CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

prcekpet
22. dub 2009

holky, nerouhejte se....!

prcekpet
22. dub 2009

Terezko, jeste, ze Te mame 😀

lucen
autor
22. dub 2009
lucen
autor
22. dub 2009

Ahojky Holky doplnila jsem do tabulky boncusicka sice už nejezdí na Unicu skrz dojíždění ale aji tak stále patří mezí nás a je to velká bojovnice tak jí přece musíme držet pěstičky
moc vás zdravím a užíte si srázek

lenpes
22. dub 2009

Ahojky holky,
tak já dorazím na 100%. Už se na všechny moc těším 🙂 A kde mám tedy čekat? Jak se poznáme?

jarkabilik
22. dub 2009

ahojky holky zdravím 😉 vám ten srazík závidím a je mi líto že nemůžu 😖

lajcikova
22. dub 2009

ahojik jary,zase stejny dotaz co sestry?moc ji pozdravuj ju?zatim páááááááááá 🙂

zuzuza
22. dub 2009

Holky, dneska je den, to je strašný, dověděla jsem se, že včera umřela kolegyně, která seděla rok vedle, mě, zaučovala mě, pak půl roku pořád chyběla, občas byla týden v práci a zase chyběla, pak dorazila před vánocemi, ale byla úplně mimo, asi měla maniodepresivní poruchu tak tipujem, dostala vypoved dohodou, protoze jsme na ni byli všichni strašně naštvaní, konkrétně já jsem musela dělat všechnu její práci zadarmo, ale nikdo netušil, že je na tom tak špatně, dnes jsem jí psala mail, jak se má a že musíme zajít na kafe a odpoledne nám šéf donesl parte, tak jsme to v praci s kolegyní zabalily dřív a šly si zapálit a ta kolegyně ještě dnes večer bude řešit rozchod s přítelem po 6ti letech, no den D....

yummick
22. dub 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím.
Jari, mohla bys mě doplnit do tabulky?
2. platný pokus - Začátek stimulace 6. dubna, dnes, tj. 22. dubna, punkce (teda já ne ☹ ), transfer asi v neděli 26. dubna. Takže asi předběhnu Ivculku.
Už píchám Agolutin (sama do nohy), snáším to ještě hůř než naposled. Včera jsem chytla nerva a skoro čtvrt hodiny jsem se přemlouvala, abych si tu jehlu zapíchla. Ach jo. Ale nevzdávám to.
Držte všechny palečky, co máte. A užijte si sraz.

jeany
23. dub 2009

Dobré ránko 🙂
Yummick, budeme to držet palečky: transfer máš tedy v neděli, tak ať ti to konečně vyjde!!!
Já bych si ten aqgolutin do nohy asi sama nepíchla. Máme to těžké, zkus to ještě chvilku vydržet a od neděle už budeš mít u sebe embryjko. To bude krásný pocit, viď. Hlavně, aby se pořádně zakouslo a nepustilooooo.

Lenpes, prcektpet bude mít na kočárku 3 balonky, tady jestli je sežene anebo něco jiného. Jinak já budu třeba držet v ruce foťák, nic jiného mě nenapadá. Anebo si ho dám na krk, jo a budu vypadata jak turista. 😀

Ahoojjjjjj ostatní, takže zítra se osobně poznáme. Už se těším. 😀

lucifirek
23. dub 2009

Ahoj holky zlatý,už se na vás všechny zítra těším,já dorazím v 11.34.
Zuzy tak to je mazec,den blbec,my ho včera měli taky. Hlavně v pracovních záležitostech.
yummick držím pěstičky,at to aspoň s tou dárkyní dopadne. Moc ti to přeju.
Ahoj Jeany. Tak zítra,už se těším,tebe jedinou určitě poznám.Koukala jsem na tu restauračku a vypadá to dobře.

jeany
23. dub 2009

Ahoj Luci, tak jsem zvědavá na tu restauračku, já tam nikdy nebyla, ale kousek od zelňáku jsme chodili do vinárny. Já znám tebe a Zuzku, ale mě seznamování problémy nedělá, já jsem spíš ukecaná. 😀
Už se na vás holky těším. 😉

jeany
23. dub 2009

Ale macinta se nám neozývá, to je divné. Chtěla taky dorazit. Zkusím jí napsat ještě do IP.

jeany
23. dub 2009

Tka jsem macintě napsala do IP a dívala jsem se, že tu naposledy psala 6.4. Od té doby na nás nekoukla. Snad se brzy ozve.
A co Lenuli, co kluci a jak se máš?

kveta
23. dub 2009

Yummick, mne pri pichaní do stehna pomohlo, keď som tesne pred vpichom zavrela oči a rýchlo to tam pichla jedným pohybom poslepiačky.

irminka
23. dub 2009

ahojte děvčata,
chtěla jsem se zeptat, jestli si všechny pícháte do břicha. Květa píše , že do stehna, mně bylo řečeno, že do břicha, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká změna......

macinta
23. dub 2009

Ahoj zlatíčka moje 🙂 Mocinky se omlouvám ale zítra nedorazím ☹
Jeany si poklad, že na mě takhle hezky myslíš. Pošlete mi fotečky ze srazíku, ať vím a můžu závidět 😉
Vůbec, holky, nevím co je nového ☹ Nestíhám. Mám mazec v práci a to neskutečnej. Večer už kompík vůbec nezapínám. Vracím se pozdě ☹ Jsem docela napokraji sil. Ale v srpnu jedeme s partou k moři, takže si odpočinu.
Brzy už půjdeme na KET, tak si to teď odmakám a pak budu v klidu užívat. Všechny kolem mě si vesele těhotněj a nebo slaví 1 narozeniny svých dětí a my pořád nic ☹ Hodlám otěhotnět už toto jaro 😀 😀 😀
Která se ke mě přídá????
Tak co je u Vás nového?

jeany
23. dub 2009

Ahoj macinto. Myslela jsem si, že máš asi hodně práce. Škoda, že ti to nevyjde, snad příště.
Tak ať se ti to na jaře povede, když to máš tak naplánováno. 😉 Já hodlala otěhotnět už vloni na podzim a pak v březnu a nic. ☹ Tak snad příští podzim.

macinta
23. dub 2009

Jeany, mám tak moc práce, že nestíhám smutnět pro miminko 🙂 Je mi ale líto, že Vás neuvidím 😢 těšila jsem se. Jenže, má šéfová mi pomaličku (ikdyž je to fakt mazec) předává fin. oddělení a já chci tak moc splnit její představu, že makám jako šroubeček. Do toho mám tu malou kočičku, tak volné chviličky si s ní hraju a starám se o její pohodlíčko. víkendy jezdím k mamce a taťkovi na venkov. Pracuju tam na zahrádce a duševně odpočívám.
Jeany, uvidíš, že se nám všem zadaří 🙂 A co TY? povídej, přeháněj. Co práce a dcerka? Co manža? chystáte dovolenou?

lucifirek
23. dub 2009

irminka,do břicha jsou všechny injekce před OPU,akorát Agoluti je do zadku a někdo si to píchá do stehna,ale převážně do zadnice.
Maci je to těžký,s tím,že kolem jsou všichni těhotný. Ségra mi včera říkala,že jí je to uplně blbý,když se jim to podařilo hned první měsíc. Ale já jí to přeju. Snad budeme mít brzo štěstí i my všechny.
Tak to se přidáme každopádně všechny ,neeeeeee,coooooo holky 😀 😀
Jeany,takže pořád to platí na schodech z nádraží? Mám vzít fotoaparát,mám takovej zbytečně velkej,ale kdlidně vezmu.

lucifirek
23. dub 2009

Maci tak když nad tím teď nepřemýšlíš,tak by se mohlo zadařit.
😉

macinta
23. dub 2009

Ahoj Luciferek... 🙂 Teď mi to taky někdo říkal 🙂 Každopádně bych ráda třeba na vysokou, takže cílů teď mám, že ať dopadne, co dopadne...odměna bude 🙂 Buď ředitelka fin. oddělení, nebo...titul zatím Bc na nemovitostím právu, nebo si postavíme barák 🙂 a nebo...MIMÍÍÍŠEK 😵 (to si přeju nejvíc, ale pššššššššššššt 🙂 )

jarkabilik
23. dub 2009
jarkabilik
23. dub 2009

ahojky zdravím všechny 😉
macinta ahojky jak tak koukám máš ted adrenalinový život 🙂 , jinak držím pěsti ve všem co máš v plánu 😉
yummick a ivculka přeji hodně štěstí a doufám že to tady prolomíte tu smůlu 😉

macinta
23. dub 2009

Ahoj Jary 🙂 To jo, to mám. Ale to dělá to první sluníčko 🙂 Dneska zalezlo a mě se nic nechce. A to mám spoutu práce na stole a o domácnosti raději nemluvím. ☹

jarkabilik
23. dub 2009

macinta ani se nedivím já si říkala jak neoperu prádlo a hodím ho na šnůry ven a ani není odvaha jak je škaredě

slonecek
23. dub 2009

Všechny vás moc zdravím po dlouhé době.Pravidelně vás dočítám,ale nebudu se vymlouvat,že nemám čas sem psát,spíš se mi to zdá netaktní vůči vám, které se snažíte tak moc těhulkovat,abych vám tady psala jak mi je dobře a jak si užívám miminečko zatím jen v bříšku.Jak já vám všem to z celého srdíčka přeji aby jste mohly tyto pocity brzy sdílet a psát si zde vzájemně jaké to je.Bylo tady teď moc bolavých srdíček z neúspěchu a já s přicházejícím létem pevně doufám,že budete plny síly a připraveny na miminečka-nám to taky vyšlo po letní krásné dovolené.
Zítřejší sraz si užíjte-já nepřijedu,jsem už jak velryba a netroufám si cestovat-určitě to chápete.Budu na vás zítra myslet a těšit se na fotky a vaše dojmy.Tak ať vám to výjde a užijete si to.Příště přijedu určitě moc ráda.

lenulinka21
23. dub 2009

slonečku ahojík taky sem už moc nechodím úpřímě je mi to blbé
holky se tady snaží a já jim tady nechci moc psát co kluci atd.
Ale holky čtu Vás a v duchu jsem stále s Vámi 🙂
Ted je na řadě Ivculka holka je to zlatá zítra se znovu setkáme když má v PO
ten KETIK. 🙂

jeany
23. dub 2009

Holky, Slonečku a Lenulinko, nemusí vám to být blbé nám psát jak se máte, že miminka v bříšku rostou. Pro nás je to povzbuzení, že se vám to povedlo. Jsem ráda, že jste nám napsali. Klidně pište, já osobně jsem ráda, když napíšete.

Holky já už mám na zítra nachystaný foťák, je nabitý a fotky jsme stáhli, abych mohla fotit jak divá. 😀 Jinak jsem si nachystala pár foteček s manžou a dcerkou. Už se těším na zítra, že vás všechny, co přijdete konečně poznám.

jarkabilik
23. dub 2009

lenulinka a slonecek nemusí vám to být holky divné 😉 myslím si že nemluvím jen za sebe, ale myslím si že vám to všechny přejeme a navíc jsme rady když víme že jste v pořádku a že miminka se vyvíjí jak mají 🙂 ona myšlenka že jste holky a že vám se to podařilo a zrovna na unice drží nás ostatní na nohou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru