CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni ja pojedu asi az o vikendu... sobota a nebo nedele... neboj! jeste tu budu chvilku s vama 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 tak já zítra kupuju zásobu Fenistilu Unice 😀

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 děkuju moc 😵

drndapetka
16. srp 2010

@vodni 100 stran je nadrbaných jen to fikne, zvlášť když tu jsem já 😀 😀 😀 😀

mufinka0
16. srp 2010

@pampeliska36 Jéééé ahoj,...Já tě ale taky nechci strašit,..taky mám chvilkově pocity, že se těším,..ale chvilkově že se strašně bojím... 😀 Tak si pak vyber....

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 hlavně buďtena sebe opatrní a vraťte se v pořádku....a pořádně zrelaxujte 😉

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 a jooo, já myslela, že už vyrážíš 😕 ti to tak závidím, že už tě tam vidím 😝

mufinka0
16. srp 2010

@vodni Jo v pohodě 🙂 Unica je podle všeho pro hodně chemie,...Já se rozhodovala opravdu hodně dlouho a hodně pečlivě 🙂 Ano, nějaké postupy mi v Unice vadí 🙂 Ale hold jedné se to povede tam, jiné jinde, to tak nejde brát.

mufinka0
16. srp 2010

Zatím se tady mějte, já jdu vařit oběd na zítra... 😀

vodni
16. srp 2010

@mufinka0 přesně tak, každý má přece volbu, já taky váhala a taky v některých centrech předtím už byla. A neříkám, že jsem zvolila dobře nebo špatně, nebo že někdo jiný zvolil dobře nebo špatně. Prostě jsme každý jiný, stejně tak centra jsou různá, doktoři jsou různí, postupy jsou různé.... a tak je to dobře 🙂

raduza2
16. srp 2010

@vodni můžu mít ještě jeden dotaz ??

drndapetka
16. srp 2010

Ahojky,jsem tu asi už jen já, a nevím jestli Ti poradím 😒

vodni
16. srp 2010

@raduza2 no jasně, že můžeš, jsem tu taky, jen jsem se teď nějak ponořila na chvíli do práce 😉

raduza2
16. srp 2010

@vodni práce šlechtí 😀 ,ale opatrně .Tak ted ta otázka hele po OPu mě dr řekl at se objednám v září tak přemýšlím jestli se mám objednat před MS nebo po .

drndapetka
16. srp 2010

@vodni by mě zajímalo na kdy jde zítra ta tečkovaná?ani se mi neozvala 😕

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka tak v tomto asi ne potřebovala jsem někoho kdo už to má za sebou

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka neboj ozve ,většinou tady je až kolem 22 hod 😀

drndapetka
16. srp 2010

@raduza2 před MS to je lepší, protože oni pak přeci musí udělat HP a ten se dělá 2-3DC...No a můžou Ti rovnou udělat i UTZ vaječníků, ne? Kdyby jsi byla už po MS, tak budeš muset čekat na HP do příštího cyklu, beru to logicky 😉

vodni
16. srp 2010

@raduza2 podle toho, kdy chceš začít. Já se domluvila s frgalou domluvila na auditu tak, že přijdu už přímo na krev 2. nebo 3.DC a v ten den už jsem začala brát marvelon, který mi napsal už při auditu. A v ten den mi taky dali termín poradny a začátku stimulky. Takže bych asi zavolala před MS... Vždycky je lepší zavolat dřív než pozdě 😉

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka no taky jsem si to tak nějak myslela,radši se zeptám vlastně se to urychlý o ten měsíc 😀 děkuji

raduza2
16. srp 2010

@vodni jj děkuju,takle by se začalo stimulovat až v listopau a mám to slíbený na říjen

vodni
16. srp 2010

@drndapetka přesně tak, přišla jsem hned na hodrmonální profil, a ten utz mi udělali na poradně potom

raduza2
16. srp 2010

no a kdy chci začít co nejdřív včera už bylo pozdě 😎

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no vidíš, trošku mi to ještě myslí 😀 i když mám v hlavě už ze všeho hokej 😝

raduza2
16. srp 2010

@vodni koukala jsem na čety ,s tím placením mě to docela dostalo vím ,že to teď asi neřešíš ale stejně je to divný a určitě bych se na to zeptala jak to teda je

drndapetka
16. srp 2010

@vodni to břicho bolí čím dál víc 😝 Jdu do sprchy, umýt hlavu, oholit "potřebné" místa a do hajan 😉 Už jen 12 hodin do ultrazvuku 😀

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka nápodobně ,je toho nějak moc ,aby si to všechno člověk zafiksoval do kebule 😀

raduza2
16. srp 2010

@drndapetka držím pěsti 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka moc moc moc držím pěsti a těším se na zprávy!!! 😵 😵 😵 Pěkně se na to vyspi! 😵

raduza2
16. srp 2010

@vodni ty a ten HP není skreslenej po těch dávkách hormonů

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru