CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
6. srp 2010

dobre poledne holky 🙂

@lenceslava zdravim 😉 ja tu byla dneska jen chvilku rano... jinak lezim v pelisku a ctu knizku... uz mam poslednich par stranek... UF.

@luciiiie jojo dneska uz mam 10 dni od ET... to je masakr! doufam, ze tam budou 😀 a co ty dneska delas? odpocivas? moc dneska myslim na elenku! to jsou trable a doufam, ze to bude OK.

.... jinak vcera jsem toho konika mela plne zuby... v obou tematech, ktere jeste tak prubezne navstevuju nebyly moc dobre zpravy... tak jsem mela pocit, ze budu mit zle sny... usinani bylo sice silene, ale v noci zadne spatne sny. dneska sna bude lip 🙂

luciiiie
6. srp 2010

@pampeliska36 tady celej den prší, tak je to takový o ničem. Nic se mi nechce dělat... ráno jsem byla se psem na stříhání a teď jsem zralá zas tak do peřin. Taky na Elllenku moc myslím, je to pytel tohle, fakt. Věřím, že bude vše v pořádku. Nejhorší, že mě to čeká za týden, tak mě zas asi strachy švihne. A ještě nás objednali na 13.v pátek. heh. Jenom lež a odpočívej 😉
o diskuzích ani nemluv...kolikrát je lepší ani nevědět.

pampeliska36
6. srp 2010

@luciiiie urcite to bude dobre! uvidis 😉 taky odpocivej... dneska je uplne ospale pocasi, ze? 😎

vodni
6. srp 2010

Ahoj holky, jsem zde jen na skok, odpočívám 😉 @pampeliska36 tak už jsem s tebou v čekárně 🙂 Agolutin pícháme vleže. Ale minule mi to zdrav.sestra píchala vestoje - stála jsem vždycky plnou vahou na jedné noze a druhé nohy, teda půlky to píchla. Tak jo, zadek mám taky trochu bolavej, přiznávám, ale jen kdsž třeba ležím nebo si na to sáhnu...

vodni
6. srp 2010

Ty jo holky 😅 The Newmour Experience no to je teda... teda.... já se z toho picnu 😝

luciiiie
6. srp 2010

@vodni Ty jsi měla dnes transfer?

pampeliska36
6. srp 2010

@vodni jeeeeeeeeeeee tak gratuluju ke dvojcatkum v brisku... at se jen vyviji a rostou jak z vody... pekne se o ne starej! at se jim u tebe libi 😀

raduza2
6. srp 2010

ahoj holky,vodní přeji hodně štěsríčka 🙂 a velká gratulace,dneska jsem byla na odběru a bohužel nebylo žádný na tolik zralý aby bylo použitelny 😢 ,takže v říjnu druhý kolo

pampeliska36
6. srp 2010

@raduza2 ahoj no tak to je mi moc lito!!! ☹ treba si priste vypestujes vic vajicek!

kveta
6. srp 2010

@raduza2 To je mi ľúto.. Drž sa...

mufinka0
6. srp 2010

@pampeliska36 Nazdárek,..to já moc dobré zprávy nemám,..a to sice že stimulku na začátek září asi nestihneme... 😒 ☹ ☹ Dnes jsem byla na HP a výsledky genetiky taky budou včas, ale...moje paní dr. tam nebude a já bych musela na plánování protokolu k jinému doktorovi a to nechci.. Takže na ni asi budu muset čekat a začnu stimulovat až v říjnu.. Pokud mi teda nenamyslí krátký protokol, to bych mohla v září. Uvidíme.. Aspoń že kultivaci a stěr z čípku mám v pořádku, aspoń nějaká dobré zprávy. 🙂 😝 😅 Co ty, jak je?? My zítra odjíždíme, ale noťas mám připraven na neděli a budu čekat na výsledky!! Denisko, moc držím pěsti, ale ty // tam budou, neboj! Věřím tomu!!! 😉

pampeliska36
6. srp 2010

@mufinka0 ahooooooj nadi 😉 ja myslim, ze uz ten jeden mesic vydrzis ne? ja vim, ze je nejhorsi, kdyz si clovek rozmysli, ze ted uz teda JO a ono se to jeste pozdrzi... ale je to prece jen mesic a to bude kratkej mesic 😉
jinak jsem moc rada, ze mas vysledky v poradku! to jsou dobre zpravy! 🙂
ja se mam dobre... jakoby nic 🙂 dneska byla u me na navsteve kamaradka a pak jsme sli s manzou na veceri... ted uz konecne docitam tu svou knihu a postylkuju a odpocivam.
doufam, ze nebudes zklamana, kdybych nahodou nemela v nedeli odvahu to vyzkouset 😉 😨 😀 ? to by me mrzelo... a kdy prijizdite? az dalsi sobotu?

pampeliska36
6. srp 2010

@mufinka0 jo a dekuji, ze na me tak myslis! 😉

soni1
6. srp 2010

Ahojte baby, vy ste ma tu stále tak povzbudzovali a dávali mi nádej, za čo vám chcem ešte raz poďakovať. Ale žiaľ ani tentoraz mi to nevyšlo. KET krvička negatívna.

pampeliska36
6. srp 2010

@soni1 aaaaaaaaaaaaach jo! to jsou teda zpravy ☹ to je mi lito!!! (strasne mockrat jsem to uz za tento tyden napsala...) drz se! a naber sily do dalsiho boje... a at je uspesnejsi!!!

soni1
6. srp 2010

@pampeliska36 Chcem vyskúšať teraz inú metódu ako IVF a KET. Chcem osloviť Mudr. Jonáša, nech mi vypočíta plodné dni. Počula si už o ňom?

lukza
6. srp 2010

@soni1 moc mě to mrzí to je tak nespravedlivé kruciš proč to nevyšlo posílám moooc sil a příště to určitě výjde už musí.tedka odpočívej.

mufinka0
7. srp 2010

@pampeliska36 Nemáš vůbec za co!! Jasně že se nebudu zlobit... 😀 Však testovat máš až 11.8 a já jsem samozřejmě nemyslela až tak doslova, že si noťas beru kvůli tobě... 🙂 Každopádně, udělej to, až se na to budeš cítit!!! 🙂 Měj se krásně, my se vracíme 14.8. ale myslím že o dovči se tu ukážu. 🙂 pááá

mufinka0
7. srp 2010

@soni1 Ahoj 🙂 Sice mě se na dr. Jonáše neptáš, ale já jsem o něm slyšela. Prý dokáže vypočítat plodné dny a dokonce existuje tzv. Jonášova metoda, kterou jsem vyzkoušela. Různé bylinky, čaje atd... Musím bohužel říct, že se moje problémy spíš zhoršili,... Měla jsem problémy se střevama a taky mě samozřejmě trápily gynekologické problémy a to, že nemůžeme otěhotnět. BOHUŽEL jsem měla pocit, že jeho bylinky fungují na bázi projímadel a čaje na gynekologické potíže mi vůbec nepomohli. 😒 Řekli mi, že vůbec nemám pít Kontryhel, ale ten jediný mi v konečném důsledku pomohl. A střeva se mi po užívání a následném postupném vysazování tak zhoršili, že jsem opět musela vyhledat lékaře. Takže já už bych ze své vlastní zkušenosti tuto metodu nedoporučila... Je možné, že pokud si necháš vypočítat své plodné dny (to není schopen vypočítat Tvůj doktor??), tak ti budou chtít jistě nasadit i různé bylinky a čaje na problémy, o kterých ani nevíš, že je máš... Je to na Tobě,..plodné dny možná vypočítat dokáže, ale ty jeho bylinky si myslím že nijak převratné nejsou. Chápu, že jsi asi hodně zklamaná, že to opět nevyšlo.. Mrzí mě to.. Nevím sice, co máš za problém, ale prý hodně pomáhá cvičení dle Mojžíšové, pak ten Kontryhel, hodně vitamínů a POHODA... 😖 - chápu, ta teď jistě není na tvém seznamu, ale časem bude. Uvidíš.. 😉 Držím Ti moc pěstičky pro štěstí, ať to dokážeš a klidně zanáma zase přijď. 🙂

soni1
7. srp 2010

@mufinka0 Ďakujem za radu. Ale ja si od Jonáša chcem dať vypočítať len plodné dni. Žiadne bylinky ani čaje od neho nechcem.
A predstav si, moja doktorka nebola schopná vypočítať moje plodné dni, vravela mi dokonca, že mne nedozrievajú folikuly a vraj nemám ovulku a keď som si zvykla robiť ovu testy, tak vyšli stále pozitívne.
A ešte sa ťa spýtam na čo konkrétne je dobrý ten Kontryhel?

pampeliska36
7. srp 2010

dobre ranko kocky 🙂 to je pocasi jak blaaaaaaaazen... ale mne to nevadi 😀 zacnu cist novou knihu, takze teple ponozky, caj a kniha... idelani kombinace 🙂

@soni1 ahoj ohledne kontryhelu... nasla jsem ti takovy pekny clanek 😉
http://zdravi.centrum.cz/prirodni-medicina/2007...
jinak ja jsem o nejake alternativni medicine neuvazovala (doktor jonas)... ja jsem problemy vubec zadne nemela, ja normalne ovulovala, pravidelny cyklus, dokonce i ovulaci jsem presne na svem tele poznala... u nas byl problem se spermiem a to si myslim, ze se trosku da napravit vitaminy a pripadne injekcemi, ktere manzel dostaval... takze bohuzel neporadim! ale beztak jsme zkoncili u IVF... zlepseni spermia porad nebylo na prirozene poceti.

@mufinka0 ahoj nadi... preji krasnou dovolenou a doufam, ze se vam trosku zlepsi to pocasi 😨

vodni
7. srp 2010

@raduza2 @soni1 holkym, čtu tu smutné zprávy ☹ Je mi to líto... ☹ @raduza2 bylo to tvé 1.IVF, že? Asi je opravdu dobré to vzít tak, že potřebují vyzkoušet, jak budeš reagovat, aby ti to mohli lépe uzpůsobit... Třeba ti dají taky jiný protokol nebo jiné léky a budeš reagovat lépe. Já teď taky reagovala lépe - u 1.IVF jsem měla 4 folikuly, z toho 2 byly moc malé, takže nepředpokládali, že by v nich byly vajíčka, vajíčka jsem měla jen 2 a zralé bylo jen jedno. U 2.IVF nakonec 7 folikulů, velikost odpovídala ke konci stimulace u 3, měla jsem 4 vajíčka, jedno ale bylo nezralé. Z těch 3 oplodněných ale 1 trochu zaostalo ve vývoji... Což mi ovšem vůůůbec nevadí, protože teď mám v bříšku dvojčátka 🙂 A chodím sem jen na skok, protože jen odpočívám a lenoším a válím se v postýlce a tak 🙂

pampeliska36
7. srp 2010

@vodni jeeeeeeee ahoj 🙂 taky odpocivam! 😀 😀 😀 je na to vylozene pocasi 😎

vodni
7. srp 2010

@soni1 Soni, já mám pro tebe taky trochu asi nepříjemnou zprávu - já si taky dělala dlouhodobě ovulační testy a myslela si, že je vše v pořádku (testovací čárka byla krásně tlustá), ale ono nebylo... Moc bych na ty testy nespoléhala a zkusila třeba folikulometrii... (nebo jinou doktorku). Já teda těm různým výpočtům nevěřím. Vzhledem ke svému povolání jsem spíš pro medicínské postupy. U mne taky až po detailnějších rozborech krve atd. vyšlo najevo, že vajíčka prostě nejsou 😒

vodni
7. srp 2010

@pampeliska36 no co taky v té čekárně člověk může dělat jiného viď 😀 😀 😀 Už jsi koupila test?

pampeliska36
7. srp 2010

@soni1 ja teda cvicim s fyzioterapeutkou podle mojzisove metody... jak tady psala
@mufinka0 ... ale to jsem taky brala spis, ze muzu pro sebe neco udelat, aniz bych do sebe rvala nejake leky 😉 jinak jsem asi taky spise pro medicinske postupy, jak pise
@vodni

pampeliska36
7. srp 2010

@vodni jojo testy nakoupene 😀 jsou zatim v supliku! uz se to kraaaaaati... UF

vodni
7. srp 2010

@pampeliska36 já si pamatuju, tak jsem si koupila jen jeden a pak se ho bála použít... 😉 Je to boj 😝

pampeliska36
7. srp 2010

@vodni to jo... to jsem ani netusila 🙂 no nic... jdu, tak se mej kraaaaaaaasne a at se drzi!!! 😉

vodni
7. srp 2010

@pampeliska36 nápodobně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru