CAR v Olomouci. Co nás čeká?

denousek
14. čer 2011

Ahoj je tu někdo kdo chodil nebo chodí do caru v OL?každou chvíli se tam chystáme aby nám pomohli k miminku tak at víme co nás čeká 🙂 díky 😉

denousek
autor
15. čer 2011

denousek
autor
16. čer 2011

..

denousek
autor
17. čer 2011

...

denousek
autor
19. čer 2011

tak asi nic no ☹(

denousek
autor
30. čer 2011

tak jsem se dozvedela za v OL je CARů víc to nevadi ve kterem kdo byl zajimalo by me prave kam se objednat kde byli hodni...

krista1
21. kvě 2012

@denousek Ahoj,chtěla bych se tě zeptat,byla si nakonec v nějakém tom Caru v Olomouci?Taky se tam chystáme,ale až v srpnu tam chci zavolat,podařilo se vám v nějakém centru nebo přirozeně?

denousek
autor
21. kvě 2012

@krista1 ahoj nene nebyli povedlo se o mesic pozdeji co sem tohle založila .. mnohem víc doporučuju kraniosakrální terapii ve šternberku u paní srovnalové!!!myslím že ona mi hodne pomohla...hned po jeji terapii zy tyden byla vítězná ovu 😉
ráda pomáhá právě ženám co nemůžou otěhotnet!!!řekla mi o ni jedna zde na mk taky ji pomohla!!tak jsem to zkusila moc jsem tomu neverila ale taky to vyslo!!

krista1
21. kvě 2012

@denousek A kolik si tam platila u té paní?No my máme štramberk kousek a kde tam je?

denousek
autor
21. kvě 2012

@krista1 ne štramberk ale šternberk... 500kč.. mrkni na mapu a kdyztak ti dam kontakt... ani jsem nevedela co mi bude delat nic jsem si nezjistovala sla na slepo .-D a fakt zazrak... to by me asi švihlo kdyby ti taky pomohla 😀

krista1
21. kvě 2012

@denousek aha Šternberk,já ani číst neumím 😀 koukla jsem na tu mapu a je to celkem z ruky,no a ona ti předepsala nějaké bylinky,nebo jak to probíhalo?

denousek
autor
21. kvě 2012

@krista1 pisnu ti do ip ju

legina
29. pro 2012

Dobrý den, můžete mi, prosím, zaslat taky nějaké podrobnější info? Jsem kousek od šternberka... Děkuji