CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
17. dub 2009

Holky taky vám všem přeji krásný víkend. 😅
Za chvíli taky letím z práce a máme s holkama sraz, tak už se těším na pokec. Jsem ráda, že už je pátek odpoledne a mám před sebou 2 dny volna.

mado1
17. dub 2009

Leňuli, to ti teda nezávidím, ještě navíc koukám, že termín máš v srpnu, tak to si ty miminka v bříšku ještě užiješ. Připoměla jsi mi, že mě jednou na běžkách předběhli lidi od tří vlaků, které dorazili do stanice, ze které jsem vycházela a vrchol všeho byl právě asi 50 letý šíleně otylý chlapík, který ještě v každý zatáčce svačil. Takže i když jsme ho při jeho občerstvovacích přestávkách předběhli, tak nás stejně brzy dohnal a opět nás předběhl. A to jsem teda nebyla těhotná, natož tak z dvojčátky. 😀 Takže podle mě jsi na to ještě mooooooc dobře.
😉

Lucii, nechtěla jsem tě nějak vyděsit, já si myslela, že kontrolují jen jestli nemáš cystu a ta průchodnost mě teda dost překvapila. Ale asi to musí být. Minule mi to dělali na sále, teď v ambulanci a myslím, že tentokrát to bylo více bolestivější. Skoro jako kdyby mě řezali břicho za živa. Blééééé 😖 ☹ Ale sestřička říkala, že mě může zbytek dne bolet břicho, tak si mám kdyžtak slupnout Ibalgin, ale naštěstí mě ta bolest přešla už na chodbě.

luciiiie
17. dub 2009

Mado1 néé, nevyděsila, neboj. Taky mě tenkrát přešlo hned na chodbě, ale pamatuju si, že jsem málem nemohla slízt z té "kozy" jak jsem nečekala, že to bude tak bolet. Ale co my holky nevydržíme, že? 😉

mado1
17. dub 2009

Luci, mě spíš v tu chvíli hlavou prolítlo, jak asi bolí porod. 😅 Když mi řekl, ať to prodýchnu, tak teda prodýchnout to zrovna nešlo. Vydržet se to musí, pro mimčo všechno. 🙂

ivculka
17. dub 2009

AHOJ YUMMICK,TAK SE TEDY UVIDÍME V UNICE TOHO 27.4., JÁ TAM OVŠEM PO TRANSFERU ZŮSTANU. UBYTUJU SE NĚKDE NA HOTELU A POJEDU AŽ DRUHÝ DEN. PŘÍTEL BOHUŽEL SEMNOU NEMŮŽE. BUDE PRACOVNĚ V ČÍNĚ, TAK POJEDU SAMA. VEZMU SI I SEBOU PEJSÁNKA-JORKŠÍRKA, AŤ SE NA TOM HOTÝLKU NECÍTÍM SAMA.
JÁ NECHÁPU ALE JAKOTOŽE EMBRIOLOŽKY ZAMRAZÍ PĚTIBUNĚČNÉ, OSMIBUNĚČNÉ A NĚKDY KOMPAKTOVANÉ MORULY...???
Já mám zamražené 3 kompaktované moruly a myslím si, že jsou docela ve velikém stádiu. Když zamražujou v menším stádiu,tak si myslím,že je to lepší protože se můžou ještě dále vyvíjet než je do nás vpraví, ne?
Jsem z toho docela nervózní 😒

ivculka
17. dub 2009

Ahoj Yummick,tak se tedy uvidíme toho 27.4. na unice,ale já pojedu sama,poněvadž přítel bude pracovně v Číně. Já však v ten den zůstanu na hotelu a pojedu domů na druhý den ráno. Vezmu si však s sebou moje jorkšírské mimi, abych se tam necítila sama 🙂
Jedno nechápu, v jakém stádiu zamražujou embria? Jaktože jednou 5buněčné,....8buněčné a mě zamrazili 3 kompaktované moruly? Já si myslím, že v menším stádiu je to lepší, poněvadž se můžou dále vyvíjet , ne?
Mám z toho blbý poc 😒 it.

ivculka
17. dub 2009

no a mám to dvakrát 😀 😀
jsem ale blbeček

lucen
autor
17. dub 2009

Ahojky všichni
Ivculko mě tenkrát doktor frgala říkal že nejlepší je zamrazit moruly protože ty buněčně jsou ještě dost slabé a to zamražení je pro ně náročné nebo spíš rozmražení a zase ty blastocysty jsou už dost vyvynuté a to zamražení jim nedělá dobře mě tenkrát zamrazily blastocysty a tedka jak pujdu na další pokus tak jsme se domluvily že necháme zamrazit jestli bude teda co tak moruly

jarkabilik
17. dub 2009

Tak i když je dnes počasí nic moc viděla jsem se s Consolkou, tak jsme poklábosili je moc příjemný člověk 🙂

lopka
18. dub 2009

Ahoj holky
moc a moc Vam vsechny zdravim a preji ,aby jste se brzy dockaly krasnych miminek.
Brzy podam zpravu,ktera Vas asi vsechny co mne znaji potesi.Ale uvidime 🙂 😵 ,jeste je cas.Drzte se :-

vladka1
18. dub 2009

to zní tajemně, lopko 😉
nebudu se ptát nahlas ani nic říkat, ale držím palce... 🙂

lucifirek
18. dub 2009

Ahoj Lopka,to jsem ráda,že tě tu vidím. To jsem moc zvědavá,jaké máš zprávi,tenkrát jsi říkala,že budete něco zkoušet. Ale že o tom nechceš mluvit. Tak se necháme překvapit,co pro nás máš zajímavého.

prcekpet
18. dub 2009

ahoj Hani,

tak ja to taky radeji ani nevyslovim, ale drzim vsechno co muzu, dej nam brzo vedet 😉 🙂
a prijela bys na srazik, ktery mame tento patek?

ahoj holciny, dneska bylo tak krasne - nemyslim pocasi, dnesni noc byla silena, ale rano se na nas smal druhy zoubek, ktery pri obede krasne zacinkal 😀 snad se dnes vyspim 🙂

kveta
18. dub 2009

Ahojte,

len chcem pripomenúť, že tento piatok 24.dubna o 12.00 je zrazík na schodoch do nádraží v Brne. Dievčatá z Brna, prosím, vymyslite, kam sa pôjdeme posadiť.

Lopka, padla mi sánka a dúfam, že napíšeš to, čo chcem, aby si napísala. 😉

Pozdravujem ostatné, majte sa pekne a držte sa.

prcekpet
18. dub 2009

ahoj kveta,

ted to akorat resim s vladis na skypu, kam vlastne pujdeme?
jj, taky doufam, ze nam Lopka napise, to co chceme od ni moc a moc slyset...

ohledne toho mista, ze bysme zasly do te restaurace, kde obsluhuji jeptisky?

kveta
18. dub 2009

Prcekpet, a nebude vadiť jeptiškám, keď budeme preberať kvalitu spermatu, IVF a podobne? 😀

jarkabilik
19. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 😉
lopka ahojky tak na tu zprávičku jsem moc zvědavá.... 😉
kveta tak to by snad nemělo když se to týče početí 😀

prcekpet
19. dub 2009

ony neposlouchaji Tvuj rozhovor, ale zase na druhou stranu, bude nas tam nevim kolik a 3 maminky s kocarkama, 4. mamca byvala Unicanka, asi taky prijede a 4 kocarky se tam asi nevejdou 😒

kdo je tady jeste z Brna? A kdyz bude pekne, nebude foukat vitr, tak nejaka pekna zahradka by mohla byt ne?

venku je dnes tak krasne, takze 100% jsem tu sama 😀 ja akorat dosla z vychazky a moji kluci jsou v panu... 😀
no ja se priznam, manzel me dnes nechal vyspat, staral se vzorne o maleho a ja jsem dopoledne stravila v postylce. 🙂

jarkabilik
19. dub 2009

prcekpet tak to je fajn že tě manža nechá odpočinout toho si važ takových je málo 🙂

lucen
autor
19. dub 2009

Ahojky Lopi moc moc tě zdravím a jsem ráda že jsi se tu ukázala 😀 a na tu zprávičku jsi moc ráda počkám a doufám že to bude to co si myslím ale jak ostatní holky nebudu o tom vubec psát dokud nenepíšeš ty první opatruj se 😉

zuzuza
19. dub 2009

Nazdárek holky!!!! Tak Vás jdu konečnš pozdravit, dnes máme výročí, jeden rok od svatby a tak jsme byli od pátku ve Špindlu na wellness pobytu, bylo to super, kdybych nemusela už zítra do práce blééééé 😝 . Dneska mě chytla nějaké depka, právě před chvílí mě to přepadlo, jak jsem zase četla a projížděla diskuze, že se to zase holkám podařilo, já furt nic, anity blbý krámy mě ještě nepřišly, to jsem dnes nějaký 30. dc.....no nějak mě to přepadnu, že já snad nebudu nikdy těhu:(, snad přijdu zítra v práci na jiné myšlenky:(, na pátek se moc těším, snad mi dají dovolenou, no ne snad, prostě dají a hotovo. Tak se jdu připravovat psychicky na zítra, vstávám po dvou a půl měsíci v 5:40, asi mě klepne pepka:(

jarkabilik
19. dub 2009

zuzuza neboj ono to jednou příjde a bude i to malé, trpělivost ovoce přináší já tomu věřím 😉

jeany
20. dub 2009

Ahoj holky
Lopi, to je dobře, že jsi se nám tu ozvala. Tvoje zprávička zní tajemně, tak ať nic nezakřikneme, psst. Doufám, že to bude velmi pozitivní zpráva, kterou bysme na povzbuzení potřebovali. 😉

Zuzy, já mívám depky poslední dobou nějak často. Moc se těším na srazík, potřebuji o tom s někým popovídat. Zuzy, tak ať to první den v práci dobře přežiješ a napiš nám. Na pátek ti musí dát volno, ne? Už si to domluv. Já si to už taky budu domlouvat, ale jistě přijedu. Ten wellnes pobyt musel být super, sdělíš zážitky v pátek, jo.

Luci, zdravím tě. Jsem ráda, že tě uvidím na srazu.V kolik budeš v Brně?

" Takže sraz: tento pátek 24.4. ve 12.00 hod před vlakovým nádražím." Kdo nám přibyl na sraz?

Kvety, už máš domluven nocleh?

Prcekpet, zkuste vymyslet nějaké dobré posezení, ale hlavně, abysme se tam vešli. Kdyby bylo krásně, to by bylo ideální a to by se dalo sedět někde na zahrádce. mrknu na přžedpověď, i když oni se někdy mýlí.

Zdravím Luciii, Ivculku, Yumick, Jarku, Lucen.....

jeany
20. dub 2009

Tak jsem mrkla na počasí a do středy je v předpovědi, že má být sluníčko, ve čtvrtek přeháňky s deštěm a v pátek je tam sluníčko s mrakem, ale déšť tam není. Tak aspoň kdyby nepršelo a může být i pod mrakem. To by se taky dalo sedět venku. 😎

lenpes
20. dub 2009

Ahojky všichni,
tak zatím to vypadá, že bych na srazík měla taky dorazit. Jsem přímo z Brna. Kolik nás tam bude?

teri81
20. dub 2009

Nazdárek,jenom rychle nakukuju,zda plánájete ten srazík a Vy jo 🙂 ,takže to se budu snažit se k Vám taky přifařit, můžu?

Já chtěla napsat Prckovi na Skype,že by byly dobrýty Jeptišky,mají tam hezoučkou terasu venku,takovej dvoreček,tak se dá být tam v pohodě. 😉

Jaru ahojda,dlouho jsi nebyla onlien,no já taky ne,máme furt problémy s papáním,malá málo přibírá, musíme i trochu přikrmovat, já furt odsávám od sebe jak divá, no občas je to na budku,ale nestěžuju si 🙂

Hani (Lopka),tak to zvědavostí úplně pukám,ale asi mám tucha,o co jde, no uvidíme 🙂
Moc Tě zdravím a myslím na Vás 😉

jeany
20. dub 2009

Teri, určitě se přifař. 😀 To bude prima. Jak tady píšete u Jeptišek. Já to neznám a nikdy jsem o tom neslyšela. Takže jsem na to i zvědavá.

irminka
20. dub 2009

Ahojte všechny , také bych ráda dorazila na srazík, ale bohužel si musím nechat dovolenou na návštěvy V Unice, takže snad příště. Tak si to hezky užijte a přeji krásné počasí Irminka

kveta
20. dub 2009

Jeany, ešte nemám nocľah, zvažujem, že pôjdem po stretnutí vlakom späť domov... Uvidím až v piatok ako sa rozhodnem. Ak by som necestovala domov, tak zvažujem, že pôjdem do hotela Voronež - tam som trávila aj čas po ET.

jeany
20. dub 2009

Irminko, příště ten sraz asi uděláme v sobotu, protože skoro všechny holky si musí vzít dovču, jen holky na mateřské mají volnost. My se na srazu zkusíme domluvit na nějakém termínu třeba v létě, ale sobota asi bude fakt lepší. Dáme vědět po sraze.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru