CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

stazina
16. zář 2010

@drndapetka já tohle měla v 8 týdnu ..ale to jsem nešpinila, ale krev ze mě tekla proudem , měla jsem krev až v bačkorách, věděla jsem , že je všechno v pr.., jeli jsem do nemoccnice a oba kluci tam byli...byl to jen hematom...pak jsem krvácela vlastně celý první trimestr...vím, že když si to zažila, tak že si vystrašená, ale strachem to bude ještě horší..a segra vlastěn ted krvácela v 5 týdnu a dr. říkal, ež to prostě muže být...mimi musí prorůst sliznicí a někdy tam praskne žilka...drž se, určitě to bude v pořádku 😔

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 no ted jsem byla na záchodě a na toaletáku nic, tak nevím.....bříško přestalo bolet....jsem celá vystrašená ☹

raduza2
16. zář 2010

@stazina ahoj tak to ti držím pěsti a seš opravdu odvážlivec . S kontryhelem nemám zkušenost ,ale vímže Petka mě ji doporučovala na to že jsem měla spožděni MS. Myslím si že opravdu kusy v MS zanží že sliznece je dobrá.A jim´¨nak já beru kyselinu listovou prý je to dobrý .

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka Petulko opravdu to může být jen nějaký zbytek z OPu nebo ten slavnej hematom ,hlavně opravdu klid 😉

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka no vidíš aji stazinka to říká tak tomu věř

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 jdu na tu ordinačku, třeba přijdu na jiný myšlenky

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka jassný drž se

stazina
16. zář 2010

@drndapetka tak snad už to budde dobrý 😔 pěkně se vyspi a odpočívej....já myslím, že utrouš je dobrej, já ho brala až do 14tt a i dr. mi říkal, že hodně drží..

@raduza2 jojo , kyselina listová je dobrá, dokonce jsem slyšela , že i calibrum baby plan, za jištuje , že sliznice roste, ale nevím , co je na tom pravdy...já jsem si koupila femibion 800, bral ajsem ho i předtím a jsem s ním spokojená ..je v tom listovka a halevně i ten metafolin( nebo tak nějak) , který pomáhá listovku vstřebávat...no , tenhle měsíc bude kontryhel pít a až dostanu mencez , a rozhodnem se , ež do toho opravdu půjdem, tak už to asi zmínrním to piti...
tak jo , dobrou

drndapetka
16. zář 2010

Tak holky už nic, na vložce čisto, na toale´táku čisto, a teď jsem zaváděla utroš a na prstě taky nic.Nechápu, co to mělo znamenat 😒 nebylo to špinění, ale jen kousky děložní sliznice zabarvený do hněda, stejně jako bývá u mrchy....vždyť embrijo by mělo být už zahnizděné, ne?

stazina
16. zář 2010

@drndapetka - určiět musí být zahnízděné, ale přesn ě takle to měla segra...najednou zničeho nic takový kousky a špinění , pak asi dvakrát na papíře a najendou nic...asi opravvdu jen prorůstá do sliznice...už an to nemysli, bude to dobré. 😉

jezulicka
17. zář 2010

@stazina ahojky tak ten kontryhel jsem pila ale jen do opu pak už ne...četla jsem někde že pak se už pít nemá...tak jsem to já slyšela...také ho ted piju....

jezulicka
17. zář 2010

jinak ahojte všechny holky zdravím vás přeji pěkný den...jdu za chvilku za mamkou má dnes svátek tak tady dojdu až odpoledne mějte se zatím páááá 😉 😉

raduza2
17. zář 2010

Ahoj a dobrá ráno

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka tak to je fajn že se ti to uklidilo ,já být tebou tak hodně odpočívám a hoď si nohy trošku nahoru ,podepři si je .Věřím že to bude dobré 😉

drndapetka
17. zář 2010

@raduza2 dobré ranko, tak pořád je to o.k. Prospala jsem celou noc, probudila se úplně durch spocená 😝 zdálo se mi o porodu 😀

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka jé je tak snad na porod je ještě brzy 😀 ,kdyby se ti něco nezdálo tak si brnkni na Unicu a nechtěla jsi dnes na krev ?? Nebo se mě to s někým plete ??

drndapetka
17. zář 2010

@raduza2 ctěla jsem na krev, ale nechám to přírodě, to věčný stresování mě unavuje a stejně tím nic neovlivním ani nezachráním

raduza2
17. zář 2010

@drndapetka stres vám jen škodí to je pravda 😉

vodni
17. zář 2010

@drndapetka Čau ségra 😒 vím jak ti je, takže "netrojči" ti tentokrát neřeknu, protože je to rada na prd. Zůstaň doma, lež, nevař (dlouho nestůj). Já taky na záchodě na toaleťáku našla kousky sliznice 19. den po ET ☹ Pak už nic, jen při utření ale neznatelně... jenže já měla mnohem mnohem mnohem nižší hCG! U tebe to určitě budou jen zbytky druhého hrocha (jaj, to zní tak smutně), ale druhý se drží všemi svými hrošími zoubky 😵 Nebo - to mi na to taky tehdy říkali, se to může objevit, jak se roztahuje děloha a připravuje se tam hroší pelíšek 😉

teckovanaorchidej
17. zář 2010

ale, co to tady čtu?
Petulko, klid, nic to nemusí znamenat a dost pravděpodobně ani neznamená. Ležet, pro klid duše brnkni na UNICU nebo skoč za gyndařem, jestli tě to uklidní. V děloze se zahnízdili hrošíci(k) a tvoří si boudičku - agresivně rostou a utlačují na co narazí, možná nahlodali cévku ve sliznici a kus ti upadl. A vzpomeň, já v děložní dutině kus koagula - tekutinu a kdoví co, vypadalo to jako druhá dutinka - však víš - je to zbytek po stimulaci, taky čekám, jestli nevypadne. Mohlo to být něco podobného. Neboj, uvidíš, že budeš v pořádku, já to vím. Je to prostě tak. 🙂

vodni
17. zář 2010

@stazina ahoj, já s tím kontryhelem nevím, kočky ho pijí do ovule. Ale ona je ta reakce individuální - někdo má po tom silnější mechu, někdo ale i slabší... Každopádně bych to moc nezkoušela pít v době, kdy bereš nějaké léky v rámci KETu. Ony se totiž léky a bylinky vzájemně ovlivňují, tak bych měla strach, abych to ve výsledku spíš nepokazila...
S tou sliznicí mám taky problém - když jsem měla po 1.IVF (při posledním UTZ 7mm), tak jsem se ptala, jak to, že i přes léky po OPU, které mi měly zajistit, aby sliznice narostla, jsem měla mrchu zase jen 2 dny, ale z odpovědi jsem nějak nebyla moudrá.. Každopádně doktor řekl, že ano, že intenzita mrchy souvisí s výškou sliznice

vodni
17. zář 2010

jééé, nějak mi zmizelo to "oprav překlepy", takže o žádným "mechu" jsem samozřejmě nepsala 😉 Však víte, že to měla být tetka mrcha

drndapetka
17. zář 2010

@vodni Ségra dík 😉 Já si včera samozřejmě na tom záchodě hned vzpoměla na Tebe, byla jsem totiž taky 19.den po ET 😔 No ale bylo to na toaleťáku jen jednou, od té doby mám klid, tak snad se nestalo nic závratného. Včera ráno jsme si ještě dělala test a měla jsem mega čárku, tak se teď modlím, aby hcg neklesalo, to bych asi nepřežila ☹

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka ahoj Peti,..neboj se vlka nic!!! Tady toto prý znamená právě roztahování dělohy, jak si tam mimís dělá místo, tak může žena trošičku zašpinit, nebo mít právě ty hnědé kousky na intimce.. Hlavně klid 🙂 Bude to dobré...

Já vím mě se to lehce píše že..... 😒

vodni
17. zář 2010

@drndapetka Neboj holka, zvládneš všechno - tím samozřejmě myslím porod hrocha 😀
Já měla tu čárku stejně silnou (ale rozhodně ne megasilnou), špinit jsem začala ve středu, a přestalo to až v neděli. No a v pondělí už čárka nebyla 😖 Takže jestli máš megačárku a už se to neopakovalo, tak je to v pořádku, fakt!!!!!
Rozhodně teď nemysli na to, co už jsi zažila, nebo co potkalo mě. Je to naprosto něco jiného!!!!! Bude to určitě nějaká ta žilka ap., si představ jak se to hroší doupě musí změnit při tom chystání, to je jasný, že z tebe něco musí jít...

vodni
17. zář 2010

@mufinka0 ahoj mufi, jak je?

mufinka0
17. zář 2010

@vodni ahoooj, 🙂 Dnes už je mi "hej"... 😀 Akorát nevím nic o embrouších,...si představ!!! Prý jim dávají volný průběh a co a jak s mražením či nemražením nám řeknou zítra...chjooo ale holky z Repromedy říkaly, že to tak dělají běžně,..takže oni to nesdělují jako na Unice denně...

vodni
17. zář 2010

@mufinka0 tak to je teda nervák 😀 ale kdo ví, co je lepší
- když to víš, zbytečně tě stresuje, když třeba každý den slyšíš nějakou špatnou zprávu (že je jich míň, že jsou pomalé)...
- když to nevíš, strachuješ se, že o nich nevíš, ale zase nezažíváš ta průběžná zklamání...
Každopádně to bude naprosto v pořádku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mufinka0
17. zář 2010

@vodni 😀 😀 No právě....

Víš ale myslím si že oni to tak mají schválně,..protože některé trošku hysterky to denně vyhledávají na netu a moooc by se porovnávaly a byly pak zbytečně vynervované. 😀

No tak snad mi aspoň 2 na zavedení zůstanou!!! Už se na ně moc těším!!! 🙂

Já jsem si říkala "v klidu, v pátek už budeš vědět.." ha a nevím,..ale tak do zítřka už to opravdu vydržím 😀

drndapetka
17. zář 2010

Tak zase jsem to měla na toleťáku - ty hnědý nitky 😔 a zase pobolívá bříško ☹ do Unicy už je pozdě na návštěvu - poradí mi holky, prosí, do které nemocnice a kam jet? kde máte dobrou zkušenost, že je dobrý pesonál? nechci, aby se ke mě někdo choval hnusně.....mám teda bohunickou nemocnici hned za rohem-mám jet tam?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru