CAR v Brně, jak se objednat?

crazy_girl3
5. zář 2017

Holky, rozhodli jsme se, že navštívíme CAR, ať se miminku přiblížíme. Snažíme se skoro 4 roky. Prosím o zkušenosti s brněnskými.

A jak se objednat? Potřebuji nějaké doporučení od své gynekoložky nebo se tam mám sama rovnou objednat?

zabbkakvak
6. zář 2017

Ahoj ja doporučiji 100%Helios .Díky nim máme doma dvojměsíční holčičku.Je tam skvělí přístup vše vysvětlí a jsou i moc milí.Byly jsme i na klinice Unica ale ani u nás nenašali kde je vlastně problém až v tom Heliosu.Takže bych řekla že na klinice Unica stracený čas i peníze

karja
6. zář 2017

My jsme byli taky na Unice. Moc se mi líbil přístup, myslím, že dělali maximum, ale nepovedlo se nám. Dobře se mi s nimi komunikovalo a vycházeli dost vstříc. Teď jsme přeběhli do Reprofitu. Také příjemní, dělají víc vyšetření než na Unice, ale to bude možná i mým pokročilým věkem. Helios chválí všichni, ale mně se nelíbilo jednání paní doktorky... Myslím, že centra jsou přibližně stejná. Záleží, jak si sednete s lékařem... Musíš mu / jí věřit a musí Ti tam být příjemně.
Můžeš jít klidně na konzultaci do více center a pak si vybrat.
Doporučení mít nemusíš. Najdi si na stránkách kontakt a napiš. Ozvou se zpět. Přece jen jim tam necháš hodně peněz, tak si klienty předchází;)
Napiš, jak jsi se rozhodla!

crazy_girl3
autor
6. zář 2017

Do Heliosu me nikdo nedostane!!! Tam jsem byla před 3 lety objednat se na gyn.operaci a pan doktor Šula mě tam posmévačně tahal ta břicho a jestli si jako myslím, že se mu to bude dobře operovat, že bylo to hrozně potupný. Jako břicho po porodu mam ale zas tak vytahání teda ne. Cítila jsem se tam strasne ponížene. ...
Dneska jsem se objednala do unicy, sestřička byla moc příjemna.
Do Reprofitu zatím nechci,pracovala jsem tam, tak to zkusime nejdřív zkonzultovat někde jinde

zabbkakvak
7. zář 2017

@crazy_girl3 No musíte si vyžádat pana doktora Texla ja byla v jeho rukách a uplná spokojenost.No záleží na vas,jen píši moji zkušenost.

zabbkakvak
7. zář 2017

@karja Taky jsme byly v unice s chováním ... spokojeni jen to že nedělají ruzné vyšetření co třeba v heliosu.A tím že neudělají určitě vyšetření nezjistí kde je problem.Nám říkali že patříme k párum kde není problem a stejně to nejde a ejhle v heliosu přišli na problém a výsledek nám leží v postýlce ❤👶

dendinka
7. zář 2017

@crazy_girl3 my chodíme do Unicy, jsme spokojeni s přístupem a příjemným jednáním, všichni jsou moc milý, i když jsme ještě nedošli do správného konce

absintka19
7. zář 2017

@crazy_girl3 Sula v Heliosu neni, ted je to tam jine. My mame napoprve zdravou holcicku z Heliosu. A pujdeme si tam i pro dalsi mimi.

crazy_girl3
autor
8. zář 2017

Díky holky za názory. Jdeme na tu konzultaci, tak uvidíme, jak to tam na nás bude působit 🙂

wendissek
8. zář 2017

@absintka19 zlato ja jsme dnes 7+2 to jediné embryjko s chytlo ale lezim v nemocncici utrhl se mi hematom

absintka19
8. zář 2017

@wendissek moc moc moc moc moc drzime palcele i s manzelem !

zabbkakvak
9. zář 2017

@wendissek juuu tak konečně se zadařilo❤,Držim pěsti at jste v pořadku👍

wendissek
9. zář 2017

@absintka19
@zabbkakvak holky moc děkuji opět nám zůstalo jedno embryjko i kdyz jsme půlku mich vajíček oplodnovali dárcem a půlku manželem tak jediný bojovnicek je od manžela

zabbkakvak
9. zář 2017

@wendissek to nevadí že jen jeden hlavně že to bude ten neeeej bojovník👍👶

wendissek
9. zář 2017

@zabbkakvak v to doufám 🙂

crazy_girl3
autor
9. zář 2017

@wendissek držím palce, aby to všechno dobře dopadlo!!

wendissek
9. zář 2017

@crazy_girl3 děkuji vám přejí ať vyberete dobry car ja nemám dopustit na Helios