Aspoň si myslím, že žádný pohyby to zatím nejsou... Kopance určitě ne, a jestli to ostatní jsou střeva nebo on, to dakt nepoznám 😝

teckovanaorchidej
20. dub 2011

@vodni no puntičkářská pana hi hi hi, to mám doma - choť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vodni
20. dub 2011

@drndapetka Hmm, nějak ale nevím, co z otho plyne... Já na to prostě moc nejsem 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru