CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 to mě nevadí, dolů-nahoru, to mi problém nedělá, ale to hnusno potom, to byl teda mazec 😲

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka to stejně dáš kvůli miminku dolů ,ještě by jsi mu mohla s těma nechtíkama ublížit .Tak po tobe manža splachuje až dojede z práce ?? 😀 😀 😀 😀 😀 (samozřejmě míněno jako sranda )

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 Si teď musíš myslet, že jsem nějaká fiflenka 😅 ale já doma fakt dělám úúúplně všechno, i stěma nehtama 😉 holt mám ráda hezké věci a když nebylo miminko a neměla jsem do čeho investovat, tak jsem si chodila po manikúrách a holičích....tomu je teď konec, ale vůůůbec mi to nevadí 😀

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka jak ten utroš vypadá jak prášky ??

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 nene, mám fintu fň, jak záchod spláchnout 😀 a doma máme naštěstí ten, co má tu páčku, kterou vytáhneš nahoru, to mi nevadí

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 kulička bílá, a když ji zmáčkneš, vytíká z ní takovej krémovej hnus, jakoby jogurt 😝

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka proč bych si měla myslet že jsi fiflena ,to vůbec nevypouštěj z úst .Já je měla taky jednu dobu ,ale nebavilo mě chodit každých 14 dní chodit doplňovat ,tak jsem se na to vybodla

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka jo tak ty jsi je zkoušela i mačkat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 mě naštěstí rostou pomalu, tak doplňuju jen jednou za 4 týdny a mám známou v rodině, ke které chodím, jen za 300,- a vždy si se mnou vyhraje a pokecáme, tak proč ne 🙂

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 nezkoušela, ale ty nehty jak jsou špičatý, tak ho prostě při tom zavádění propíchli a vyteklo to 😀 joj, co já tady na sebe neprozradím.... 😀

vodni
14. zář 2010

Tak kočky, konečně vypínám kompl a valím z práce domů (zase den v někde 😖 ) Mě z toho tak třeští hlava, že už vás asi nezapnu, i když jsem večer chtěla... Tak mě omluvte 😝 - ještě tak do 7.10. to bude v práci šílenost, pak se už snad konečně budu jen soustředit na další akci 😉 Už aby to bylo... 🙂 A taky abych nezapomněla na příští středu 😝

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka no tak to jooooo ,já opravdu musel achodit každech 14 dní jelikož jsem to měla třeba 0,5 cm odrostlí a nevypadalot o vůůůůbec hezky

raduza2
14. zář 2010

@vodni neboj příští středu ti připomenu sms 😀 a drž se 😉

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka to neřeš dělám si srandu 😝 😀 doufám že ti to nevadí 😉

lenceslava
14. zář 2010

@drndapetka to jsi měla určitě z toho utroše, lékárnicříkala že můžu mít závratě při polykání.A nechceš ty nehtíky jenom zkrátit?Určitě je nestrhávej sama protože si potrháš ty svoje. Já bych jen zpilovala,ale připrav se že ti to zabere celej den 😉

raduza2
14. zář 2010

Zítra Peťula bude mít o zábavu postaráno 😅

lenceslava
14. zář 2010

No mě příjde zbytečný aby si je dávala pryč.Já zkusila jednou maxi délku těch nehtů a je fakt že jsem se skoro ani nemohla utřít 😀 a pak jsem je právě celej den pilovala.

drndapetka
14. zář 2010

@raduza2 no musím dneska jeden prstík ustřihnout-mám na to ty kleště naštěstí / jednu dobu jsem gelovky taky dělala) , abych si mohl azvíst ráno, ten stav už nikdy nechci zažít 😝

raduza2
14. zář 2010

@lenceslava tak to jsi musela být jak čarodejnice a nekroutili se ti dolů ty nechty když jsi měla tak dlouhý

drndapetka
14. zář 2010

@lenceslava pryč je dám úplně až po porodu, to je jasný, te´d si je jen o polovinu aspoň zkrátím

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka tak v tom máš praxi 😅

drndapetka
14. zář 2010

@lenceslava ty teda taky polykáš nebo jen zavádíš, 😕

simpatica
14. zář 2010

ahojte, dievcata. Ja som mala 30.8 vklad - KET, mam testovat az zajtra, tak som vydrzala. Chcela by som sa spytat, pokial ma niekto skusenost. Ja mam niekedy take tlakove bolesti brucha, nie priamo na menstruaciu, i ked podobne, ale citim jednoducho podbrusok. Prsia mam napnute, ale to je urcite z tych hormonov. Mam trocha obavy z toho brucha, bojim sa aj testovat.
Potom ako progesteron beriem na noc crinone, nevyteka zo mna, ale mam po nom vo vagine taku bielu zrazeninu, Nikde sa o tom nepise, ani v pribalovom letaku. Je to normalne? Mala ste to niektora?
Dakujem Vam za odpoved.

lenceslava
14. zář 2010

@raduza2 zas tak dlouhý jsem je neměla.@drndapetka ještě mám agoš,až do čtvrtka. od pátku zavádím.

drndapetka
14. zář 2010

@simpatica ahojky, ty bolesti v podbříšku jsem měla taky, i ostatní holky, co jsou teď čerstvě těhu....Jinak o tom Crinone gelu jsem četla, že má právě tu nevýhodu, že po něm zůtávají takový sraženiny, nejlepší je to ve sprše vždycky asi vymýt, ale kdyby Tě to svědilo, tak běž raději k doktorovi. A přeji Ti hodně štěstí při testování, ať tam jsou // 😵

drndapetka
14. zář 2010

@lenceslava aha, tak mě agoš ještě zůstal, ale už se mě nikoho nechtělo otravovat, když je manža ve službě

raduza2
14. zář 2010

@simpatica tak Drnda už ti krásně odpověděla ,takže já ti jen popřeji na zítřejším testíku krásné dvě //

simpatica
14. zář 2010

ahoj, drndapetka
dakujem ti velmi pekne za odpoved. Citala som to trochu o tych bolestiach v podbrusku, ale nechce sa mi to stale verit, clovek tie bolesti zaziva pred menstruaciou, ktora vzdy v minulosti prisla, takze taky spomienkovy negativizmus mi neda verit, ze to nemusi v ivf nic znamenat.

Dobre, ze to o Crinone viem, ja som sa to nikde nedocitala. Nemam s tym problemy, ani som si to nevsimla, az zo mna nevypadol taka velka zrazenina, ze som sa trocha zlakla, co to je.

lenceslava
14. zář 2010

@simpatica ahoj. Mám za sebou druhý(a úspěšný) pokus.Při prvním jsem necítlia vůbec nic,a ted mě pár dní po et v podbřišku jako by rýpalo,hlavně když jsem se nějak prudčeji pohla,a prsa mám obrovský,takový plnější.Ted už to rýpání není tak častý.Určitě se ti embroušci zavrtali a ted se roztahujou v domečku. 😀 Měla by jsi asi ted někdy testovat že?

simpatica
14. zář 2010

zitra, ale mam strach, obdivuji Vas holky, ze to tak zvladate dobre. Ja jsem zbabela i testovat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru