CAR Zlín - Dr. Křenek, máte zkušenost?

lucishek007
21. led 2014

Zdravím všechny, máte někdo zkušenosti s Dr.Křenkem ze Zlína? Měli jsme jít k p.Chovancovi,ale ten má dovolenou tak nás přeobjednali k p.Křenkovi. Díky za info. Mějte se

lucijete
30. led 2014

@lucishek007 My jsme byly v září zkonzultovat výsledky spermiogramu a moc milý a příjemný. Teď chodíme k Chovancovi, to same, viděli jsme se zatím jednou, na konci února jdeme na další konzultaci. I sestřičky tam jsou moc fajn

renda12
30. led 2014

ahoj já chodím of.ke kovalčíkovi,ale více jsem u řena je milej a docela i zábavný všichni doktoři jsou ve zlíně super můžu doporučit je jedno u koho jsi jednají jako profíci

lucishek007
autor
4. únor 2014

@lucijete
@renda12 díky holky, bojím se toho co bude. mám už z toho depky. jednou jsme už absolvovali bez úspěchu tak čekám co bude teď

renda12
7. únor 2014

@lucishek007

já jdu taky na daší pokus druhý a věřím mu první nám vyšel,ale jen na chvilinku tak doufáme že to klapne na 100% až do konce

lucishek007
autor
10. únor 2014

@renda12 a kdy jdete? já čekám na MS a začnu stimulovat (měla by přijít teď v neděli) no musím začít taky věřit ptž to by nás s manželem asi položilo na kolena uplně. bohužel musíme použít dárce takže to pro nás není vůbec jednoduché

petule_c
19. únor 2014

Ahojte. Křenek je super, moc příjemný. Taky sem se bála. Já dneska začínam stimulovat, poprvé si píchnout jehlu bude něco. Mám z nich hrůzu. Snad nám to všem klapne..

anna34
26. únor 2014

Taky chodím do Zlína k Dr. Křenkovi... ale už jsem prošla asi rukama všech zdejších lékařů a všichni mi přijdou fajn 🙂 chystáme se teď na druhou inseminaci....

anna34
26. únor 2014

Ale koukám, že Dr. je oblíbený, když tu vzniklo i jeho vlastní forum 🙂))

lucishek007
autor
27. únor 2014

@petule_c ahojkky, jak jsi na tom? já jdu zítra na odběr vajíček a v pondělí pravděpodobně na ET. Čím stimuluješ? Já měla gonal a to bylo v pohodě. Horší jak sem dostala cetrotide a ten se píchal do stehna, to bylo fujky fujjjjjj 😒 ale zvládla sem to... určitě nám to klapne 😉

lucishek007
autor
27. únor 2014

@anna34 jj vypadá to, že Křéňa je velice oblíbený 😵 a jak probíhá inseminace? my jdeme na IVF a kamarádka podstoupí asi taky inseminaci tak ať vím co ji čeká

petule_c
27. únor 2014

@lucishek007 ahojky. Tak ja mela leky stejne,nastesti picha muj. Zitra posledni inekce a v nedeli odber. Klapne!! Ja v to verim na 100% od soboty nemocenska a uz budu jen relaxovat a odpocivat,at mam super naladu a jsem s nervickama ok. Drzim palecky

lucishek007
autor
27. únor 2014

@petule_c no já jdu na odběr už zítra a v pondělí by mi měli asi mimísky vrátit zpátky 🙂 já teda mám volno a ve čtvrtek jdu normálně do práce. věřím, že pokud se má mimísek udržýet tak se udrží... doma bych se asi zbláznila

petule_c
28. únor 2014

@lucishek007 tak to jo, taky bych radši šla do práce, ale je to tam teď celkem dost hektické a asi bych se tam stresovala a dopadlo to špatně :( takže radši budu relaxovat doma, přečtu opět nějaké knížky a budu uhánět kamarádky na kafíčko 😀 Držím moc palečky, už to máš asi za sebou. Tak hlavně, ať je to vše v pořádku

kikina9
28. únor 2014

Holky, moc vám tady držím palečky, ať to klapne a dočkáte se vytoužených miminek🙂
Já mám díky Zlínu 15-ti měsíčního chlapečka 🙂 Nebylo to vždy jednoduché, někdy hodně psychicky náročné, ale i když nám dávali hodně malou šanci, že se to povede, tak to vyšlo 😀 Zpočátku jsem chodila taky k Dr.Křenkovi, potom jsem přešla k Dr.Slovákové, a nemůžu si ji vynachválit.

lucishek007
autor
1. bře 2014

@petule_c já se stresovat nehodlám 🙂 vím, že bude embryjko v bříšku, tak nechci abych něco pokazila .... knížek mám taky doma nakoupeno tak budu číst a relaxovat... jj už to mám za sebou a v pondělí si jdem pro mimíska ... přeju ať to zvládneš levou zadní 😉

lucishek007
autor
1. bře 2014

@kikina9 tak to je paráda!! gratuluju!!!! my si jdem v pondělí pro mimíska. máme oplodněných 6 vajíček tak uvidíme jak se vyvinou. je to fakt na psychiku,ale co neudělat pro toho prcka

anna34
1. bře 2014

@lucishek007 Mám za sebou stimulaci injekcemi a inseminace samotná je uplně v pohodě...zavedou Ti jen takový katetr do dělohy se spermiemi, trvá to chvilku 🙂 žádná hrůza ani bolest to nebyla... doktor Křéňa byl šetrný 🙂))

jak po odběru vajíček??

lucishek007
autor
1. bře 2014

@anna34 tak my máme komplet cyklus IVF se spermiema od dárce, takže vajíčka oplodňují mimo, tzn. že mi musí jeden den vajíčka odebrat a pak vrátit oplodněné embryjka zpátky...

petule_c
1. bře 2014

@lucishek007 tak pondeli za chvilku. Snad bude u nas odber v poradku a budeme jich mit dost. Jeden vajecnik mam zadazeny tou potvorou endometriozou..mno,asi pujdu taky jeste dokoupit nejakou knizecku 🙂 mozna bude u nas i metoda PICSI, tak sem zvedava.. Ale urcite nam to vsem vyjde a mimisek bude u nas v naruci!!

lucishek007
autor
2. bře 2014

@petule_c jj pondělí je tu hned. pak bude dlouhé to čekání jestli se to povedlo nebo ne.... určitě jich budete mít dost 😉 já měla v jednom vaječníku jich 7 a ve druhém 2 takže neházej flintu do žita 😉 přesně jak píšeš, určitě nám to vyjde 😉

petule_c
2. bře 2014

@lucishek007 tak ja odpocivam doma,nejak me to boli :( tak sme meli 11 foliku. Na mimiska pujdem az v patek jak to vypada, nechali jsme dat par metod na vic , aby byla vetsi sance. Tak zitra budu drzet palecky a za 14dni tez!! Jeste si budem posilat pupiky jak nam rostou 😀

lucishek007
autor
2. bře 2014

@petule_c mě to bolelo taky strašně v ten den a celý den sem proležela. další den už to bylo lepší 😉 kdo ti vajíčka odebíral? no máte krásnou úrodičku... my jdem v pondělí ptž jsem zařazená do programu na ozkoušení nového léku a to požaduje 3-denní kultivaci. děkuji za palečky, doufám, že to bude v pohodě a mimísek začne zahnizďovat 🙂 už se těším na ty naše fotečky 😀

petule_c
2. bře 2014

Juu tak at je novinka uspesna. Taky cely den lezim,mam bricho jak v 6mesici 😀 snad to bude zitra ok uz. Dr. Slovakova myslim, byla jsem trochu nervni...tak uvidim zitra, co mi rekne embriolozka. Jj ja taky, budu jak vorvan :D ted jak mam nafoukle bricho, tak saty nebo leginy, jinam se nevlezu

petule_c
2. bře 2014
lucishek007
autor
3. bře 2014

@petule_c mě odebíral pan Rumpík a bylo to v poho. akorát to bolelo až potom.... no su dneska nervózní... pořád přemýšlím jestli jedno nebo dvě embryjka dát zpátky ☹ už ať to máme za sebou a v ruce těhotenské průkazky 😎

petule_c
3. bře 2014

@lucishek007 to zvladnes! Ja jsem rada,ze to mam az v patek, bricho mam jak sud a porad me to boli..drzim palecky a urcite se rozhodnes nejlip jak muzes..myslim na tebe a hlavne odpocivat!!!

clarinula
3. bře 2014

Dobrý den, jmenuji se Klára Tomešová, jsem studentkou porodní asistence na Vysoké škole zdravotnické o. p. s., Duškova 7, Praha 5. Ráda bych Vás požádala o vyplnění dotazníku, který mi bude sloužit jako podklad k průzkumu v bakalářské práci na téma Vývoj asistované reprodukce.Je jedno, kdy jste asistovanou reprodukci podstoupili. Předem děkuji za pomoc.
https://docs.google.com/forms/d/13JJfXN9GoNjjLk...