CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

krataskovi
27. črc 2011

Holky, a měla jste některá problém v práci, že by vás třeba vyhodili po neúspěšném zákroku, nebo dělali problémy při druhém ohledně dovolené??

drndapetka
27. črc 2011

@krataskovi Ahojky, já jsem v práci ani IVF ani KET nehlásila. U IVF jsem řekla, že jdu na gynekologický zákrok a tím to haslo. Pak když jsem byla na neschopence déle, tak jsem přiznala, že jsem těhotná, ale že to nevyšlo, takže budu po revizi ještě doma. No a při KET jsem jim řekla, že jsem "asi" těhotná, ale nikdo do dnes neví, že na Unicu vůbec chodíme, myslí si, že těhotním přirozeně 😀 Všichni v práci ví, že dítě chceme, ale nepotřebuji se někomu detailně zpovídat z toho, co podstupuji a co prožívám, je to pro mě už hodně soukromé. Takže tak 🙂 Mě z práce nevyhodili, i když ví, že jednou holt otěhotním, takže se mnou v budoucnosti nemůžou počítat, ale i tak mi dali smlouvu na neurčito. Naštěstí mám v práci dobrý kolektiv a podporu v nadřízených 😉

vodni
28. črc 2011

@krataskovi Ahoj, taky jsem nikomu nic neříkala, je to soukromá a velmi osobní věc a nikomu do toho nic není 😉

vodni
28. črc 2011

@drndapetka Juj, tak už se to blíží 😉 Paráda!

dazour
29. črc 2011

Ahojhky,zdravím všechny,už jsem tady pár let nebyla a tak se jen zeptám zda někdo neví kolik peněz ted stojí KET? Máme ještě 3 zamražený a uvažujeme že by jsme pořídili nějakého sourozence Míšovi.Tak by mě zajímalo kolik našetřit,děkuji všem za odpovědi 😵 Jinak všem držím palečky at jim to dobře dopadne. 🙂 😉

vodni
29. črc 2011

@dazour Ahoj, nevím, zda je aktuální - psala jsem to tam loni: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

dazour
29. črc 2011

jo moc díky a netušíte ještě jak to probíhá zda se musí tak na krev atd?

bobecek79
29. črc 2011

🙂 huráá,tak konečně MS se dostavila. V pondělí na Unicu na krev,večer Marvelon a vzhůru do boje....snad se to povede na poprvé..... 😒

bobecek79
1. srp 2011

zdravím Vás všechny 🙂 ,dneska jsem se dočkala,odběr krve,nasazen Marvelon a 18.8. na Unicu na ultrazvuk,zaplatit penízky a potom injekce... ☹ ,těch se tak bojím.....

lucifirek
1. srp 2011

@dazour ahojky,pamatuji si tě.Tak to jsme na tom stejně,plánujeme KET někdy na podzim. Máme také 3 zamražená.Tak jsem zvědavá.
Jinak se k vám asi tedy brzy přidám,tak se musím dostat do obrazu 🙂

lenceslava
1. srp 2011

@lucifirek Ahoj.Tak hurá do toho.Budem držet pěsti at ke Kubíkovi přibude další skřítek 😉

drndapetka
1. srp 2011

Ahojek, tak já odjíždím an dovču a příští týden v úterý 9tého se Vám ozvu, co a jak na Unice 🙂 tak se tu držte, papa 😉

vodni
2. srp 2011

@bobecek79 injekcí se neboj, je to o zvyku, nebolí to. Já jsem se na ně pak úplně těšila 😝

stazina
2. srp 2011

Ahoj Holky, občas sem nakouknu , co je nového a držím vám všem strašně moc palce🙂 a přeju hodně štěstí🙂)
@vodni ahoooj, teda , Tobě se to blíží🙂to je dobře🙂

Holky, když už tu sem , nepamatujete si některá , kolik vás stál Estrofem? děkuji a oaptrujte se... 😉

vodni
2. srp 2011

@stazina Čau, jo, blíží se to pekelně, nějak začínám trojčit 😀 Však tobě už tam taky svítí pěkné čísílko 😉 Estrofem byl dost laciný - kolečko bez doplatku 230,- ale pojišťovna hradí, takže se doplácelo 30,- Ale jsou to loňské údaje.

stazina
2. srp 2011

@vodni no, mě ted porodily dvě kamarádky a každá měla celkem bolestivý porod, takže i já začínám docela trojčit, i když na tomám ješět hodně času🙂Já rodila kluky císařem, takež budu jako provorodička...
však to přežijem , přežily to jiné🙂)
díky za ten estrofem.. 😉

vodni
2. srp 2011

@stazina Na to ani tak nemyslím, bolí-nebolí, prostě hlavně když se malej dostane ven 😉 Spíš mám strach, aby celá objednaná výbavička dorazila včas (objednávám na poslední chvíli přes net)... Taky nemám nachystaný pokojíček, protože nevíme, jestli se stihneme přestěhovat, takže všechno pro malýho je v krabicích ☹ Musím to ještě nějak roztřídit a vyprat (teda to, co už je doma), a pak bohužel zase naskládat do nějakých krabic... Ale ono to nějak půjde 😉

suuu
3. srp 2011

Ahoj holky všechny zdravím a posílam všem spostu štěstíčka....už jsem mezi vám jednou byla a bojovala,ale nedopadlo to! dnes jsme 8 den po ET dvou 5 deních embryjek..testit jsem začala od 5 dne po ET a čárka zatím sílí...

luciiiie
3. srp 2011

@suuu já si tě pamatuju...🙂 moc gratuluji a přeji, ať vše pokračuje, jak má 🙂

suuu
3. srp 2011

luci moc děkuju...doufám,že bude vše pokračovat jak má...bylo to naše 3 IVF a na mrazení nic ☹ .... k transferu vydržely jen dvě embryjka jenda hatchující blastocista a jedna morule......

vodni
3. srp 2011

@suuu Taky si pamatuji. Moc držím pěsti! Jsi celkem odvážná testit tak brzy 😉 Já vydržela vždy až do termínu a to se mi ještě nechtělo 😎

suuu
3. srp 2011

vodni tak to obdivuju...to jsem vydržela jen u 1 IVF 😀 ...no taky jsem už to stopla ...správně mám testit až 10.8. tak už ani jeden testík ..... 😉

vodni
3. srp 2011

@suuu A Pregnyl po ET jsi už nepíchala? Jestli jo, tak to bych byla opatrná...

suuu
3. srp 2011

nene po ET už ne......od pregnylu je to dnes 15 dní....

vodni
3. srp 2011

@suuu Tak to vypadá nadějně 😉 Moc držím pěsti!!!

suuu
3. srp 2011

děkuju doufám,že to dobře dopadne...nic nenepřeju víc....

durma
3. srp 2011

@suuu ahoj,vypadá to nadějně 😉 Držím palečky,určitě to výjde!!Nám to už konečně taky vyšlo!!!!Jsem v 8+5 tt.

suuu
3. srp 2011

durmo to gratuluju a přeji spostu štěstíčka....

luciiiie
4. srp 2011

@durma jéé taky gratuluji!...holky to je super! 🙂

katysek77
4. srp 2011

Ahoj holky,tak pro mě druhé ivf nedopadlo dobře,vaječníky mi špatně reagovaly na krátký protokol a stopli mi to,k punkci ani nedošlo☹prý ted odkrvácím..14DC a pak v září až dostanu MS,v říjnu mám přijít znovu na hormonální profil a že mi vrátí zase ten dlouhý protokol,co jsem měla u prvního Ivf a byl úspěšný.Jen mi vrtá hlavou...v pátek když jsem byla na kontrole vaječníků Otevřel hlásil velikosti folikulů,měla jsem tam jeden 20mm a dva 16mm a pak spoustu malých kolem 8mm,na víkend mi Otevřel zvýšil dávky a v pondělí znovu na ultrazvuk.Byl tam dr.Gogela a říkal že ty velké už tam nevidí,a znovu se ptal sestry jestli jsou zapsané i v kartě a ta to potvrdila,ale nenašel je tam..zajímalo by mě kam se poděly...asi praskly a proběhla jakože ovulace co?Co myslíte holky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru