CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
27. črc 2010

@natulaaa Marvelon přidávali proto, protože jsem ho začala jíst až 4DC a nevycházelo by mi to 😀

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 Ještě jedna otázečka 😀 Prednison - bereš kdy? V lékarně říkal lékárník že brát prý po snídani, ale před 8 hodinou ranní, sestřička pak říkala, že brát po snídani a je jedno kdy snídám, tak jak to tedy je? 😕

natulaaa
27. črc 2010

@drndapetka hmm tak já taky začala 4DC 😕 ,takže taky dostanu 😉

drndapetka
27. črc 2010

@natulaaa podle mě přidávají každýmu, protože by to nevycházelo i kdyby jsme to začali polykat 2DC, stejně by jedna tabletka chyběla 😀

drndapetka
27. črc 2010

@natulaaa Nebo vlastně ještě víc 😀 😲

drndapetka
27. črc 2010

@natulaaa No počítej že za jednu tabletku 10,- 😠

teckovanaorchidej
27. črc 2010

hele, taky jsem dostala 2 tbl Marvelonu a u toho Prednisonu brát prý ráno zhruba ve stejný čas, nezávisle na jídle, říkal lékárník.

drndapetka
27. črc 2010

@teckovanaorchidej No mě bylo řečeno, že prý je důležitý to vzít PO jídle, aby mi z toho nebylo špatně, kdybych to brala n lačno.Mě zblbnul ten lékárník, že prý to musím vzít DO 8hod. ranní 😕 Nezávisle na jídle se bere listovka.

teckovanaorchidej
27. črc 2010

@drndapetka víš co, já stejně nesnídám, tak je to fuk, ráno spolknu všechno včetně Calibrum Babyplane a je to. Nebo jsem byla dnes v té lékarně po tom mučení ještě mimo, takže si to nepamatuju. Chjo.

teckovanaorchidej
27. črc 2010

vygooglila jsem prednison - ráno, během jídla nebo po jídle

natulaaa
27. črc 2010

@drndapetka ty kokso,dalších 10kč navíc,to mě zrujnuje 😀 😀 😀
Petko prosímtě a tak co ted teda pícháš a jíš?já mám v tom bordel,prednison je na co teda 😕

drndapetka
27. črc 2010

@natulaaa Takže , teď píchám až do 10.8. Dipherelin samotnej každý ráno. To je asi ten z té moči žen po přechodu 😀 😝 prý se mi po tom může motat hlava a můžu se hodně potit ( prostě jako bych byla v přechodu ). K tomu mám Prednison, ten beru fuuuurt 1 tbl. denně a je to vlastně proto, aby pak embrijko tělo přijalo(protože se může stát, že tvoje tělo by se zachovalo, že je to cizí věc a vypudilo by embrijko z těla ven 😔 ), pak beru každý den 1tbl té listovky, ještě 4 dny dobírán Marvelon a ráno 1tbl. Euthyroxu. No a od 11.8. pak přidávám k Dipherelinu Puregon a 17.8. jdu na první UTZ folíků a tam se dozvím, co budu píchat dál, podle reakce vaječníků......Do té doby prý můžu dělat vše, co dělám do teďka, .....až po té první kontrole musím odpočívat a být opatrná, protože to teprve pak začínají pořádně růst ty folíky 😀 No a já si samozřejmě nechám napsat neschopenku a budu doma pěkně lenošit 🙂

drndapetka
27. črc 2010

@teckovanaorchidej děkuju 🙂

natulaaa
27. črc 2010

@drndapetka děkujííííííí 😀 😀 😀 ,jinak ta hlava se nebude doufám točit moc 😠 ,já totiž točení hlavy nesnáším 🙄 😠 ,tak snad to nebude moc,když do té doby mužete chodit do práce a tak 😵 😵

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka ja to beru nasledovne... rano vstanu, na lacno si dam lethrox, pak pul hodky pockam a pak se nasnidam. po snidani dam do sebe prednison, listovku a estrofem 🙂

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka ja mela marvelon uplne presne... jsem asi exot nebo co.... 😀

vodni
27. črc 2010

@drndapetka Ahoj, gratuluji k první injekci! Já minulé IVF dezinfikovala jen normálně alpou, stačí to, nemusí se kupovat ty polštářky. Ale teď jsme tak nějak víc cestovali, tak jsem si je koupila, a taky jsem v lékárně řekla, že chci dezinfekční čtvereček před aplikací injekce. Jeden mrňavej za 1,- zvlášť zatavený (od Hartmann, jmenuje se to Con-Zellin). Použité jehly, ampule a stříkačky jsem taky házela do petky - za celý dlouhý protokol se zaplnila jedna velká, vyjde to tak akorát 🙂. Na konci ji pak odneseš na Unicu a oni to zlikvidují.

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 no a ten estrofen.....ten bereš od kdy? a na co je?

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka no a na desinfekci mam septonex 🙂 a na potirani polstarky gazove konzistence jsou mensi (5 x 5 cm) a je jich tam 100 kusu a jmenuji se Sterilux od Hartmann.... takove ty papirove konzistence prodavaji jen ve veeeeelkych kotoucich a to urcite nevypotrebujes 😨

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka to beru az tedka po OPU.... takze kliiiiiiiiiiiiiiid 😀 na to mas jeste cas brouku 😎

drndapetka
27. črc 2010

@vodni díky moc, výstižná odpověď 😀

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka vsechny ty leky beru vzdycky do 10 hodin rano... je to tam i na tom rozpisu napsane! ale vetsinou uz v devet mam leky v brichu 🙂

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 hele a do bříška jsi přestala píchat den pře OPU? a od té doby pícháš do zadečku Agolutin, že? Kolik toho Agouše celkem je? 😀

vodni
27. črc 2010

@drndapetka 🙂 ale že injekce není ani cítit? 😎

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 no já se dnes ptala taky sestry jestli by vadilo, kdyby přes týden píchal manžel injekce o půl 6 ráno a o víkendu třeba až v 7, aby nemusel tak brzo vstávat a povídala, že v pohodě, že rozmezí 2 hodin je o.k., jenže já pořád nevím....aby to nějak neovlivnilo účinek 😖

drndapetka
27. črc 2010

@vodni no od mýho manžu néééé 😀 ale pamatuju se , že když jsem ležela v nemocnici a píchali mi sestry Clexane tak to bylo hodně nepříjemný a bolelo to, navíc mi vykouzlily modřiny 😝 Ale můj manža je puntičkář, takže budu mít bříško jak miminko prdelku 😀

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka jojo od OPU picham do zadku jen agolutin... ty clovece vychazi to prozatim tak na 20 dni, tj. do testu a pak mi zase reknou 😀

vodni
27. črc 2010

@drndapetka Agolutin se píchá ode dne OPU až do těhotenského testu, já měla 20 dávek), ale doporučují i více. Slyšela jsem, že někomu až do těh.průkazky (třeba po častějších potratech). Ale dá se to po čase nahradit zaváděcím Utrogestanem

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka hele taky jsem jakoze nedrzela uuuuuuuuplne presne tu hodinu pichani injekce... bylo to plus minus pul hodka a nebo hodka... ale snazila jsem se.

pampeliska36
27. črc 2010

@vodni 😀 😀 😀 kraaaaaaaasne se shodnem!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru