CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
18. pro 2009

jeany-už mi vezou ten bioparox z lékárny.Já jsem chtěla jít v pondělí k zubaři.nějak mě pobolívá zub a mám strach to nechat přes svátky.Ale jestli budu nemocná tak to budu musetvydržet.Ach jo. 😒

jimmy1
18. pro 2009

Ahooooooooooooooj 🙂
tak jsem zpátky doma, ufffff 😀 docela jsem si počkala, brali mi i krev a posílali do labiny a moč taky na rozbor, tak se to protáhnulo, ale hlavně, že jsme domáááááááááááááááááá 🙂
Další kontrola je naplánovaná na 26.12., samozřejmě, že kdyby něco, tak mám přijet hnedkaj...

2 hodky jsem courala po Brně, na Svoboďáku jsem zblajznula palačinku, okouknula trhy i na Zelňáku a pak jsem šla pro výsledky. A pak jsme ještě s mým taťkou jeli do Tesca nakoupit. Takže jsem teď unavenka unavená, tak si vás dočtu a myslím si půjdu lehnout.

Mějte se všechny fajn 🙂

betys
18. pro 2009

Přidala jsem si nějaké fotky.Omluvte bordýlek v koupelně 😀

mrkvicka28
18. pro 2009

jimmy tak to je super že tě pustili domu tak snad už to přes ty svátky překlepete
Betys krásné bříško, doufám že se taky dočkám

betys
18. pro 2009

mrkvicka-už mi začíná překážet.A to jsem teprve v půlce.Zavázat boty už začíná být problém.Přibrala jsem 6 kilo skoro jen na břiše a něco přes prsa.Stehna a zadek se zatím drží. 😉

lucifirek
18. pro 2009

ahojky,hezký večer.
Já se byla dneska podívat na chvíli na firemním večírku .A dokonce jsem snědla řízek se salátem. A ted si dávám po dlouhé době ovocnou bombu. Mango,karabola,pomeranč,kiwi,banán. mnam,mnam.Uvidíme,co to udělá 😀
Jimmy to je super,že tě pustili domů,doma se přece jenom člověk cítí lépe.
Betys hezký pupík,já jsem ho taky nafotila a zkusím ho hodit do albíčka,ale rozhodně mi ještě neroste,je to taková pneumoška,co jsem měla i před těhu. 😀

lucifirek
18. pro 2009

Tak jsem vám tak taky hodila pneumošku. 😉

jarkabilik
19. pro 2009

pěkně vám ty bříška rostou 😉

betys
19. pro 2009

Dobré ráno.U nás se dneska vstávalo celkem brzo.Zítra si přijedou zákazníci pro cukroví takže už finišujeme.Aspoň už to bude z domu.Naštěstí mi není tak moc blbě že bych musela ležet.Škrábe mě v krku.Popíjím čajíky a stříkám si Bioparox.Jak rychle zabírá?Ještě jsem ho nikdy neměla.Dneska pěkně přituhlo.Máme -13.

elllenka
19. pro 2009

mrkvicka28 : Držím palce, aby se embrijkám dařilo, máš jich hodně 🙂

Včera jsme měli předvánoční srazík s kolegy tak Vás dočtu později, ted jsem jen mrkla jak to vypadá s mrkvičkou

mrkvicka28
19. pro 2009

ted holky čekám na telefon z unicy jsem jak na trní nemužu se na nic soustředit. pak dám určitě vědět jaka na tom jsme

mrkvicka28
19. pro 2009

Tak už jsem se dočkala tak embrijek je pořád 15 z toho 10 je kompaktních morulek nebo osmibunečných a 5 embrijek je 6 buněčnných takže trochu zaostávají. Transfer bude v pondělí, takže zase budu celý den čekat na další telefon. Snad se těch deste udrží.

jimmy1
19. pro 2009

Ahoj holky 🙂
Já měla jít dneska na oběd k našim, ale volala mi mamka, ať nechodím, že dorazí bratr s horečkama 😕 tak že mi ten oběd aspoň taťka donese...

Mrkvicko, to jsou pěkný bobísci 😵 😵 a v pondělí už je budeš mít v bříšku a v mražáčku 😉

Betys, pěkně se už kulatíš 🙂 a ten motýl je zatím úplně v poho 😉 ale ještě bude hůř 😀

Luci, to je fajn, že už je ti lepší a začínáš jíst, to se teď bude mimísko mít 😵 a o jaké pneumošce mluvíš??? 😀 já myslím dodám taky svoje novější fota 😀 😀 😀

elllenka
19. pro 2009

mrkvicka28: ,Pěkně se drží, budeš mít hodně mrazáčků 🙂

jimmy1
19. pro 2009

Tak to tam máte, ale nelekněte se 🤐 😀 😀 😀

betys
19. pro 2009

jimmy-krásný bříško.Kde se dá sehnat nějaký návod jak se stím dá žít? 😀

lucifirek
19. pro 2009

Jary teda kdy tys tu byla,ty jsi teda ranní ptáče a nebo jsi ponocovala 🙂

Betys u nás je teda taky strašná zima.Zrovna koukám na kuchařskou pohotovost. Teda vy jste teda museli mít cukrovího hromadu,kdž to děláte na zakázku. To vám teda nezávidím. Ten bioparox zabírá docela rychle. Ale tentokrát na mě nějak nefungoval,bolelo mě v krku skoro týden. Ale dám ti ještě jednu babskou radu od jedné holčiny z jiné diskuze. Oloupat stroužek česneku,ale musíš to udělat tak,abys nepoškodila povrch stroužku,nesmí tam být žádná dírka,aby vytékala štáva a poleptala ti sliznici. A ten stroužek cucat třeba hodinu. Pak ho vyplivnout a pak si dát třeba další. Ten česnek není vůbec cítit,když není poškozená a naváže na sebe ty bacili.

Mrkvička tak to je super počet.To máte super bojovníčky a zbydou i na zamražení. 😉

Jimmy ty máš teda servis,navíc u nás je namrzlo a zima,u vás možná taky,takbudeš mít lepší nikam nevylízat. 😉
O pneumošce na pupku 😉 to asi kdybych se topila či co. Manža jí má ale větší 😀 A štve ho,když si z něj někdo dělá srandu. 🙂 No včera jsem ani nezvrace. Dneska teda hned ráno. Ale je to už trošku lepší. Dneska už jsem se nasnídala,caro s mlékem a rohlík s pom.máslem. A k obědu jsem koupila dvě jelítka,tak je chci vymačkat na pánvičku a opéct. K tomu brambory a salát z kyselého zelí. At máme nějaké vitaminky. 😵

lucifirek
19. pro 2009

Jimmy hezký bříško,ale ty tam máš už velké mimi,já tam mám zatím jen sádlo. 😀 ,taky jsem zvědavá,jak to bude,až budu mít takový pupík,člověk se na něj strašně těší a pak je rád,že se ho zbaví.

jimmy1
19. pro 2009

😀 😀 😀 Betys, to se prostě musí zmáknout... Ohnout se pořádně nejde, z postele se zvedám půl hodiny, oblíct ponožky, punčochy nebo tak podobně je docela nadlidský výkon 😉 Když tu mám manžela, tak mi dělá pravou ruku, minule mi i obíkal ponožky a pořád něco zvedal co mi z mých gramlavých ruk padalo 😉 a že to bylo furt něco...

A ještě že existujou takový ty dlouhý obouvací lžíce na boty, páč jinak by to byl taky mazec a chodila bych asi jen v pantoflích i venku ve sněhu 😀

mrkvicka28
19. pro 2009

holky chci se zeptat řídila jste některá po transferu? Manža bude totiž muset zustat pak v brně má službu takže se budu muset odvezt domu sama,ale to by snad nemělo mít vliv ? Máte některá zkušenost ?

lucifirek
19. pro 2009

mrkvička,myslím,že to není problém. Problém by to byl po narkoze. Ale po ET ne. Pokud to nevadí tobě.

jimmy1
19. pro 2009

Mrkvičko, taky si myslím, že by to mělo být v pohodě. Budeš moct normálně fungovat, jen doporučují asi na 3 dny klidovější režim (nic nezvedat, žádná velká námaha a tak).

jimmy1
19. pro 2009

Jupíí, teď jsem se dočetla, že v Brně v nemocnicích FN takže i na Obilňáku zrušili zákaz návštěv, tak aspoň kdyby něco, tak by za náma taťka mohl chodit na návštěvy 😵 😵 😵

pampeliska36
19. pro 2009

ahojte holky 🙂

mkrvicko budu na tebe moc myslet! doufam, ze to bude vse jak ma byt!
v pondeli napis, jaky to bylo.
oni ti takhle kazdy den volaji, kolik a jak se embryjka vyviji?

... ja si to zatim nedovedu toto vsechno predstavit. uvidime s manzelem v lednu co a jak nam reknou... ale doufam, ze se mu spermiogram zlepsi! 🙂 😀
o svatcich bude klid, vse bude bez stresu a starosti... trosku se da clovek do pohody 😀

lucifirek
19. pro 2009

pampeliška ve všední dny si voláš každý den sama a o víkendu ti volají sami. 🙂

pampeliska36
19. pro 2009

ahaaaaaaa. dekuji za info 🙂
kazdym dnem vis, jak se to vsechno vyviji, co? 😉

mrkvicka28
19. pro 2009

jo pampeliško každý den ti řekkonou kolik se jich vyvíji a v jakem jsou stadiju

zlutas
19. pro 2009

Ano napsala si to správně , kdyby si chtela dopsat v kolikátém týdnu jsem tak dnes jsem přesně 5 týdnů a 5 dní. Jinak taky mě trápí rýma .Stříkám si vincentku a nasivin pro kojence.

mrkvicka28
19. pro 2009

Tak pravě jsme se vrátili z bobovaní s malým a jsme všichni pěkně unavení. A ohledně toho řízení máme to domů tak asi 30Km a po dalnici jsem za dvacet minut doma tak snad byto nebyl problem ještě se když tak zítra až mi budou volat zeptám.
Ted jsi jdem objednat nezdravou pizzu na večeři

jarkabilik
19. pro 2009

ahojky zdravím všechny
lucifirek spíše ponocovala starosti dokáží divy 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru