CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

boncusik
5. kvě 2009

holky ďakujem vám za podporu 🙂 🙂 🙂

vladis
5. kvě 2009

boncusík velikánská gratulace
a ted se to tady konečně rozjede s těhulkama 🙂 🙂

prcekpet
5. kvě 2009

ahoj slunicka,

tak jsem si vas docetla, utrela sliny - ten gyros bych si dala, klidne i cocku anebo ty spagety...ja mela jen polivku z pytliku 😒 ale zase jsem se poradne vyspala, maly mi spal v kuse 4 hodiny, coz je uz v jeho veku nezvykle 🙂

jinak velka gratulace boncusikovi, drz se!!! drzim vse, co muzu a za 9 mesicu se tesim na miry 😀

v den testovani jsem byla i na UTZ, videla jsem gestacny vacek a dr. mi rekl, ze tehotenstvi je v pohode (byla jsem 17 dni po ET), za 14 dni uz tlouklo krasne srdicko 🙂

kvety - to tanceni Ti zavidim...ja premlouvam manzela taky, ale zatim se krouti jak had a statecne unika...ale ja ho do toho nekdy snad dokopu 😀

zuzuza - tak na pristim srazu se obleceme do plavek a pak si rekneme, kdo je vlastne hubenour 😀 ale obavam se, aby jste nedostaly sok 😀

prcekpet
5. kvě 2009

holky a pri KETu si taky pichame injekce do briska? anebo bastime jen ty hnusne pilule?

vladka1
5. kvě 2009

Boncusik...držíme palečky 🙂

hhaanka
5. kvě 2009

Ahoj holky, Ket jsme platili 3850 – loni - a za léky byl pakatel, myslím, že jsme se vešli do tří stovek. Po ET se standartně čeká 3 ms, po nezdařeném ketu můžete hned po další ms na ket. Já byla loni 8.5. a pak 3.9. – to je tak obvyklý čas – po ketu se chvíli čeká na výsledek, pak se vysazují léky, ms, pak se jede pro léky a plán... Po ketu jsem dělala test od 15 do 18 dne, jak kdy – záleželo zřejmě na velikosti transferovaných embroušků.
Držím pěsti.
Jo a na tuk se vyprdněte. Nebude to dlouho trvat, a budete všechny jako koule. Já si tak plánovala krásných 12 kg a už mám skoro 18! Už to nemůžu skoro unést. A víte, co je teď nejtěžší? Zvednout se z blbýho wc! Tomu bych nevěřila, ale klouby už mě nechtějí poslouchat🙂
Tak Boncusik to prolomil, a další budou následovat, viď Y?🙂
Tak prý můžu rodit i přirozeně - i když je mimi koncem pánevním. No to jsem na sebe teda zvědavá. Teď jsem si dala decku vína a prcek je nějaký klidnější🙂) Že bych se dneska v noci i vyspala? Včera bláznilo po celém břiše a v jednom je odborník: uprostřed břicha nahoře, hned pod žebry, vystrčí hlavu, jak kdyby se chtělo rozhlédnout🙂 Asi zvědavý po mamince 😀 . Dobrou.

jarkabilik
6. kvě 2009

ahojky přeji všem hezký den i když je dnes trochu pochmurný 🙂

jeany
6. kvě 2009

Boncusík, velká gratulace, moc ti to přeji. Máš už toho za sebou víc a už by jsi si to zasloužila.
Hani, tak už se ti to blížím čím dál víc, termín máš na 20.5.,že. To už je chvilka. Přeji ti hlavně ať to všechno dobře dopadne a máš rychlý porod a hlavně ať jste oba zdravý. Ty vlastně nevíš, jestli to bude holčička nebo chlapeček, že.
Ahoj Jary, u nás je taky pochmurno a prší. Ještě, že zítra je už čtvrtek a v pátek jsem doma. 😀 To už se těším, mám v plánu, že budu lenošit. 😀
Ahojky ostatní ..............

jeany
6. kvě 2009

Irminka má dnes první kontrolu UTZ. Tak nám Irminko nahlas výsledky, jak přijedeš. Už se ti to taky krátí, za chvíli budeš mít mrňouse u sebe. Teď už to půjde rychle, bude druhý UTZ, punkce, transfer a jsi těhu. 😀

jarkabilik
6. kvě 2009

jeany tak to ti tak trochu to lenošení závidím já se budu těšit z práce pa,so,ne 😀
luciiii tak si třeba budeš zpívat v práci aby jsi se nenudila když už ti vzali kolegy 🙂
boncusik je to moc fajn že se ti to konečně podařilo 😉 jde vidět že i v Blavě jsou šikovní
zuzuza jo ty mi povídej něco o nadváze co mám říkat já ☹ už tak jsem měla nadváhu a co se mi podařilo zhubnout tehdy když jsem měla jít na laparoskopii tak jsem vše návštěvami v Brně přibrala a taky i 5kg navíc a v mém případě se štítnou žlázou a těmi 12 hod. směnami vůbec nevím jak na to abych shodila 😠

jarkabilik
6. kvě 2009

Holky co jsem tady nebyla tak jste toho napsali tady spoustu jsem měla co dělat abych to po noční přelouskala a věděla jak se všechny máte 😉 Přeji všem hezký den, dobrou noc 😀

zuzuza
6. kvě 2009

Hhani, díky za vysvětlení všeho ohledně ketu, přeju ti, aby jsi měla už to malé na světě a vše proběhlo v pohodě. Jinak já doufám, že když se ket nezdaří, tak že pak hned budem stimulovat na ivf....

Jinak zdravím všěechny, jary, jeany, lucii, lucifirku, vladi, prcek🙂

Včera mě přepadl nějaký splín, už jsem přemýšlela, že když by nám ani 2., 3., 4. ivf nevyšlo, tak bych si pak třeba ještě dvě připlatila, ale nevím, zda by manža souhlasil, no nějak mě přepadaly takový myšlenky, asi tím počasím hnusným, či co:(

jimmy1
6. kvě 2009

Ahojte holky 🙂
po delší době píšu, dalo mi dost práce přelouskat co všechno jste tady sepsaly 😅

bonucsik: Moc gratuluju, doufám, že se pořádně zakousne na 9 měsíců 😉

prcekpet: Já mám teď přípravu na KET a zatím zobu pilulky, budu píchat podle rozpisu 4x pregnyl (jednou před transferem 5000 a pak 3x po transferu 1500) to se píchá do břicha. Jinak tradičně mě čeká agolutin do sedinky každý den, už se nemůžu dočkat 😖 jo a platili jsme tuším 3800 a asi 300 za léky.
Už mám strach, jak se zmrzlíci rozmrazí, jestli se budou vyvíjet, no snad to nevzdají...

Přeju všem krásný, i když u nás pršivý den 🙂

jeany
6. kvě 2009

Ahoj Zuzy, uvidíš, že budeš mezi námi, co jsme stimulovali spolu, první těhulka. Myslím si to. A splíny nás přepadají všechny. Sice poslední dobou se cítím konečně nějak líp, předtím jsme měla často depku.

Jimmy, už se ti to taky blíží. Dívala jsem se do tabulky, takže KET máš 15.5., že. Tak aš se zmrzlíci dobře zakousnou. Snad to tu už bude lepší a začne se dařit.

Ale i tak už to vypadá nadějněji. Ivetka - přirozeně, boncusík - potvrzení z krve a budou další........

ivule11
6. kvě 2009

HHAANKO, V JAKÉM STÁDIU JSI MĚLA VŠECHNA ZAMRAŽENÁ EMBRIJKA? A V JAKÉM STÁDIU JSI MĚLA TO POSLEDNÍ,KTERÉ SE ROZHODLO ZŮSTAT?

jeany
6. kvě 2009

Ivule, jak se cítíš? V jakém stádiu dávali tobě embryjka. Já měla naposled 3 moruly.

ivule11
6. kvě 2009

TAK A TEĎ MĚ JIMMY DOSTALA 😕
MĚ V ŘEKLI,ŽE TEN PREGNYL 5000 MÁM PÍCHNOUT DO BŘICHA, ALE PAK PO TRANSFERU PEN PRGNYL 1500 JAK SE DÁVÁ V PRŮBĚHU TŘIKRÁT DO ZADEČKU TAKÉ!!!
TAK TEĎ JSEM NA ROZPACÍCH PROTOŽE UŽ TO MÁM V ZADEČKU A NEMOHU TO DÁT ZPĚT, ALE TAKHLE MI TO V UNICE ŘEKLI A TAKY SE MI TO ZDÁLO DIVNÉ. DOUFÁM,ŽE SE TAM NĚJAKÁ SESTŘIČKA NESPLETLA 😖

ivule11
6. kvě 2009

DOSTALA JSEM K TOMU PREGNYLU I VĚTŠÍ INJEKCE, PŘESNĚ TY CO DOSTÁVÁME DO ZADEČKU.
ALE STEJNĚ JSEM NA POCHYBÁCH PROTOŽE TO BYLA NĚJAKÁ NOVÁ SESTŘIČKA A MOŽNÁ DR.OTEVŘELA ŠPATNĚ POCHOPILA, ALE TO SI POTOM V TOM PŘÍPADĚ BUDU STĚŽOVAT POKUD TO ŘEKLA ŠPATNĚ 😒

ivule11
6. kvě 2009

MĚLA JSEM ZAMRAŽENÉ 3 MORULY, ALE PŘEŽILO JENOM JEDNO A VLOŽILI MI ČÁSNOU BLASTOCYSTU

jimmy1
6. kvě 2009

ivule11 neplaš 🙂
já mám zatím jen ten pregnyl 5000 u sebe a vím, že ho mám píchnout do břicha, o těch dalších dávkách vím jen kdy budou a kolik si ho budu píchat, ale ještě ho ani nemám u sebe, takže to mi řeknou až v den transferu asi, ne?
Omlouvám se, jestli jsem tě vyplašila, ale když ti řekli, že to má být do zadečku, tak to tak bude 🙂
Hlavně žádný stresy, ať se mimule zakousne 🙂

ivule11
6. kvě 2009

TAK TO JOOO,JÁ SE NEPODÍVALA DO TABULKY, MYSLELA JSEM,ŽE UŽ JEDEN KET MÁŠ ZA SEBOU...

jarunka1
6. kvě 2009

Ahoj holky, vy co jste starší, mě znáte, třeba lopka a spol 🙂 🙂
Už jsem několikrát psala, že jsme po neúspěšném ICSI, manžel jen 3% spermií, pak jsem zázrakem sama otěhotněla, malá má už teĎ půl roku a světe div se, jsem znovu těhotná, opět samovolně 😒 😒 Ne že bych z toho byla nadšená, malá bude mít 13 měsíců, až se to narodí, je ještě malinká a jak to zvládneme, mi není jasné (ještě mám 13tiletou dceru)...
Jen vás chci povzbudit, že příroda je mocná a aŤ to nevzdáváte 🙂 🙂 🙂

ivule11
6. kvě 2009

JAK SE CÍTÍM JEANY?
TAK VŠELIJAK. PROSTĚ HORMONY DĚLAJÍ SVOJE,ALE MOC BYCH SI PŘÁLA , ABY I TEN JEDEN BOJOVNÍČEK ZŮSTAL.

yummick
6. kvě 2009

Venku hnusně jak s...ňa, ale já se usmívám jak blbeček. Boncusik, držím všechny palce, co mám. Jsem šťastná za tebe. I Ivetu. Taková sprška dobrých zpráv. Jen houšť!

Ivule, klid, já volala na Uniku, protože jsem byla stejně zmatená jako ty, Pregnyl 5000 do břicha, Pregnyl 1500 do zadku/nohy, prostě do svalu. Já vytáhla velkou jehlu,naředila si to a pak vytáhla ještě větší jehlu... Tu, kterou jsem si to měla ředit. Pako, no. Měla jsem zafixováno, že Pregnyl do břicha. Pak jsem si chvliku představovala, jak si narvu tu obří (teď už ztupenou jehlu) do špeku na břichu, ale nakonec jsem radši zvedla sluchátko...

ivule11
6. kvě 2009

jARUNKO1,TAK TO JE OPRAVDU BOŽÍ.. 😵
PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍČKA 🙂

ivule11
6. kvě 2009

YUMMICK A JAK SE CÍTÍŠ?
MÁŠ NĚJAKÉ PŘÍZNAKY?
A TY SI TO PÍCHÁŠ SAMA?

ivule11
6. kvě 2009

YUMMICK,JAKÉ TI ZAVEDLI EMBRIJKA A KOLIK?

jeany
6. kvě 2009

Jarunko, tak jde vidět, že to fakt jde i přirozeně, i když jste měli jen spg 3%. To je super. Tak nakonec budeš mít 3 děti, paráda. 😀 Dá ti to zabrat, ale stejně tolik starostí i radostí, ne?

yummick
6. kvě 2009

Ivule, zavedli mi 2 embrya - 10-ti a 9-ti buněčné. Příznaky nemám žádné, teda abych pravdu řekla, já ani nevím, jak se mám cítit. Trochu mě pobolívá v podbřišku jako před MS, občas píchne ve vaječníku, třeba když udělám prudší pohyb, ale to je všechno.
Injekce si píchám sama do stehna, protože přítel "omdlívá" při pouhém pohledu na jehlu. Já se v tom taky nevyžívám, když vidím jehlu v TV, zavírám oči, ale než bych někoho otravovala... Kdybych chodila do práce, bylo by to v poho, učím na zdravce - spousta ochotných odbornic a odborníků 🙂 - ale takhle...
Co ty? Už se nám to blíží...

ivule11
6. kvě 2009

TAK TO MÁŠ PRAXI NEBO ALESPOŇ VÍŠ VO CO GO S TĚMA JEHLAMA, KDYŽ UČÍŠ NA ZDRAVCE, HMM?
JÁ SE TAKY CÍTÍM NIJAK. NEPNUTÍ V PRSOU, TAKY TO POBOLÍVÁVÁNÍ V PODBŘÍŠKU,ALE JEN KDYŽ SE VÍCE NAMÁHÁM,ALE JINAK NIC. JÁ BYCH TAK STRŠNĚ RÁDA, ABY NĚCO 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru