CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
18. črc 2011

@drndapetka děkuju. Určitě se nám to podaří oboum 😉 .A jak se bydlí?

krataskovi
18. črc 2011

super holky, diky...takze AH je jasny 🙂 aspon budou mit embrya pak vetsi sanci 🙂
a to zvetsovani poprsi jste nektera resily, nebo je to normalni??? docela to i boli jako...

lenceslava
19. črc 2011

@krataskovi já si musela na stimulace koupit novou podprsenku.Mám vždy tak o dvě čísla větší prsa.Samozřejmně manžel je z toho nadšený 😵

lenceslava
19. črc 2011

Tak dneska začínám s marvelonem.4.8 jdu na zahájení stimulace.A na genetiku jsem se zapoměla zeptat,ale kdyby něco nebylo ok tak by určitě řekli.

nali1
19. črc 2011

@lenceslava tak at to tentokrat vyjde. Držím palce a posílám tehu bacila!!!! /možna si vzpomenes, byly jsme spolu v diskusi/

lenceslava
19. črc 2011

@nali1 Děkuju mockrát. Těhu bacili beru všema dvaceti. Bylo by super kdyby to tentokrát opravdu vyšlo.Moje mama by pak byla opravdu vytížená babička-od bráchy bude mít druhého vnoučka v září,moje sestra čeká v prosinci a od nás to bude třeba v květnu. 😀 Nevím jestli je to nějaké znamení,ale poslední antkio mám brát 8.8.přesně jako loni.Na unice mají ted asi docela frmol,měla jsem jít na začátek stimulace ve čt 4.8,ale řekla jsem sestře že můžu až v pátek,a ona říkala že na pátek to mají už ted přecpaný,ale pokud to jinak nejde tak mě tam vecpe.Dost jsem při konzultaci koukala jak se tam obměnili sestry.

nali1
19. črc 2011

@lenceslava to mate teda krasne naplánované. Taky jsem se divila, ze na Unice je docela frmol i přes leto. A docela dost cizinců. A mas pravdu obměna sester je tam docela velka. Ale jsem rada, ze jsme i po všech těch nezdarech na Unice zůstali. Opravdu bych nemenila, ikdyz jsem si tam připadala jako inventář. Tak basti pekne marvelon a ještě jednou fuj, fuj, fuj, at se zadari. 🙂

misha83
19. črc 2011

@krataskovi Já jsem je měla spíš plnější než nějak významně větší a nijak jsem to neřešila, ono s tím nic nenaděláš 😀 .

andilek01
19. črc 2011

@lenceslava s těma sestrama je to tam nějaký zakletý.. nevím, jak momentálně teď, ale bývalo to tak.. asi šly na lepší 😀

krataskovi
19. črc 2011

@lenceslava no jasne ze je nadseny, jako ja si az tak nestezuju, protoze jsou pevnejsi, ale bolavejsi a pri zumbe me to trosku vic vadi..a o skakani na trampoline ani nemluve 🙂 no ale to asi stejne brzo skonci, takze at si roste co chce 🙂 holky jste uzasne, ze se tak podporujete navzajem, moc vsem drzim palce...!!!

evakim
20. črc 2011

@vodni @jezulicka tak holky dneska jsem po ET, jedna blastocysta a jedna morulka je uz ve me, snad nam ten treti pokus uz konecne vyjde a bude nas vic🙂 mejte se krasne

lenceslava
20. črc 2011

@evakim držím pěsti.

ivetule
20. črc 2011

@evakim držím palce at je to do třetice všeho dobrého. 🙂

jezulicka
21. črc 2011

@evakim Jé tak to je super moooc držíme pěstíky at ti to vyjde.... 😉 pak dej vědět...

vodni
21. črc 2011

@evakim Moc držíme všechny pěsti a pliveme těhu bacily pro štěstí!!!! Embryjka vypadají moc krásně 😉

evakim
22. črc 2011

lenceslava@ivetule@jezulicka@vodni holky moc dekuju, nic si nepreju vic, nez aby to konecne vyslo

misha83
23. črc 2011

@evakim Držím moc pěsti, to jsou krásná embryjka 🙂 .

krataskovi
25. črc 2011

Holky, za jak dlouho po tech injekcich jste sli na punkci? Tento tyden budu pichat uz i puropen, v pondeli kontrola...a za jak dlouho je asi punkce? od ceho se to odviji? diky....

lenceslava
25. črc 2011

@krataskovi záleží jak budeš reagovat a jaký máš protokol.Já při dlouhém píchala 13 dní puregon, a 15tý den byla opu, ale reagovala jsem špatně tak proto to bylo delší.při antagonistovi jsem píchala jen 9 dní a 12tý den opu.

durma
25. črc 2011

Ahoj holky,tak dnes byl první ultrazvuk a vše OK 🙂 Vykouklo tam na nás jedno miminko,které dělalo kotrmelce a tlouklo mu krásně srdíčko 🙂 🙂 Jsem v 7 + 3 týdnu

vodni
25. črc 2011

@krataskovi Ahoj, měla jsem to taky různě, někdy je třeba stimulaci prodloužit (tak jsem to měla 2x ze 3 pokusů), ale jinak podobně jako lenceslava

vodni
25. črc 2011

@durma jůůůůůůůů, gratulace!!!!!!!!! Máš fotečku?

misha83
25. črc 2011

@durma Moc gratuluji, paráda!!!

ivetule
26. črc 2011

@durma moc gratuluju. Konečně zase tady bude těhulka. 🙂

krataskovi
26. črc 2011

Protokol mam prave dlouhy a budu pichat Puregon jen 6 dni, tak su zvedava.Jinak diky za rady 🙂 su z toho uz nejaka nervozni...ale tak prijemne nervozni, hold je to zvlastni pocit neco tak planovat.

durma
26. črc 2011

@vodni ahoj,fotečku jsem přidala.

@vodni
@misha83
@ivetule holky,moc děkuji. 🙂 🙂 Teď aby bylo celé těhotenství vše OK 😉 😉

bobecek79
26. črc 2011

ahoj všichni....tak už mám 3 dny zpoždění 😒 abych mohla dojít na Unicu na krev a začít brát Marvelon,nikdy jsem na to nečekala,jako právě tedˇ. Začínám z toho být dost ☹ nervózní... ☹ .ach joooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenceslava
26. črc 2011

@bobecek79 to znám,zrovna když jí člověk nejvíc potřebuje dá si na čas. 😀

krataskovi
27. črc 2011

@bobecek79 treba se to podarilo prirozene, co vis 🙂 mozna budes prekvapena 🙂

drndapetka
27. črc 2011

Ahoj holky, tak jsme objednaní do Unicy na 9.srpna do indikační poradny, na kontrolní spermio,tak se domluvíme s doktorem a uvidíme,kdy to rozjedeme 🙂 Pak dám info 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru