CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
19. srp 2010

@vodni máš IP 😉

vodni
19. srp 2010

@lenceslava .tak to bych vám záviděla 😉 i když, kam by dal kytaru, bude mít plný ruce vašich embroušů 😝 Při ET hrálo to teď samý co posledně - takový potíchý cinkání nebo co 😀

lenceslava
19. srp 2010

Hele já mám dneska taky asi nějakou promili když vidím jak píšu.Pardon dámy

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava 😀 manžel s tebou nebyl po OPU na pokoji?

drndapetka
19. srp 2010

@vodni můj nevlastní táta hraje an elektrickou, tak ho beru s sebou 😀

lenceslava
19. srp 2010

No mě to stačí i bez kytary.A budu tam mít manžu tak to určitě nebudu tak vnímat.

drndapetka
19. srp 2010

@vodni jej, aby mě ta hudba nakonec ještě nes....a 😀

drndapetka
19. srp 2010

To jsem Vám chtěla už včera napsat 😀 měly jste při stimulce živé sny? Myslím jako o dětech 😵 nebo blbnu jen já 😀 Mě se většinou zdávají jen noční můry, ale o dětech ne....je to krásnej pocit 😵

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava a ty máš kočeno už PN? 🙂

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka jj mám odedneška. Naposledy co se mi zdál sen to už je nějakou dobu,už nevím pořádně o čem to bylo,ale dítě tam bylo a vím že byl pozitivní.Já si sny moc nepamatuju.A nebo možná nebyl uplně poslední protože naposledy se mi zdála nějaká kravovina jsem si ted tak vzpoměla.No nic ti moji dva chlapáci spí tak já se k nim jdu přidat.Zatím pa

vodni
19. srp 2010

@drndapetka na OPU manžel může být na pokoji, jen když není moc pacošek. Minule byl, a teď nemohl, čekal dole a trpěl, že za mnou nemůže 😉 Po OPU vypadá člověk fakt blbě 😀 já si to ani nijak neuvědomila - do té doby, než jsem viděla jak vedou kočku po OPU na pokoj, kde jsme byly spolu. A musím říct, že spoustu toho, co se dělo si vůbec nepamatuju. Třeba, sice je to takový intimní, ale - po OPU dá sestra mezi nohy vložku, kdyby pacoška krvácela. To jsem zjistila až tehdy, když jsem slyšela jak kočce nan pokoji sestra říká, že ji tam dává 😀 koukla jsem pod peřinu, a co myslíte... byla tam 😉

vodni
19. srp 2010

@lenceslava @drndapetka a taky se mi zdály hodně zvláštní sny, ale ne o dětech, takový hodně živý, hodně zmatený a hodně divný 😝

vodni
19. srp 2010

@drndapetka ještě jedna IP 😉

lenceslava
19. srp 2010

@vodni já se zase po opu ptala jestli si nemám dát vložku a sestra že mi ji dá a najednou tam byla,a to jsem ani neměla pltě(kalhotky)Vůbec nevim že mi ji tam dávala.Krátkodobá ztráta paměti.

vodni
19. srp 2010

@lenceslava přesně prostě vím, že mě vedou do pokoje, že mi sestra říká "nic nehledat, netelefonovat, spát..." pak pár slov s pacoškou na pokoji ("tak už to máte za sebou", a já na to "no, jo, chrrrrrr...") a jinak nic 😀

vodni
19. srp 2010

@lenceslava jo ještě jsem před tím chrr stihla odeslat sms manžovi (nedalo mi to 😉) - dokonce se mi podařilo ji napsat smysluplně, ale pak už nevím nic 😉

drndapetka
19. srp 2010

@vodni takže Tě ještě pak nechají spá, to je fajn 🙂 Já právě myslela, že hned do pokoje nalítne doktor a embryoložka a td.

drndapetka
19. srp 2010

Se táááák těšíííím 😀

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava
@vodni a krvácely jste teda po OPU nebo ne? 😕 Doufám, že ty bolesti sedají vydržet...já jsem naštěstí trénovaná, mrchu mívám silnou dost, že nemůžu ani chodit, tak jestli to bude podobně, tak to vydržím

vodni
19. srp 2010

@drndapetka já jsem nekrvácela ani jednou - měla jsem málo folikulů, tak děch dírek moc nebylo 😉 Bolesti byly jak při mrše a mně to celkem rychle ustoupilo. Ta kočka na pokoji teda trpěla víc, ale když to řekla sestře, tak jí nabídla injekci proti bolesti, a ulevilo se jí. Tak kdyby se to nedalo, tak si řekni 🙂 Tě nechají spát tak hodinu myslím, já neměla vůbec pojem o čase, sestra říkala něco jako kolem poledne se za váma přijdu podívat, a mě pak překvapilo, že už je tolik - nepamatuju si ani že jsem spala 😀 😝 No a jak se probudíš, tak jim sestra asi řekne, a pak přijde doktor a embryoložka

drndapetka
19. srp 2010

@vodni tak já naštěstí vím, jaký to je, když se mi tam dole vrtají 😝 mám za sebou 4 laparoskopie za poseldní 3 roky a tohle asi bude v pohodě. Mě po LPSK dost bolelo bříško, ale to má šlověk vlastně vpichy přímo na bříšku a 3 stehy, i když se to nezdá, tak to bolí....takhle budou píchat přímo jen uvnitř, tak to snad bude o.k. 😉 o injekci bych si řekla, dává se algifen a mám vyzkoušený, že mi uleví 😉

drndapetka
19. srp 2010

ježiš já píšu jak barbar dneska....omluva za překlepy 😝

drndapetka
19. srp 2010

😀

vodni
19. srp 2010

@drndapetka 😀 hele, a jak to, že nemáš noční košilku s hrošíkem???? 😝

drndapetka
19. srp 2010

@vodni nemám ☹ Ještě jsem ji nikde neviděla 😀 Ale mámv posteli fialovýho hrošíka, kterej je naplněnej semínkama a voní po levanduli, když ho strčíš do mikrovlnky tak hřeje ( super věc na bolestivou mrchu ) a když ho hdíš do mrazničky na pár minut, tak Tě v létě krásně schladí ( nebo dobré i na bolestivá místa ).....Ale mám vybranou postýlku s hrošíkem pro děti 😀

vodni
19. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 vonící hrošík, to je teda něco! 😀 😀 😀

drndapetka
19. srp 2010

@vodni pak půjde mimískovi do postýlky 😵

vodni
19. srp 2010

@drndapetka no tak ten je parádní 😝

raduza2
19. srp 2010

ahojky ,tak konečně doma ,dneska to byl hnus 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru