CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
3. zář 2009

To se mi zdá docela málo těch vajíček.A čím jsi stimulovala Ty?

vysocanka
3. zář 2009

Bylo to málo já vím celou dobu jsem stimulovala Menopurem po 3-4 ampulích denně celkem 9dní.

jarkabilik
4. zář 2009

ahojky holky zdravím všechny
betys ten ceník sedí taky jsme ten KET platili 3 850,- to rozepsání jsme taky tak měli 😉
luciiie léky podle toho co zbylo zbytek dopíší co chybí 🙂

jarkabilik
4. zář 2009

vysocanka každá klinika si dává jiná léčiva co jsme tak zjistila když jsem mluvila s kámoškou co jezdí do Olomouce tak tam berou trošku jiné léky

jeany
4. zář 2009

Ahojky, Jary, tu už jsi tady po noční, že.Já jsme tak ráda, že už je pátek. Dcerka až dnes šla poprvé do školy, tak jsem zvědavá, jak se jí tam bude líbit, ale byla ráno nadšená. Jary a tvoje dcerka letos maturuje, že. Myslím, že jsi to tu psala. To letí.
Betys, taky se ti to testování už blíží, to je příší neděli. Budeš testovat až v ten určený den nebo to zkusíš dřív? Přeji ti, abys našla 2 //.
Ostatní taky zdravím................ 🙂

jarkabilik
4. zář 2009

jeany moje dcera se učí na číšník servírka na soukromé škole a bude končit až příští rok,pak podle toho jak se vyučí přemýšlela o nástavbě

betys
4. zář 2009

Dobré ráno.Dneska mě nějak divně pobolívá břicho.Manžel chce abych ležela.Ale asi se v posteli zblázním jak pořád přemýšlím.Mám trochu strach.
Jeany-S tím testováním nevím.V neděli 13. je manžel v práci a máme strach že kdyby to bylo špatný tak se tady budu trápit celý den sama,tak to možná nechám až na pondělí 14.

lucifirek
4. zář 2009

Ahojky,Betys myslí pozitivně,vůbec si nepřipouštěj,že by tam nebyly //. Myslí na mimi a že tam jsou 😉

betys
4. zář 2009

Dneska mám mírný bolesti v podbříšku podobný menstr.bolesti.Snažím se nepropadat panice.Jsem přesně týden po ET.Už jsem celá přeležená a televizní program je opravdu super. 😠

lnk
4. zář 2009

ahoj betys, držím pěstičky, ať všechno dopadne na výbornou a // 🙂

jeany
4. zář 2009

Holky, za chvíli mizím, půjdu s manžou nakoupit jídlo na víkend. Co budete vařit vy? Já mám v plánu asi uzené a křenovku.
Betys, někdo má příznaky, někdo nemá žádné a je těhu, takže se zatím vůbec nestresuj.

jarkabilik
4. zář 2009

betys snaž se zabavit tak at na to nemyslíš a tak jak holky píší myslet pozitivně 😉 vím mluví se mi to co 😀 já si pak řekla že nějak to dopadnout musí když jsem stresovala 😉

lucifirek
4. zář 2009

Ahojky
Jani já jdu péct nějakou buchtu,ale vařit nebudu, zítra jdeme na svatbu,tkaže tam si dáme mnamku. Koupila jsem si normálka přez Aukro krásnou halenku,pošlu odkaz do IP,měla jsem strach,že mi to nebude,neradaněco kupuju bez zkoušení,ale sedí mi perfektně. Tak jsem ráda. 😉 A v neděli je ve vesnici,kde obsluhujeme ještě v hospodě,pout,tak musíme brzo vstát a jít otevřít. 😉

betys
4. zář 2009

Díky za podporu.Bolest se nestupňuje-to mě uklidnilo a hlavně nikde žádná krev.Snad to bude dobrý.
Jeany-křenovku miluju ale musí být pořádně ostrá.A k tomu kus uzeného toje fakt mňamka 😀

lucifirek
4. zář 2009

Bety bude určitě.

lenpes
4. zář 2009

Ahojky všichni,
tak toho 26 ještě nevím, co bude, ale měla bych mít volno 🙂 Jinak všem přeji pěkný víkend

lucifirek
4. zář 2009

tak na srazík už se taky chystám a moooc těším

lucifirek
4. zář 2009

Přeji všem dobrou noc,jdu kouknout na Troju a do hajan,at se na zítra vyspím 😉

jarkabilik
5. zář 2009

To je škoda že ten termín mi zase nepasuje co se týče srazíku ☹

betys
6. zář 2009

Ahoj holky.Tak máme dneska krásně.Už je mi dobře.Včera jsem měla společenský den.Byl u nás turnaj v nohejbale a sešla se tak celá vesnice a spousta přespolních.Tak jsme pokecali,dali si gulášek,trošku burčáku a byla pohoda.Ale byla pěkná zima.
Za 14 dní u nás budou babské hody.Já se raději nebudu účastnit-přecejen v kroji není moc pohodlí tak to nebudu riskovat.Pomáhám holkám s organizací a jsem zvědavá jak se jim to povede.Babské hody u nás budou poprvé.

lucifirek
6. zář 2009

Ahoj betys, tak takové akce u nás nebývájí.
My měli včera tu svatbu a také super,jen kdyby nebyla taková zima.

jeany
7. zář 2009

Holky je tu zase pondělní ráno.
Betys to u vás bude dobrá akce, zajímavé. Zima je ráno i večer už pěkná. Já si už dnes do práce brala i svetr a budnu a polobotky, hoodně sychravé ráno.
Ahoj Luci, pak pošli nějakou fotku ze svatby, ať vidím jak vám to slušelo.

zdravím ostatní

lucifirek
7. zář 2009

jani zatím tí pošlu jen fotečku toho,co jsem si koupila. Fotečky pošlu,ale až bude chvilka. Nějak to nezvládám.
Ale svatba byla super. Čekají dvojčátka na únor,tak jsem si říkala,to by bylo,kdyby se zadařilo a my je za chvíli čekali taky 🙂 tzn.že testovat budu někdy v prosinci,nebo spíš koncem listopadu a mimi by byla v srpnu. 🙂 Ale to asi dělám zase zbytečné naděje.

betys
7. zář 2009

Ty naděje si asi děláme všechny.Taky si říkám že bych se neměla tak těšit.Dneska mi přišly těhotenské kalhoty co jsem si koupila na MMA.Za 250 Kč dvoje těh.kalhoty od Litexu.Bylo to výhodný.Jen abych je využila.Ještě týden čekání na testoání. 🙄

lucifirek
7. zář 2009

To je nekonečný viď betys. Také jsem měla nutkáni a koukala jsem na aukru na těhotenské a miminkovské věci,ale nakonec jsem to vzdala.

lucifirek
7. zář 2009

Holky kde jste všechny? ☹
Kvety ahoj,tak jak je?
Luciiie a co ty,jak to plánujete dál?
Jani jaký byl víkend?

jeany
8. zář 2009

Už jsem tu. 🙂
Luci, víkend byl dobrý, moc bezva. Nikde jsme sice nebyli, jen na krátké návštěvě, ale odpočinula jsem si. Já jsem doma ráda, miluji, když si v sobotu uklidím, navařím atd. a pak odpoledne polehávám u telky, vesměs jsou tam pěkné filmy. Dcerka byla pryč a manža taky, vrátil se až navečer, tak jsem byla přes den sama doma.
Tento víkend budeme v neděli slavit narozky dcerky, tak už v sobotu budu muset něco nachystat a napéct.
Před chvílí jsem si četla email od ségry a napsala mi tam, že jí to v práci štve a tak že vysadí prášky a hotovo. Tak si je říkám, jak je to pro někoho jednoduché, že holky. Já si musím našetřit, projít všechno znovu, celý pokus a tak mi to připadne nespravedlivé, ale co nadělám. Sice včera mi manža říkal, že on má smůlu, že je problém u něj, ale nic to nemění na tom, že to zase všechno budu absolvovat já. Ale to mi až tak zase nevadí, spíš bych chtěla, aby se to už napotřetí konečně povedlo. 😉
Betys jak je? Hlavně odpočívej a nic netahej.
Jary, to je škoda, že ti to na sraz nepasuje. Nemůžeš si to nějak zařídit? Ráda bych tě poznala.

Srazík - pro upřesnění: domluveno na 26.9. Platí? Kdo všechno přijdete?

jeany
8. zář 2009

Nikde nikdo. 😒
Mám sraz s Bobulí ve čtvrtek. Jsem zvědavá jak se poznáme, musíme si dát nějaké poznávací znamení. Ona se teď nedostane k pc, stěhovali se. Já jí řeknu o našem srazíku, vím, že chtěla určitě na něj taky přijít.

betys
8. zář 2009

Ahojky.Zkoušela jste si některá dělat TT dřív než v určený den?Má to cenu?Jak se to blíží tak už mám cukání.Dneska je mi nějak divně od žaludku-třeba jeto dobré znamení.Je dost teplo tak jsem zalezlá v chládku doma.
Pořád přemýšlím nad srazem,ale nevím jestli mezi Vás zapadnu.Jsem tady teprve chvíli.
Nevíte někdo co Kveta?Už se dlouho neozvala,snad je v pořádku. 😖

vladis
8. zář 2009

ahojky holky
na sraz ráda přijedu jen napiš jani v kolik to planujete,abych si mohla zařídit odvoz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru