CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jarkabilik
2. bře 2009

lucifirek ja jsem tady takyyyy

jarkabilik
2. bře 2009

tak masáž bych si dala i já 🙂

luciiiie
2. bře 2009

Já už taky 😉

lucifirek
2. bře 2009

Je mi šptatně od žaludku.opět. Tak jak jsi spokojená s vláskama?
Zítra poznám Jeany,už se moc těším. Manža tam chce počkat,pokud nás nechají. Tak jí budu moct aspoň popřát hodně sil.

jarkabilik
2. bře 2009

lucifirek nasmála bych se kdyby ti řekli že jsi těhule 🙂

lucifirek
2. bře 2009

Ovšem jestli se manžovi bude chtít. To mi si děláme takové mazací siesty 😀 dáme si společnou sprchu a pak se navzájem namažeme.
Už se těším,až poznám i vás ostatní

luciiiie
2. bře 2009

Mě se zas tak dneska motá hlava, že je to hnus. Byla jsem se psem u veterináře a myslela jsem, že se vyvrátím.

lucifirek
2. bře 2009

Jary,mě teda Haanka docela překvapila,já žiju s tím,že ta pravděpodobnost je opravdu malá. Já bych se taky nasmála a asi začala brečet. To bychom asi koukali.

lucifirek
2. bře 2009

Luciiie,jakpak to? To jsou věci?! 😉 😉 😉

jarkabilik
2. bře 2009

luciiie že by miminkovatá... 😀

luciiiie
2. bře 2009

Luci mě to taky ta sestřička říkala, ale to už jsem sem přece psala.
To by měla být vysoká i bazální teplota, ne? Při těhotenství...bože co já se s tím naměřila předtím. no tfuj.

zuzuza
2. bře 2009

Lucifirku houby veget, chtěla jsem se ještě dneska válet a místo toho sjem tady od 2 hod měla neteř a pak ještě synovce manželovi a teď odešli, takže su úplně vyřízená, navíc celý den pracuji, takže mě pekně už bolí záda, jsem znechucená, vynervila jsem se totálně, asi ty hormony, ještě ted pením 😠

luciiiie
2. bře 2009

Hani, přesně tomu jsme se smáli i my..jsem si kolikrát říkala, kdo mi ji tam ještě neviděl 😀 Snad jen slečna v recepci 😀

lucifirek
2. bře 2009

😉

jarkabilik
2. bře 2009

🙂 zuzuza jsi nějak dlouho pracovala ne?

lucifirek
2. bře 2009

To jo teda. Zuzi,ale je to dobře,že máš pořád nějakou činnost,aspoň nepřemýšlíš nad blbostma. 😀

marci19
2. bře 2009

Ahoj holky,Luci je mi moc líto,jak to dopadlo,ale ještě uvidíš z krve.Kámoška měla negativní test,jela na krev a ta byla pozitivní,tak uvidíš zítra.Jinak já jedu ve čtvrtek na ult.,tak se uvidí kolik budu mít vajíček.
Jeany,držím palečky 🙂

lucifirek
2. bře 2009

Já myslela,že by ta krev ukázala jen nízkou hladinu a třeba zamlklé těhu. Ale já jsem blbá,já si o tom nic nepřečetla. Ybudu muset na to kouknout.
marci a ty jedeš na první utz,nějak si nevybavuju,kdy jsme tam byli,ale my se viděli myslím,když já byla po OPU viď,takže jdeš na 1.UTZ. Tak přeju,aby bylo dostatek folíku 😉 Držím pěstičky. Jsemsi říkala,že jsi tu dlouho nebyla.

zuzuza
2. bře 2009

Holky se loučím pro dnešek, mám toho pracování plný zuby, dnes aspoň 4 hodiny a to se mi mezitím točila hlava, bolely záda a ještě chytla totál nerva jak sem se vytočila, jdu si číct Vlastu Javořickou🙂, papa zítra a lucifirek at dá hned vědět jak dopadla a přeju vám s jeany příjemné shledání zítra🙂

jarkabilik
2. bře 2009

marci tak to přeji hezkou úrodičku a at ti to konečně vyjde 😉

lucifirek
2. bře 2009

zuzy ty jsi teda nějak vytočená 😠

jarkabilik
2. bře 2009

lucifirek mě se na testu ukázala druhá čárka a silněla z krve bylo taky HCG a měla jsem zamklé těhu.

luciiiie
2. bře 2009

Sakřiš...Vlasta Javořická má přednost před náma... 😉 😀 Micko odpočívej.
Marci přeju taky, aby bylo hodně folíků.
Luci ty se drž a zítra se ozvi, jak jsi dopadla. Držím pěsti.
Jari to se ti bude spát s lehkou hlavou,co? 😉
Tak já taky mizím...dobrou noc a pá zítra 😲

jarkabilik
2. bře 2009

lucifirek dokonce po vyčištění mi to HCG šlo znovu nahoru tak sjem musela absolvovat laparoskopii

lucifirek
2. bře 2009

Aha,já tomu moc nerozumím a možná je to ak lepší.

jarkabilik
2. bře 2009

vidím že všichni upalují odpočívat no nic asi se půjdu taky sprchnout a kdyžtak jsem pak ještě juknu kdo tu zůstal 😀

luciiiie
2. bře 2009

No teď si říkám Luci taky...radši tomu nerozumnět, to je asi lepší.. aby se pak člověk bál radovat se i z těch dvou čárek, viď???

lucifirek
2. bře 2009

Tak tak,vy jdete všichni odpočívat,tak já jdu asi taky. Zítra se ozvu,až se dostanu domů. To jo.

iveta11
2. bře 2009

Lucifirek,
já jsem první pohovor měla u dr. Malého a pak už jsem ho teké neviděla, takže si myslím, že i Ty bys mohla zítra mluvit s někým jiným. Já jsem na tom posledním pohovoru měla Otevřela. Byl fakt příjemnej.

Jinak já, když jsem před 2 roky otěhotněla/přirozeně/, tak test byl sice pozitivní, ale ta druhá/ byla hodně slabší. Na krvi mi zjistili těhu, ale měla jsem jen asi 130 jednotek. Moje gyndr. mi řekla, že je to nějak málo a za 3 dny mi dělala další test z krve. Ten už byl 1300 jednotek. Pak jsem měla jít v 8 týdnu na první UTV a tam mi teprve zjistili, že je to zamlklé. Byla jsem z toho tak na haluzi - protože mi bylo celou dobu fakt strašně špatně, zvracení atd. moc mě překvapilo, jak to, že je to zamlklý. Tenkrát mi vysvětlili, že obaly se sice vyvíjejí, takže jako těhu to je, ale plod už tam není. Takže mě taky hned vzali na revizi.

Já mám te'd na UNICE 5 mražáčků, čekám už na poslední MS a hded nasadím Marvelon, pak prý nějaké léky a poté za 3 týdny KET. Protože ale můj cyklus je delší /33-36 dní/ tak ten KET podle mého odhadu bude až tak konec dubna, zač. května. Moc si od toho ale neslibuju.

lucen
autor
2. bře 2009

Ahojky
Lucifirku je mi to líto že jsi dneska na testíku viděla jen tu / ale krev je nejpřesnější furt držím pěstičky kočičko drž se no jo no některé máme ten boj krutejší a složitější.
všechny ostatní moc moc zdravím 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru