CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
23. srp 2010

tak vystěhujte některá babičku s dědečkem 😀 a nebo budou ještě dělat chůvy 😀 😉

lenceslava
23. srp 2010

@vodni to neva, máš tam dost velkej výběh? 😉

vodni
23. srp 2010

@teckovanaorchidej jj, držím všem, dneska ráno když jsem z //-čekárny odcházela do 9m-čekárny, tak jsem tam zarezervovala 3 místa na srpen, se službou "dvojitá čárka" 😉 na jména @drndapetka @lenceslava @teckovanaorchidej 😎

vodni
23. srp 2010

@lenceslava ☹ výběh nemáme ☹ jen tak 4x5m 😖

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@vodni jo, to je bezva, sedím u okna 🙂

vodni
23. srp 2010

@teckovanaorchidej jj, máš to tam už vyseděný 😉

vodni
23. srp 2010

jejej kočky, manžel volal, že jde "za náma" z práce, tak musím začít dělat tu večeři, jsem si namyslela jeho oblíbený jídla, tak se jdu začít pachtit 😉 zatím pa!

lenceslava
23. srp 2010

@vodni sakryš tak to u tebe taky nepůje,tak nevím.Dík za reservé doufám že je to jen po směru,v proti se mi dělá blujno. 😀 (no i když třeba mi bude blujo i tak že? 😉

teckovanaorchidej
23. srp 2010

jdu dělat večeři, zatím pa holky

raduza2
23. srp 2010

kdyby to bylo tak jednoduchý ,mylsím objednání // ,nebylo by to krásný 😉

raduza2
23. srp 2010

@lenceslava čeče myslela jsem že na Lipůvce jsou jen rodinný baráky ,ale jak tak koukám tak tam jsou i bytovky ??

kveta
23. srp 2010

@drndapetka To čo popisuješ, je hyperstimulák..

mufinka0
23. srp 2010

@vodni 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jééééééééééééééééééé, super!!! Normálně, je to trapný, ale ukápla mi i slzička.. 😅 😅 Je to tak dojemný,..mám asi poházený hormony víš.. 🙂 😔 Jsem ale moc ráda že jsi dodržela slib, který jsi mi dala, že mě budeš motivovat!!!! Gratuluju moc!!! Opravdu super zpráva,...jdu do toho!!! 😀 😀 😀 Doufám..... 😲 😕 😀 😀 😀

mufinka0
23. srp 2010

@drndapetka ☹ 😒 To je mi líto... Peti,.. Po OPU asi není žádné z nás nejlíp, ale pokud máš toliko vajuch, tak se není čemu divit! Ale mimochodem krásný počet!!! Gratuluju!!! Jen v klidu lež a odpočívej 🙂 Ono to za dva-tři dny povolí... Tak přeju ať se ti rychle uleví a můžeš se brzy radovat z toho krásnýho počtu!!!! 😉 😉 😉 A pak že prý budeš mít jen 12 vajuch,...ha ha ha

mufinka0
23. srp 2010

@vodni Můžu se zeptat na ty tvoje pocity?? Píšeš že byly jiné než při prvním IVF,....Jako bolelo bříško, nebo tak něco?? Ty jsi měla 5ti buněčná ebbrya, že?? Ty jsi opravdu motivace a příklad pro všechny kdo se bojí kolik čeho bude a v jakém stadiu budou!!! Bezva!! Ještě jednou gratulka!!! 😉 😉 😉 😉

drndapetka
23. srp 2010

Sluníčka, tak už je trošku líp.....Ještě před hodinou to byl ale mazec, jsem myslela, že mi praskne bříško 😔 Měřila jsem si ho a od té doby, co mi naměřila sestra na Unice v poledne jsem ho měla o 5 cm větší 😲 Manžel volal okamžitě na mobil prof. Malému,ten mu řekl, ať si vezmu prášek od bolesti a za hodinku zase změřímě bříško, že by nám kdyžtak domluvil kapačky. No a mě je teď po tom prášku fajn, ty plynatosti v bříšku přestaly a bříško se mi jak zázrakem o 4 cm splasklo, tak je to o.k. Ale pořád mám strach, 25 vajíček je fakt dost, to jsem ani nečekala 😲 Ani jsem jich tolik nechtěla 😀

@vodni Beruško, vím, že budu asi poslední ( jsem neslušná ), ale přece.....od srdíčka Ti moc gratuluju k tomu Tvýmu zázraku v bříšku, opatruj si ho a pohlaď ho od tety 😉 Je to krásný 😵

betys
23. srp 2010

@vodni -velká gratulace
Zítra to bude přesně rok co jsem byla na OPU a 28.8. byl transfer.No a Matýskovi už jsou skoro 3 měsíce.Takže holky které to všechno ještě čeká-určitě se to podaří.Držím palce 😉

drndapetka
23. srp 2010

@kveta Kveti, ty plynatosti teď povolily, bříško přestalo tlačit, normální jím, piju, žaludek netlačí, dýchá se mi dobře, v pase se ohnout můžu a narovnat se ( vyprsit ) taky.....nemohl to být spíš jen stav po OPU ty bolesti, tlaky a závratě? Už mi není ani na omdlení....kdyby to byl hyperstimulák, tak se to může i vrátit?

drndapetka
23. srp 2010

Už se i trošičku začínám těšit, co naše embrijka zítra 🙂 12 jich půjde na ICSI, zbytek klasicky IVF, podle embryoložky máme dobrý spermiogram, měli by se nějaké chytnout i normálně 😵

raduza2
23. srp 2010

@drndapetka tak to velka gratulace ,takže jsi jich měla hodně kvalitních 😀

raduza2
23. srp 2010

@drndapetka a kdy budeš volat ?? nebo spíš v kolik hodin

raduza2
23. srp 2010

@teckovanaorchidej @lenceslava
holky zítra pravou nohou a hodně štěstí 😉 🙂

mufinka0
23. srp 2010

@raduza2 ANO ANO přidávám se k tobě!! Všem přeju móóc štěstíčka!! 😉

raduza2
23. srp 2010

@mufinka0 ono to jinak ani nejde ,než popřát štěstí

mufinka0
23. srp 2010

@raduza2 😉 Jasně, hlavně když vidíš počůraný papírek od Vodní... 😀 😀 😀 Mám z toho nějakou radost,..snad jako by se to týkalo mě.... 😕 😕 😀 😀 😀 Ale vlastně jo, protože ona mi slíbila motivaci!! A taky to dodržela!!! 😉 Šikovná holka!

raduza2
23. srp 2010

@mufinka0 jotak to si piš že je to hodně povzbuzující a těší mě to že to prostě konečně tady prolomila 😀

mufinka0
23. srp 2010

@raduza2 😕 😕 Jak prolomilo?? Víš kolik je tady těhulek??? Mooooc!!! Jen chodí jinam 🙂 Vodní možná taky začne 🙂

kveta
23. srp 2010

@drndapetka Hyperstimulák sa môže vrátiť kedykoľvek do menštruácie... /Dúfam, že ju nedostaneš../ Ten ústup príznakov je neuveriteľne rýchly... ešte som o takom nepočula.. ale dobre Ti tak.. 😀

raduza2
23. srp 2010

@mufinka0 to je mě jasný že je hodně těhulek ,koukla jsem i na jiný diskuse

raduza2
23. srp 2010

@kveta jen otázečka ,ty jsi měla stimulák nebo se ti minul ??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru