CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
22. kvě 2009

macinta u mě zatím beze změn co se týče dalšího snaženíčka 🙂

jarkabilik
22. kvě 2009

zuzuza a co tvůj gyn. já když k němu chodila tak sám od sebe mi nechal brát krev a kontroloval si mě a nic jsem neplatila 😉 jinak přeji hodně štěstí aby to bylo vše vpořádku

macinta
22. kvě 2009

Jaru, děkuju za posun v tabulce...hodlám jít ještě níž 😀 😉

jarkabilik
22. kvě 2009

macinta tak to doufám že půjdeš v tabulce směrem dolů a přeji hodně štěstí 😉

jarkabilik
22. kvě 2009

Holky vy co jste měli TT pozitivní kdypak jdete na UTZ?
zuzuza co ty mám vyčkat nebo tě už mám přesunout mezi aktuální 😉

zuzuza
22. kvě 2009

Jary děkuji, no já gyndr. až 50 km od bydliště a to je tam tak na celý den, pač je to na úplně jinou stranu než zase do práce, takže na celý den a potřebuji tam jet toho 1.6., takže jsem šla do místa bydliště, pač už by mě asi šéf ukamenoval, měla jsem volno v pondělí, dnes u doktora a předtím 2a půl měsíce doma, plánuju mu to říct, když bude vše ok po tom uzv a v rpáci max. do konce června a to ani nevím, jetsli mu to nemám říct až později, pač jsme placeni prémiově a on mě taky může zkrouhnout vejplatu, taky když bych dělala dál home office, tak bych měla míň peněz, takže bych pak měla i nižší mateřskou a stejně, neschopenku bych měla dejme tomu nějakých 11 tis. a plat by mě dal 14000, na ty tři tisíce jim kašlu a ještě se nervovat, ani za nic, za to jak se zachovali.

jarkabilik
22. kvě 2009

zuzuza zatím být tebou v práci nic neříkám až jak přejde to kritické období kdy se ještě může spousta věcí přihodit 🙂 tak to jo když máš gyn. daleko já to mám přeci jen v místě bydliště

irminka
22. kvě 2009

tak ženy, nedalo mně to a volala jsem svému gyndaři , jestli se za ním můžu stavit, abych nemusela jet daleko do Unicy, odkontroval mě a řekl, okamžitě do nemocnice-rozjetý hyperstimulák......
takže pobalím věci v práci...manžel mě zaveze do nemocnice a snad to bude ok

tak se zatím mějte a přeji hezký víkend

luciiiie
22. kvě 2009

Já to asi holky nechápu....☹ Z čeho má Irminka hyperstimulák??? má přece dělat test????

jarkabilik
22. kvě 2009

luciiie taky na to čučím 😝

macinta
22. kvě 2009

Tak tomu taky nerozumím ☹

luciiiie
22. kvě 2009

to je nějaký divný...to jí snad ani nemůžou nic dělat, ne? Jinak holky teda ahoj...nějak jsem zapomněla pozdravit jak jsem z toho celá paf.... Připadne mi ten Ket nějakej celej divokej. 😕

kveta
22. kvě 2009

OHSS je vtedy keď žena dostane priveľa hormónov alebo keď sú vaječníky príliš citlivé na stimuláciu a stimulácia ich tak vybudí, že sa samé stimulujú ďalej aj po OPU a spôsobujú pomerne vážne zmeny krvného obrazu, atď. OHSS sa rozbieha bez ohľadu na to, či je žena tehu alebo nie, ale samotné tehu OHSS zhoršuje.

jarkabilik
22. kvě 2009

irminka tak jen doufám že si tě tam pohlídají a že bude vše v pořádku 🙂

kveta
22. kvě 2009

OHSS sa môže prejaviť ešte pred OPU, ale aj po OPU alebo po ET, zaniká menštruáciou. Po menštruácii po IVF sa už nemôže objaviť.

kveta
22. kvě 2009

Irminka, veľa šťastia. No ale má to jednu dobrú stránku: zvyšuje pravdepodobnosť, že IVF vyjde, lebo telo je extrémne dobre hormonálne pripravené na tehu.

daja.w
22. kvě 2009

irminka držím pěstičky tam na tebe daj pozor to bude v pořádku nebuj

luciiiie
22. kvě 2009

Tak to čumím teda...Tak ať ti to dopadne....

zuzuza
22. kvě 2009

Holky vlezu sem a čumím jak tele na drát, irminko, at ti to vše dobře dopadne proboha teda, snad bude aspoň těhu potvrzeno, když se u tebe ten ohss rozjel a možná to budou hned dvojčátka, ozvi se jak budeš moct!

Lucii ahojky!

Jary, v práci to řeknu v 11-12. tt pokud se dostanu tak daleko a pak pujdu na marodku.

kveta
22. kvě 2009

Zuzuza, čím neskôr to povieš, tým lepšie. Byť Tebou tak počkám do začiatku druhého trimestra. 😔

macinta
22. kvě 2009

Zuzko, jsi zrádkyně, žes na mě nepočkala 😉 😀 😀 😀
Až přijedu do Náměště, tak se musíme sejít a budeš na mě prskat, jasný? 😀 😀 😀

jarkabilik
22. kvě 2009

zuzuza tak záleží jak máš namahavou práci a však uvidíš jak to bude pro tebe nejlepší 😉

jarkabilik
22. kvě 2009

macinta neboj taky se dočkáš než se naděješ 😉

macinta
22. kvě 2009

Jaru, já fakt doufám 🙂

zuzuza
22. kvě 2009

jasně MACIII to viš že se sejdem až tam dojedeš!!!

Květa, do práce rozhodně nejpozději do 12. tt, jezdím hodinu a čtvrt tam a hodinu a čtvrt zpět a v 30 stupňových vedrech by mi to mohlo vlést na hrb, ale však uvidíme, nejdýl do půli července pak na to prdím🙂

luciiiie
22. kvě 2009

Holky dnes je to 14 dnů od poslední mrchy a ovulka zas začala...dnes je mi teda tak zle až na zvracení, bolí mě bříško jak sviňa...vedro kolem břicha a teplota 37,7...že by? To bude hezkej večer 😀

kveta
22. kvě 2009

Zuzuza, však prestaň chodiť do práce ešte pred 12. týždňom, ak Ti to tak vyhovuje, daj sa na péenku alebo niečo, ale nemusíš oznamovať, že si tehotná. Tým ich poteš neskôr. 😉

lucifirek
22. kvě 2009

ahojky holky.
Ivulko to mě mrzí,že se to takhle špatně vyvinulo. Budu ti držet pěstičky. Užij si svatbu. Už víš kdy budete mít termín?
Zuzuzy drž se ,jsem zvědavá,jak dopadneš,doufám,že jenom dobře.
Ahoj Kveta,užij si dovču a těším se,až budeš psát zážitky.
Ahoj Luciiie,Jary, a ostatní.
Irminka držím palečky,at je ti brzy dobře a ať to napomůže k tomu,že se bojovníčci udrží. 😉
Ahoj Jeany,tak jak je,je ti lépe?

hhaanka
22. kvě 2009

Ahoj děvčata, poslední týden jsem vás nestihla přečíst. V pondělí jsem nastoupila do nemocnice, v úterý byla sekce, od středy lítám za malým pokladem: Eliška, narozena 19. 5., 3,65 kg, 50 cm a je to sladká třešnička na dortu po více než dlouletém snažení v Unice. Dneska mi už vůbec nepřijde, že jsem tam někdy jezdila. Všechno zlé je najednou pryč a to samé vás všechny také čeká. Držte se a jak mi Elíšek dovolí, tak se na vás budu koukat, jak bojujete.
Co jsem postřehla - něčí rozhodnutí nejít zbytečné do plodovky - schvaluji. Byla jsem také na utz ve 12 tt a pokud je v pořádku, není plodovka potřeba. Chtěli mě na ní taky hnát a podívejte, malá je v pořádku! Zbytečné riziko. A blahopřeji k přirozenému otěhotnění, ta možnost tu bývá často, já s ní také ještě počítám🙂 Držte se.

daja.w
22. kvě 2009

hhaanka gratuluji k Elišce ať Vám dělá velkou radost 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru