CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 ale zitra budeme uz v te cekarne dve... ze?
@vodni takze to bude o trosku veselejsi! no to vis... casopisy uz tam mam vsechny precteny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
5. srp 2010
vodni
5. srp 2010

@mufinka0 😕 musím souhlasit s tím, že mě to taky dost vyvádělo z míry, když nastala změna a doktor se nad tím moc nepozastavoval... Já měla kdysi dávno MS tak 5-6 dnů, z toho 3 dny normálně krvácení, často i silnější. Teď je to tak 2-3 roky, co mám MS jen 2, max 3 dny, z toho krev je jen tak pár hodin, se sliznicí tak 1 den, jinak ne "řídká" jak píšeš ty, ale jen takové hnědavé nic, jen špinění ☹ Ptala jsem se na to pořád dokola, protože se bojím, aby to nevadilo uhnízdění, ale všeci (ptala jsem se už všech doktorů z Unicy + ještě 2 dalších 😉 ) mi říkali, že ty léky po OPU sliznici prostě připraví a nemělo by to vadit. Myslím, že u tebe je dobré, že 3 dny krvácíš, to si osobně myslím, že je v pořádku...

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 to uz urcite vydrzim 🙂

mufinka0
5. srp 2010

@pampeliska36 Já jdu do Repromedy přeci.. 🙂

vodni
5. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 jo jo, v tej čekárně už mě to nebaví (a to tam jdu až zítra 😀). Já posledně taky vydržela až do dne testování, a myslím to tak udělám stejně...

vodni
5. srp 2010

@pampeliska36 mufi, ne čekárna v unice, ale čekárna na // 😉

mufinka0
5. srp 2010

@vodni No to jo,..mě přijde jakoby se mi to smrsklo do 2-3 dnů! Protože první den jen trochu a pak ten 4 den taky už trochu a 5 už jen špiním... Dřív jsem krvácela souměrně normálně cca těch 5 dnů, ne silně,..ale normálně. No a teď toto...

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 ja vim... my o tom mluvime, ze jsme v cekarne na dve //.... neeee jako v unice 😀

vodni
5. srp 2010

@mufinka0 No ale pořád krvácíš aspoň 2-3 dny ne? Tak to je určitě dobrý!!! Já krvácím fakt jen několik hodin, jinak jen špiním. A výšku sliznice mám při IVF před OPU vždycky tak 7-8mm, což by mělo stačit (navíc už po OPU se dávaj ty léky, který postýlku pro embryjka ještě vylepší)

mufinka0
5. srp 2010

@pampeliska36 Jo ták,...to já si ale ještě na tuto čekárnu počkám... 😕 😕 😕 😀 😀 😀 ááááž tak koncem září... 🙂

vodni
5. srp 2010

@pampeliska36 😀 klasika, pampel, my ty stejné odpovědi máme souzený 😀

mufinka0
5. srp 2010

@vodni Jo krvácím,...ale jako prase!!! Tak jsem to myslela... jako že hooodně. 😀 Dřív jsem to měla tak těch 5 dnů a normál,.ale teď se mi těch 5 dnů jakoby smrsklo do 2-3 dnů, ale za to sakra pořádně.. 😀

vodni
5. srp 2010

@mufinka0 tak to myslím, že bude dobrý!!!! 🙂 Mně to nejdřív zdánlivě vyhovovalo, že mám od MS pokoj, ale asi po 2 měsících co se mi to tak změnilo jsem z toho byla nešťastná a co bych dala za to "sakra pořádně"

pampeliska36
5. srp 2010

@vodni jojo porad stejne odpovedi 😀

vodni
5. srp 2010

@pampeliska36 tak v neděli si na tu tvou odpověď počkám, abych pak za 16 dnů hlásila stejnou 😉

mufinka0
5. srp 2010

@vodni 😀 No já začala krvácet už včera ráno, ale trochu,...ale navečer se to rozjelo a to počítám že se zastaví až tak zítra večer,..v sobotu už budu krvácet jen trochu (1 vložka denně) a v neděli už špinit. Tak já to mám... Jo vím, že asi je to dobrý,..ale chápeš,..je to pro mě docela zásadní změna,..nemůžu tak normálně fungovat 😒 Vadí mi to... Ale tak co už,..jsem ženská... Taky jsem brala 5 let antiko,..tak možná to tělo mám zhuntovaný i tím. Chjooo, snad se mi to dá zasejc do pořádku 😀 😀 Zkusím zase pít Kontryhel,..kdysi mi pomohl.

pampeliska36
5. srp 2010

@vodni bojim bojim 😨 😵

pampeliska36
5. srp 2010

@vodni jaaaaaaaaaaaaaaaaaasne! ja vas tady potom vsechny nakazim 😀 😀 😀

mufinka0
5. srp 2010

@vodni Budete obě!!! Moc vám to přeju! 🙂

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 nadenko no na tebe budeme s netrpelivosti cekat 😉 kocko!

mufinka0
5. srp 2010

@vodni Ty jsi byla taky po 3MS na druhém IVF, viď? A vaječníky ti reagovali lépe,..sice jsi měla jiný protokol, ale prý vaječníky reagují lépe když se jde po menší pauze, než třeba až po roce. To jsem teda zvědavá,..stimulovat začnu v 5 MS po 1 IVF. Sice delší pauzička jak u tebe,..ale snad budu mít taky lepší výsledky. 🙂

mufinka0
5. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 😀 No tak díky teda!!! Já sama budu netrpělivá,..teď házím machra jak to všechno zvládnu...a pak?? No snad jo... 😀 😀

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 😀

vodni
5. srp 2010

@mufinka0 jo jo, i mi to doporučovali, že je přece jen to tělo ještě nabuzený, tak zareaguje lépe po kratší pauze. Já kdyby mi to nebylo blbý, tak celou MS vydržím se 2 slipovkami ☹

vodni
5. srp 2010

pampeliska36 a budeme taky kolem sebe plivat těhu bacily 😀

mufinka0
5. srp 2010

Tak já pro dnešek končím,....zatím....jedem navštívit naše a na oběd... 😀 Mějte se tady moc pěkně a užívejte sluníčka! 🙂 pááá

mufinka0
5. srp 2010

@vodni jeeeej,..to má tak málo?? Ale proč?? To je tím, že máš ty špatný vaječníky?? Nebo řekli ti aspoň čím to může být?

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 ja nemuzu kvuli prednisonu na slunicko 😎 😀 tak se mej kraaaaaaaaaaaasne a uzij si dne! 😉 papa

@vodni to budou uplne tehukemry 😀 😀 😀

vodni
5. srp 2010

@mufinka0 a jak tady s pampeliškou jsme tak synchronizovaný, tak na tebe plivneme dvojmo pořádně 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru