CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
19. lis 2009

Jary nebyli. Tak snad to bude v pořádku.

elllenka
19. lis 2009

utrogestan- to jsou taky injekce? nebo už prášky?

lucifirek
19. lis 2009

ellenka to jsou takové bobule,bud se polikají,nebo zavádějí do pochvy. Na unice mi sestřička řekla,at je zavádím a moje gyndr. at je zkusím brát normálně,pokud mi z nich nebude špatně.

jarkabilik
19. lis 2009

lucifirek já vím že loni po testování mi můj gyn řekl že jestli chci že mi udělá za týden ultrazvuk asi věděl proč až po týdnu 😉 neboj určo to bude vpořádku

jarkabilik
19. lis 2009

lucifirek taky mi tehdy bylo razeno že je to lepší zavádět než polykat 🙂 mě po nich bývalo špatně a můj gyn. se divil že je polykám a radil že když si to budu zavádět že to má i lepší účinnost a nebude mi navíc ani po tom tak špatně 🙂

jarkabilik
19. lis 2009

elllenka právě tím ultrogestanem ti nahradí ty injekce aby jsi nebyla závislá stále na tom píchání 🙂

jimmy1
19. lis 2009

Luci, jestli můžu doporučit, tak jsem na mnoha místech četla, že utrogestan je lepší zavádět... Jednak při polykání z toho bývá špatně a navíc prý, když se zavádí, tak je "účinnější".
Ten UTZ dělala asi vnitřní, že? Ale stejně to by musela mít "megamašinu", aby na ní bylo dneska něco vidět 😉 ještě mají bobci čásek, aby se ukázali 😉
Jsem zvědavá na to HCG 🙂 jestli bude vysoký, tak jsou tam fakt oba 😉 No necháme se překvapit 😵

jimmy1
19. lis 2009

Tak koukám, že mě Jarkabilik předběhla 😉

Elllenka v tom utrogestanu (nebo případně taky duphastonu) je v podstatě stejná účinná látka jako v agolutinu. Jen je to malinko příjemnější než ty injekce. Přeci jen, kam to pořád píchat, že 😉 A taky koho pořád "otravovat" 😉

elllenka
19. lis 2009

To jste mě uklidnily 🙂 už jsem sa bála, že zase budou další injekce :(
Já bych radši Duphaston, ten mám doma. Před Unicou jse mho užívala a hodně mi ho zůstalo.

jarkabilik
19. lis 2009

jimmy aspon někdy předběhnu 😀 tehdy to byla úleva že jsem pak nemusela nikoho otravovat s pícháním 😀

lukza
19. lis 2009

Ahojky holky
Lucifirku 3.12 jdu taky na kontrolu.a ty v tento den uvidíš už krásně srdíčko nebo srdíčka.testík je nádherný 🙂 opatruj se a bojuj kočko.
Všechny jinak moc zdravim a přeji hezký u nás slunečný den

jeany
19. lis 2009

Luci, to jsem zvědavá na HCG. Podle toho se trošku dá poznat zda to bude 1 nebo 2 mimi. Myslím, že na UTZ je brzo. Já když jsem tam byla, to byl tak 5-6 tt a byla vidět malinká bublinka, však z toho mám fotečku v albu. A každý utz mi dělali jen přes bříško. Jinak já holky nebrala vůbec nic. To se bere jen při umělém oplodnění, že. Myslela jsem si, že mi moje dr něco dá a prý mám brát jen kyselinu listovou.
Jo včera jsem volala 3x na Uniku a chtěla jsem Dr Frgalu a ani jednou jsem ho nezastihla. Dnes nemám možnost volat, nejsem v kanclu sama. Chtěla sjem mu to říct. Tak přemýšlím, jestli to když tak nemám nahlásit aspoň sestřičce.

jarkabilik
19. lis 2009

jeany tak zavolat jim to tam můžeš at jsou informovaní 😉

betys
19. lis 2009

Luci-já už jsemani Agoluti nedopíchavála.Když jsem volala na Unicu že je test pozitivní tak mi sestra říkala že už píchat nemusím.Brala jsem jen prášky.Byla jsem ráda.
Dneska jsem měla rozcvičku-šlapali jsme do kádí cukrovarské řízky.Budeme s nima přes zimu krmit čuníky.Je krásně takže jsme od rána všichni venku.
jeany-utrogestan se může brát i při přirozeném otěh. pokud jsou nějaké problémy,pomáhá to k udržení mimča.Ale pokud je všechno v pohodě tak to asi není nutné.

lukza
19. lis 2009

Jeany ty budeš volat do unici abys jim řekla že se zadařilo přirozeně?

mrkvicka28
19. lis 2009

Ahoj Luci čárečka je fakt krásná moc gratuluji.
Jeany tobě se podařilo přirozeně po ivf nebo ještě před.
Holky já zítra začínám stimulaci tak jsem z toho trochu nervozní, dneska jsem využila že bylo krásně a umyla okna jsem ráda že jsem to ještě stihla.
Díky za ty informace o UTZ na Veveří ani jsem netušila že něco takového existuje.
Utrogestan je fakt lepší zavádět více se vstřebá.
Holky kolik se musí vypít tekutin u stimulace já moc nepiju tak si to asi budu muset hlídat abych se vyhla OHSS.
Jo a je pravda, že mléčné zakysané výrobky pomáhají při uhnízdění?

betys
19. lis 2009

mrkvicka-ty mléčné výrobky teda nevímjestli mají vliv na uhnízdění ale mají se jíst při OHSS-má se jíst hodně bílkovin a pít 2-3 litry.Ale to Ti řeknou při UTZ podle počtu folíků jestli máš náběh´nebo ne.
Já půjdu na UTZ ve 20 tt až 28.12. před svátkama už mě tam nenacpou.Škoda. ☹

elllenka
19. lis 2009

mrkvicka28: Už začínáš s i njekcemi? Už se těším jak nám za pár týdnů budeš hlásit dobré zprávy 😉

mrkvicka28
19. lis 2009

Zítra začínám stimulaci tak na jednu stranu se teším a na druhou trochu bojím.
Kolik UTZ je během stimulace a kdy je první? Mám dlouhý protkolo

elllenka
19. lis 2009

Já měla UTZ 2x a pak už punkci. První ultrazvuk bys už měla mít naplánovaný jestli se nepletu

zuzuza
19. lis 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím.
Lucifirku, jak dopadlo hcg???

Jinak já třeba na unicu nevolala vůbec, že jsem těhu a oni se neozvali, takže vidím, jaký mají zájem heh.

lucifirek
19. lis 2009

Ahoj holky,já teprve dorazila od kamarádky. Jsem ráda,že jsem tam jela rozptýlila jsem se s dětma,od pohřbu a zařizování. Zase se dneska moje rodina předvedla. Je mi z toho špatně. ☹
Jinak jsem si volali na výsledky HCG je 1390 to je nějak moc ne? Musím se kuknout na net.

elllenka
19. lis 2009

zuzuza: Také mám pocit, že o nás Unica nemá moc zájem :(, když jsem loni byla na operaci očí tak to byl jiný servis, hlavně by mě nenechali čekat, vždy mě vzali přesně na minutu- když jsem byla obědnaná. A volali mi, připomínali, kdy mám přijít, ptali se jak mi je, jestli je všechno vpořádku. Prostě servis, měla jsem pocit, že jsou tu pro mě. Kdyby se mi to na Unice nepodařilo tak nejspíš změním Car. Na unice mi to dost chybí, ale sestřičky jsou fajn i p.Frgala, ale já bohužel musím být u p.Gogely :(

betys
19. lis 2009

luci-ona se při takových příležitostech vždycky rodinka předvede.Vím jak to bylo u nás když mi umřela babička.Sestřenice s bratrancem se ani neobtěžovali a strejda počkal až všechno zařídíme a ani kytičku si nedovezli.Od té doby je nemůžu ani vidět.Teď už jezdí jen za dědou tahat z něj peníze 😠
mrkvicka-já měla taky 2 UTZ.napřed jsem měla malé folíky,tak mi upravily dávku a po druhém už stanovili datum punkce.

betys
19. lis 2009
jarkabilik
19. lis 2009

zuzuza ahojky jak ty se máš? Jinak Unica nevolává přeci se jako pacientky máme ozvat vždy my proto bych ani nečekala že by obvolávali všechny pacientky 😉

jarkabilik
19. lis 2009

lucifirek třeba tam jsou dvojčátka 😉

lucifirek
19. lis 2009

Tak tak betys,docela jsem na to koukala a je mi z toho zle,fakt nechápu to. Ale aspon se ukázali v pravém světle a potvrdilo se mi,co jsem si myslela delší dobu.
Elenka proč musíš být u Gogely?

jimmy1
19. lis 2009

Luci tak to je krááásný 😵 To tam budou oba bobíšci uchycení hezky 😵 Tak teď ještě 14 dní a uvidíš 2 bušící srdíčka 😉 Buď silná, stojí to za to...

lucifirek
19. lis 2009

bety děkuju,taky jsem něco našla,je tam hodně velký rozptyl a je těžký jak to brát asi 16plus 5 dní kultivace,tak to jsem v normě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru