CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
7. zář 2011

@drndapetka http://doplnky.vitalion.cz/vitamin-c/ myslím, když si dáš tu půlku a krátkodobě, tj. ten týden než půjdeš na PN, tak to bude OK 😉 Citron na lačno určitě nezpůsobí předávkování, ale určo podráždění 😉

drndapetka
7. zář 2011

@vodni Tak mám další dilema 😀 Boože, já jsme nerozhodná ženská 😀 Psala jsem email své gyndařce (už asi před týdnem, ještě před návštěvou Unicy) ohledně PN, jestli bych si jí mohla napsat u ní. Ona se ale neozývala, tak jsem si tu PN včera domluvila s p.Dr.G. Právě teď mi ale na email odpověděla a napsala mi, ať se klidně stavím, že mi PN dá, že vymyslíme nějakou nejlepší diagnozu 😀 A teď nevím jestli mám dát teda přednost PN od Unicy nebo od své gyndr. myslím si, že moje doktorka by nemusela ni dělat cavyky s prochajdama, třeba by mi je dala neomezené. Nejraději bych šla na PN hned 😀 V práci mě to už nějak nebaví - to víš mám hlavu někde jinde 😉 Doma bych byla v klidu, pěkně si četla knížky, dívala se na dvd, uklidila bych si, umyla okna ještě před OPU,......Co myslíš-komu mám dát přednost? Jak se znám tak já bych to tak dlouho zvažovala a kombinovala, až bych byla nakonec bez neschopenky úplně 😀

vodni
7. zář 2011

@drndapetka 😀 😀 😀 jestli ji ještě od Unicy vypsanou nemáš, tak jdi ke své dr, a jak půjdeš na unicu, tak prostě řekni, že vlastně tu PN nepotřebuješ, protože už ji máš... 😉

drndapetka
7. zář 2011

@vodni fakt myslíš, že si to mám raději vzít od té své gyndařky?já nevím jestli si moc nevymýšlím, víš? 😅

drndapetka
7. zář 2011

@vodni ale máš recht, jdu hned od příštího pondělí na PN, v pátek si tu neschpenku vyzvednu od své gyndr....Právě jsem se naštvala-prskala tu na mě zase zákaznice, na to fakt nemám žaludek 😠 že já jsem takový dobračisko a beru pořád ohledy na kolegyňky, asi se tu beze mě zblázní, jak je znám 😖

vodni
7. zář 2011

@drndapetka ty jsi číslo 😀 Pokud prostě ještě na Unice vypsaná není, tak zajdi za tou svou gyndr, a uvidíš co ti navrhne. Kdyby se ti to nepozdávalo (vycházky atd.), tak prostě řekni, víte, oni mi ji nabízeli i v Unice, tak já vlastně nevím... no a tak to nějak zaonačit, jako že vlastně si ji vezmeš tam. Horší by bylo, kdybys ji už napsanou měla, a teď to chtěla měnit, to bych asi nedělala. Od tvé gyndr bude taky lepší, že tam nebudeš mít, že jde o CAR, tak se ti to líp bude tutlat.. 😝 - vždycky se ti mohly vrátit loňské "gynekologické problémy" 😉 😎 No a v Unice to jistě pochopí, když řekneš, že sis nakonec vzala PN od své gyndr a ne od nich, protože moc nechceš, aby se vědělo oč jde, což s razítkem Unicy moc nejde...

jimmy1
7. zář 2011

@drndapetka pokud máš možnost jít na PN u své gyndr, tak bych toho na tvém místě využila 😉 stejně by tě tam z Unicy po potvrzujícím UTZ přesunuli 😎 tak to takhle bude bez zbytečného dalšího papírování 😀 Kdy vlastně jdeš na první UTZ? Asi jsem to nějak přehlídla?

drndapetka
7. zář 2011

@vodni no já neschopenku zatím vůbec nemám 😀 já se teď jen rozhoduju, kde to bude lepší 😀 No já jsem děsný číslo, manžel to se mnou ale umí, jinek chlap by se mnou nevydržel 😀 Nechci se vidět, jak budu všechno řešit, až ze mě bude máma, to budu ze všeho vytřeštěná a vy se tady ze mě asi zblázníte 😅

drndapetka
7. zář 2011

@jimmy1 mám ho napsaný na 20.9. ale to se určitě posune, protože mrška mi tak brzo nedorazí, jak mají oni v rozpise. Tak já si teda vezmu tu PN od své doktorky, přesvědčily jste mě 😀

vodni
7. zář 2011

@drndapetka tak je to správně 😉

drndapetka
7. zář 2011

Ještě , že Vás mám 😵

bobecek79
7. zář 2011

holky mám zase otázku,začalo mě bolet břicho,jako bych to měla dostat,jsou to příznaky rostoucích folíků????

andinecka
7. zář 2011

@drndapetka
tak at ti to rychle uteče 😵 😵

drndapetka
8. zář 2011

Ahojky,

tak nesu zprávičky o @vodni 🙂 Brzy ráno v 5:13 mi poslala sms, že jí praskla voda, stahy že zatím nemá, ale valí do nemocnice 😀 Mám jí prý omluvit absenci 😉

Posílám jí hodně štěstí, ať je porod rychlý nekomplikovaný, a už se na vodníčka těším 😵

drndapetka
8. zář 2011

Bylo by krásný, kdyby vodníček vykoukl na svět 9.9.2011 😵 Nakonec porodí i v termínu 🙂 Se tak těšíííím 😀

drndapetka
8. zář 2011

Tak už jsou na porodním boxu, takže vodníček bude o 2dny spíš 🙂

ivetule
8. zář 2011

Ahojky tak at je to hlavně všechno v pořádku. Bude tu další miminko to je krása. 🙂

jimmy1
8. zář 2011

@drndapetka jůůů to jsou super zprávičky, jak budeš @vodni psát, tak že ji mooooooc pozdravujeme a držíme pěstičky, ať to s vodníčkem krásně zvládnou 😵 😵 😵 😵

bobecek79
8. zář 2011

ahoj tady všichni,tak jsem zpátky z Unici a mám špatné zprávy ☹ ☹ . Folikly jen 4 na jedné a 4 na druhé straně,mají 8 .Špatně reaguji na hormony.Takže mi byl přidán Puregon 150 j. A když nebudu reagovat na něj,tak v neděli se to ukončí..... ☹ ☹ .Ach jo...jsem z toho špatná a brečím. Vám všem ostatním přeji mnoho úspěchů a zdárný konec s miminkem v náručí...........

lucifirek
8. zář 2011

Už jsem psala vedle do diskuze,Vodní držime moc palečky,at všechno proběhne hladce.

@bobecek79 nevěš hlavu,třeba to doženou. A když ne,tak v tom musíš jedno pozitivum. Že nepřijdeš o jeden pokus. Nám tenkrát nevydržela moc embryjka a byli špatné kvaliti a stejně nám je zavedli.Kdyby to stopli včas.
I když tě chápu,také bych v té době byla moc zklamaná a brečela bych. Nesla jsem ten neuspěch těžce,takže mi je jasné jak ti je. ☹ Držím palečky a posílám mnoho sil. Ještě to není ztracené 😉 A dříve nebo později se také dočkáš miminka,uvidíš.🙂

jimmy1
8. zář 2011

@bobecek79 ještě nehaž flintu do žita!!! může to být ještě OK a když ne, tak lepší, když se stopne stimulka před OPU a "nevyplácáš zbytečně" pokus od pojišťovny. A příští pokus by na ně zvolili jinší strategii.
Pěkně ty svý folíky přemlouvej, ať rostou,
Vem si příklad z vodni, měla vždy tuším jen 2-3 vajíčka a teď zrovna rodí vodníčka!!!

lucifirek
8. zář 2011

@bobecek79 těmito smutky a nezdary jsme si tu prošly skoro všechny.Takže víme,jak ti je. Málo komu se zadařilo napoprvé. Tedy alespon myslím za mě. A holky tu vždycky dokázali povzbudit a podržet. 😉

lucifirek
8. zář 2011

@bobecek79 jo a jak píše Jimmy je lepší mít 4 pořádné borce,než hromadu,co stojí za prd. 🙂 My měli při prvním pokusu hromadu,myslím přes dvacet a stejně to nevyšlo.Hodně jich bylo nezralých a nebo zase už moc. Při druhém pokusu jsem dostala Gonal a bylo to lepší.

lucifirek
8. zář 2011

@jimmy1 nějak jsem nestíhala číst.Už jste byli na poradně? Jestli jo,tak jak jste dopadli?

bobecek79
8. zář 2011

@lucifirek
@jimmy1 holky tak Vám děkuji za slova útěchy a podporu. V neděli se rozhodne. Nemám už nic dělat,jen odpočívat,tak jak píše jimmy1 budu je přemlouvat atˇ rostou.

teckovanaorchidej
8. zář 2011

@bobecek79 neboj, klidně ještě můžou povyrůst. Nebose pak ten protokol trochu prodlouží, rostly pomalu - já jsem toho příklad. A kdyby ne, druhý pokus bude vychytaný. Tak hodně sil přeji.

jimmy1
8. zář 2011

@lucifirek už zobu marvelon a 23.9. jdeme na zahájení 😵 mám horší vaječníky než minule (ale co by chtěli, vždyť jsem taky o 3 roky starší 😝), ale Petr má 15%morfologii!!!! (sice je jich teda míň minule měl 12mil. teď jen 8mil., ale morfologie je mnooooohem lepší - byla jen 1%). Takže mazéééééééééc, už v tom zase líííítáááméééé 🙂

jimmy1
8. zář 2011

@bobecek79 to nejsou jen slova útěchy 😉 to jsou vlastně naše osobní zkušenosti 😔 Je úplně normální, že tě to rozhodilo, ale ještě není nic ztracené 🙂

drndapetka
8. zář 2011

@ivetule Prosím tě, Tebe jsem se už dávno chtěla optat-Ty jsi měla poprvé dlouhý protokol? Já totiž také a měla jsem také hodně vajíček -25 !!! 😲 Byli trochu nekvalitní, možná i proto to zamlklé těhu. Navíc jsem měla hyperstimulák 😔 Teď mi dali antagonistu, budu píchat Puregon, strašně malé dávky jen 25j. plus k tomu Menopur 75j. takže budu na 100j. místo loňských 15j. tak jsem zvědavá jaká bude kvalita a hlavně abych se vyhla tomu hyperstimuláku, ten byl šílenej 😝 Už víš jak to budeš mít přesně Ty?

drndapetka
8. zář 2011

@bobecek79 Beruško, nevzdávat, bojovat !!!!! 🙂 Ještě není nic ztraceno a opravdu se to může během pár dní otočit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru