CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
9. zář 2010

@vodni mě prosím ještě ne, až v úterý pokud bude vše u gyndr v pořádku a pokud budou hrošíci na obrázku

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 to krásná na jeden vaječník to já neměla ze dvou 😀 😝

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 Jo prdím, ale pořád mám pocit že bych potřebovala víc.. 😀 😀 😀 No u mě snad OHSS nehrozí s jedním vaječníkem,..ikdyž ty dávky by tomu odpovídaly... 😝 😝

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 mám hrošíky vybojovaný, jen tak se jich nevzdám 🙂 klidně bych trpěla i víc, za ten pocit, když mi dnes Otevřel řekl "Jste těhotná" bych dala cokoliv 😉 už jsem tomu po 3letech trápení nevěřila...

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 OHSS by se mělo ale podle mě rozjet vždy když stoupá hladina hcg v těle, takže buď po Pregnylu nebo po ET, když je těhu, jak je to v mým případě.....myslím nepravděpodobné před OPU, ne? 😲

vodni
9. zář 2010

@drndapetka ségra, hlavně netrojči 😉, teď už jenom věř 😉 Ale pro tvůj klid budou všichni hroši v tabulce až v út 😉

drndapetka
9. zář 2010

@vodni děkuju.....tak snad....jsem holt netrpělivec netrpělivá 😀

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 Jo na jeden vaječník je to dobré,... Jen nevím k čemu tam ten pravej budu mít... 😒 Jen mi dělá problémy,..je to hrozné, ale bolí mě i při sexíku,..Je to nepříjemný ... 😒 Musíme hledat polohy u kterých to nebolí,..no zábava... 😔

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka jj, taky si myslím že zatím mít OHSS nemůžu. Myslím že taky až po HCG. 🙂

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 hmmm ,tak to je blbá,ale zas na druhou stranu se nenudíte 😉

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 určitě, neboj 😉 a 10 folíků je fakt super 😉

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀 No to né,..my už ty polohy máme nacvičené,..ale tak chápeš,..raději bych byla kdyby mě nebolel vůbec.. 😠

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka prostě tomu věř ,ale jak jsme říkali s tečkovanou ,starch bude pořád i když už budou na světě 😉

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Jo to jo,..já jsem spokojená. Jen mi vadí ten pravý vaječník,..když už nefunguje, tak bych ho raději vyndala... 😒

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 chápu a je mě to jasný ,stačilo mě to teď když jsem měla potvrzenou ovulku to nebyl sex ,ale utrpení 🙂

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 😀 😀 To věřím,..ale zase to bylo pro dobrou věc 🙂 Mě to bolí jen někdy,..ale tak řeknu si, posunem se a pokračujem.... 😝 😀 😀 😀 Já se picnu! Nikdy bych nečekala že s holkama přes net budu probírat sex... 😀 😀

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 mě měli taky po tom mimoděložku vyndat pravej vejcovod a neudělali to, ted tam straší, je neprůchodnej, člověk má tak akorát strach, aby neměl znova mimoděložní 😝

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 a co chceš probírat když seš na diskuzi o miminkách ,těhu atd. snad by jsi nechtěla probírat politiku 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
9. zář 2010

Tak toto nechápu proč ten špatnej vaječník nevydělají ??

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka jj,..to věřím. Není to moc příjemná zkušenost. Já mám oba vejcovody pryč, myslela jsem že mě bolel ten napravo, ale když mi ho vyndali a bolí to tam furt, tak to musí být ten vaječník a na něm srůsty. Jinak už nevím! Ikdyž na laparce 11/2009 byl opticky v pořádku, tak nevím no... Něco s ním ale musí být, páč neprodukuje a pobolívá u ovulky..

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Ale nechápu jednu věc,..na UTZ u ovulky když jsme ji zrovna s dr. chytly při prohlídce na něm folík byl. A teď ani jeden... 😠 😠

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 když už jsme u sexu-tak my už nesexovali od 10.8. , fakt 😲 přesně den na to jsem začala píchat Puregon a od té doby nic 😝 manžovi to asi neva, zatím, a já mám stejně strach, asi bude první trimestr útrum se sexem 😀

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 no oni se prý i ztrácí, lumpové jedni 😠 😀

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka fakt už tak dlouho ,teď se teda nedivím že máš strach 😉

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka No já chuť mám,...což o to, ale břicho bolí a myslím že by o dost víc bolelo, kdyby jsme měli sex,..tak hold budem muset vydržet. 😅 A nebo si vypomoct jinak... 😅 😝 😀 😀 😀

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 taky řešení 😀

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 si představ-mě pravej vaječník při stimulce reagoval líp a pravej vejcovod neprůchodný...vždy jsem cítila bolet jen na pravo, takže ovula jen z toho pravého vaječníku-to bych asi neotěhu nikdy, že, když vajíčko nemělo kudy cestovat? 😲 ale taky jsem prý slyšela, že vaječníky si umí vajíčko mezi sebou předat, ve skutečnosti neksou totiž od sebe jak bývají na obrázcích, ale blízko u sebe a naklánějí se k sobě 🙂

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka Jo to jo,..protože před zahájením stimulky jsem měla 12 folíků na tom jednom a 1 na tom pravým nefungujícím... 😀 A teď se někteří ztratily... 😕 😕 Nooo, snad se ještě objeví.. 😅 😀 😀 Říkal mi doktor teď na UTZ, že ty folíky tam možná jsou, že rostou ve srůstech a proto to bolí a nejde vidět... 😔 Při ultrazvuku jsem totiž trpěla jako pes! Ale jen napravo...nalevo, kde mám tu úrodičku to bylo v pohodě. 🙂

zufalka
9. zář 2010

ahojky,chcela by som sa vas spýtat na najjednoduchšiu cestu z BA,z dialnice na kliniku.dakujem

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru