CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
10. říj 2011

@bobecek79 děkuju moc a hlavně mnoho sil se dát do pořádku a další bojování. 🙂

bobecek79
10. říj 2011

@ivetule jj,díky.Chvilku je to dobré a potom mám takové stavy,že mám v očích slzy a mrzí mě,že se to nepovedlo. Nejhorší je to čekání(pořád na něco). A čas strašně moc letí.....Dr.F.mi říkal,že jsem ještě v pohodě,ale já cítím,že touha po miminku je u mě strašně veliká a roky letí....32 v listopadu a pořád nic. Při chmurných myšlenkách mě napadá,jestli vůbec někdy budeme rodina s dětmi. PS: zase to nějak nezvládám... ☹ ☹

raduza2
10. říj 2011

Ahojky kočenky ,
@lenceslava co říct drž se ,je mi to líto ..

jinak vsem ivetuele ,drnde ... no prostě všem držím pěstičky

ivetule
10. říj 2011

@bobecek79 to mi povídej. Vždycky jsem si hrozně přála aspon tři děti. Mám je hrozně ráda. Milda se nám podařil po pěti letech. Ale bojím se aby nezůstalo jenom při něm. Roky letí a todle už je náš poslední pokus. V lednu jsme byli na 2 pokusu a vůbec nevyšel. Peněz to stálo a nic. Ted už by ani nebyli peníze na další pokus. Sotva jsme dali dohromady na tenhle. Je to hrůza jak je to hrozně drahý. Jediný co se dá říct,že držím moc a moc palečky aby se i na tebe usmálo štěstí a dočkali jste se krásného miminka. A já pevně věřím,že se nám to tu musí povéct všem. 🙂

ivetule
10. říj 2011

@raduza2 Ahojky jakpak se daří? A jak to s tebou vypadá?

teckovanaorchidej
10. říj 2011

@raduza2 zdááááááááááááááááááááááááááár

vodni
10. říj 2011

@raduza2 kočenko čau, tak stará parta je komplet 😵

vodni
10. říj 2011

@bobecek79 Nám to trvalo taky hodně dlouho - jsme s manžou už 12 let, nesnažili jsme se pochopitelně hned od začátku, ale roky to byly dlouhé... A dočkala jsem se v 36 letech... Takové chmurné myšlenky, lítost, smutek a zklamání jsme zažila nebo bohužel stále zažívá každá z nás. Ale opravdu to přejde, člověk si to jen musí "prožít" (myslím tím opravdu se s tím chvíli prát) a až pak může zvednout hlavu a zamířit do boje. Co vždycky pomáhalo mně, prostě koukat před sebe a věřit nějakýmu konkrétnímu bodu, který mě čeká..

pampeliska36
10. říj 2011

@raduza2 ahoooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
10. říj 2011

@bobecek79 bude to lepsi a lepsi... chce to jen cas! a neboj... jsou tu i starsi a porad veri 🙂 😉

pampeliska36
10. říj 2011

@ivetule tak drzim pesticky na OPU... ja mam opet dlouhy protokol... pry se osvedcil 😅 😉

pampeliska36
10. říj 2011

@jimmy1 jejda toto leto toto leti 😉 v patek bude uz za chvilku!!! at jsou kraaaaaaaaaaaaasne foliky!!! 🙂

lenceslava
11. říj 2011

Dnes samozřejmě opět nic,takže zítra jdu na krev.

lnk
11. říj 2011

@lenceslava leni, je mi to fakt moc lito...

raduza2
11. říj 2011

@ivetule ahojky jak to semnou vypada pořád stejně 😀
@vodni komplet ,no jak se to řekne 😉
@pampeliska36 ahooj držím palečky 🙂

lenceslava
12. říj 2011

Tak krev je poravdu negativní.Audit je v pondělí. Začala jsem uklízet koupelnu a dívala se na ty testa co jsem dělala včera a v po a já tam vidím duchy.Ale asi proto že bych je tam chtěla vidět.

vodni
12. říj 2011

@lenceslava ☹ ☹ ☹

bobecek79
12. říj 2011

@lenceslava ahooj,vím jak Tě to bolí. Drž se a nevzdávej to,ještě je určitě nějaké řešení. Uvidíš co vymyslí v pondělí. Já měla audit hned ve čtvrtek,když jsem byla na krvi. Máš nějaký plán,co bude dál???

lenceslava
12. říj 2011

@bobecek79 zalezu do díry a nevylezu.Nic jinýho jsem nevymyslela. Nevím co bude. Budem čekat na zázrak že se nám to podaří samo.

kac3nka
12. říj 2011

@lenceslava Přeji ti moc ten zázrak!!! Já jsem na ně nikdy nevěřila...

lenceslava
12. říj 2011

@kac3nka Hlavně at tobě to dobře dopadne.

bobecek79
12. říj 2011

@lenceslava a Ty máš prosím Tě kolikátý pokus????

kac3nka
12. říj 2011

Jinak holky, možná to nepomohlo, nevím, ale jinak si to neumím vysvětlit. Chci vám všem tady napsat o jedné mé zkušenosti a třeba to pomůže i vám. Jedna moje kamarádka dělá terapeutku EFT. Pro ty, co neznají to spočívá v tom, že odstraní různé problémy fyzické, psychické, i závislosti, alergie a tak. A taky neplodnost. Poklepává několikrát po sobě určité body na těle a vy při tom opakujete, co vám ona říká. Moje pošahaná psychika už něco potřebovala, tak jsem se k ní objednala. Ona si myslela, že chci ale řešit hlavně tu neplodnost, tak se zaměřila na to. Říkala jsem jí, jak si nevěřím, že se to podaří a pak jsem opakovala pořád dokola, že i když si nevěřím, že otěhotním, budu těhotná a budu mít krásné a zdravé dítě. No přiznám se, že jsem tomu vůbec nevěřila a pak jsem si doma klepala na čelo, co to byla za blbost a že to přece nemůže odstranit neplodnost. Jinak já nikdy na nic takového moc nevěřila. Když jsem u ní byla, byla jsem zrovna 2DC a další MS už nepřišla... 😵 Třeba to bude inspirace i pro vás a vyzkoušením nic nezkazíte. Jinak mě opravdu nenapadá, proč to zrovna teď vyšlo, když jsem ani nebyla v pohodě...

kac3nka
12. říj 2011

@lenceslava Děkuji, snad...

bobecek79
12. říj 2011

@lenceslava nám DR. F říkal,že se stalo už několikrát,že IVF se nezdařilo a hned otěhotněli přirozeně. I moje gynd.mi to včera říkala....tak se třeba zadaří po hormonech normálně.

betysek
12. říj 2011

@lenceslava Moc mě mrzí, že Ti to nevyšlo. ☹ ☹ ☹ Budu držet palečky a určitě to vyjde přirozeně, až to budeš nejmíň čekat. Moc Ti to přeju 😉

bobecek79
12. říj 2011

@betysek a co Ty??? Co Ti řekli,když jsi volala do Unici,že máš pozitivní TT???

lenceslava
12. říj 2011

@bobecek79 tohle byl třetí pokus. Já vím že je tělo ještě rozbouřené po těch hormonech,ale velkou šanci bych tomu nedávala.

betysek
12. říj 2011

Jinak já mám dobrou zprávu. Test byl pozitivní i dnes - oficiální testování. UTZ na Unice máme 31.10. V pondělí jdu pro prášky na gyndu, tak uvidíme, jestli mi udělá UTZ on a bude tam už něco vidět. 🙂

lenceslava
12. říj 2011

@betysek díky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru