Čeká nás IUI, vyšlo některé napoprvé?

hanicinka
1. črc 2012

Ahoj holky jsem tu poprvé. Snažíme se o mimčo pět let, nyní jezdíme do Stellartu v Teplicích.Čeká nás první IUI. Vyšlo Vám to některé napoprvé? Mám endometriozu, tak to vše půjde obtížně, ale bojujeme. Ještě žádné dítko nemám tak alespoň jedno. Máte někdo podobný problém, potřebovala bych povzbudit. Děkuji všem. 🙂

hanicinka
autor
12. srp 2012

@petrufa86 😅

krmv
12. srp 2012

Ahoj mam 10dnu po Iui a chci se zeptat zda to ma cenu testovat a nebo radsi pocka?dekuji

petrufa86
12. srp 2012

@krmv já jsem bnyla na IUI ve čtvrtek a dr říkal testovat až nejdřív 27-29týho, takže až za 18 dnů. Říkal, že IUI je jakoby otěhotnění přirozeně a že dřví jak v den vynechané MS nebo den před to nemá smysl dělat test.

hanicinka
autor
25. srp 2012

Tak nám první iui nevyšlo, no co se dá dělat, já to tušila, že to bude trvat dlouho. Dnes jsem začala menstruovat. 😖
@petrufa86 Jak si ty na tom, nějaké dobré těhotenské příznaky..... Držím pěsti, ať se zadaří! 🙂

julie304
20. led 2015

nám iui vyšlo na poprvé, dělala jsem si test 14dní poté úplně negativní, hodila jsem vše za hlavu, ignorovala i zpoždění, jelikož to je u mě na běžném pořádku, žádné těhotenské příznaky, možná větší žízeň a časté močení, myslela jsem si, že mám opět zánět a ono ejhle...čekáme dvojčátka...

nowe
20. led 2015

@julie304 juuu tak to je super.velka gratulace.Drzte se 🙂

vanilkacka
20. led 2015

Ahojky, nam taky vyslo IUI napoprve a ted vedle v postylce spinka 11denni holcicka 🙂

nowe
23. led 2015

@vanilkacka se mate, gratulace a obema hodne zdravi 🙂 my se chystame na 2.pokus. Jelikoz bez stimulace foliky moc nerostou tak cekam na dalsi cyklus. K tomu mam zvyseny prolaktin 😠

vanilkacka
23. led 2015

@nowe Ahojky, dekuji za blahoprani. Problemy s prolaktinem znam moc dobre, Lecila jsem se pred tehu pres 5 let a do pozitivniho testu brala Dostinex. Ted doufam, ze se to konecne po porodu srovna a budu mit klid.Jinak pred IUI jsem brala ruzny vitaminy, vynechala alkohol, horky vany apod. a po IUI jsem zustala 10 dni doma, abych eliminovala pracovni stres a byla v klidu. Myslim, ze to vsechno melo vliv. Budu moc drzet palce, at druhy pokus klapne.Pak sem urcite napis.

nowe
23. led 2015

@vanilkacka taky beru dostinex, ted pri cyklu jdu znova na odber krve, jestli se to zlepsilo. No a na stimulaci clostik. Vitaminy neberu, driv jsem je brala a nejak mi nebylo dobre. Asi jsem byla previtaminovana 😀 ale dik za par rad 😉 Co jsi brala za vitaminy?

vanilkacka
24. led 2015

@nowe Taky jsem mela Clostik s Pregnylem. Ja brala Inofolic a jednotlivy vitaminy v max.davkach, ktery byvaji v tech vitaminech, co se berou na podporu oplodneni, napr. listovka, C, selen, zinek, jod a hlavne vit. E. Na vic uz si nevzpomenu, meli jsme doma s partnerem takovou malou lekarnu 🙂, protoze on bral taky spoustu vitaminu.

nowe
24. led 2015

@vanilkacka ja jsem si objednala kapky gynex, tak jsem na to zvedava. Docela to tady holky chvalily. Je to na prirodni bazi. Tak uvidim. Nechci do sebe rvat dalsi chemie ☹

markyska82
31. led 2015

Ahoj holky. Potřebuji názor zkušenějších.
Dneska je to 10 dní po IUI(den inseminace nepočítám), 12 dní od píchnutí Pregnylu 10 000 jednotek.
Dnes sem si dělala ovulační a těhotenský test, abych viděla, jestli už je Pregnyl z těla pryč.
Ovulační test byl sněhobílý, na tt je minidušík. Myslíte, že to je ještě Pregnyl?
S dalším testováním chci počkat až na úterý, jak mi radil doktor(tentokrát opravdu kvůli tomu, jestli se zadařilo

lindex
27. bře 2015

Ahoj holky , nam se povedlo IUI na poprve , ale bohuzel skoncilo v 8tt zamlklym tehotenstvim . Takze ted nejakou chvili pockame a zkusime IUI znovu . Budeme se modlit aby to zase vyslo .

ivhuska76
17. říj 2015

@krmv Jsem také po IUI ted 6 den a mě radily testovat až za 14 dní od IUI 🙂

ivhuska76
17. říj 2015

@lindex Držím pěsti 🙂

terezice1989
30. říj 2015

Holky moje to je hrozný já jsem po IUI den a jsem zvědavá jestli to vyšlo nevydržím čekat 10 dní.
mám zavádět ještě utrogestan, takl jsem zvědává chci aby to vyšlo napoprvé.

lindex
30. říj 2015

My ted po revizi byli na druhem IUI. A nevyslo. Takze nas ceka 3ti pokus zase za 14dni.

ivhuska76
3. lis 2015

My druhé IUI ve čtvrtek. Dnes picham pregnyl folikul prý 20 a druhý 21.

lindex
3. lis 2015

Tak drzim palce !!!

pidalka12
22. čer 2016

Ahoj všem! 🙂
už jsem četla několik diskuzí, mraky fór, rad, probrečela jsem x nocí a vyhodila nespočet testů do koše... Mám za sebou 1x neúspěšné IVF a 13.6. sem byla na 1. IUI, po té 9.-18. den brala Duphaston. No a jak jsem pročítala x diskuzí, tak si myslím, že mám snad všechny příznaky těhu 😀 a nebo jsem si to opět vsugerovala. Druhý den po IUI mně šíleně, ale šíleně bolelo břicho. To vlastně trvá do dnešního dne, akorát to není tak bolestivé. Prsa mám obří a citlivá. 12. den jsem si dělala test byl negativní, možná bylo brzy, ale jak jsem pročítala různá diskuze, tak už 10. den byl vidět aspoň duch. Stalo se Vám taky, že 12. den nic a pak byla čárka? Vím, že je to indivindi, ale asi potřebuji slyšet, že se to někomu z Vás stalo a hlavně podařilo!!! 🙂 Děkuji všem, a všem hodně štěstí.

pidalka12
23. čer 2016

Odpoví mi někdo? 🙂

konik_mischel
23. čer 2016

@pidalka12 ahoj, my chodili do Sanusu, po cca 3 letech snažení pořád nic, tak jsme zkusili UIU. Měli jsme štěstí na normálního dr,co nám nic nenutil ,šel od jednoduchého ( UIU) případně ke složitějšímu (IVF), zkrátka rozumný. Absolvovali jsme 3 UIU a nic, pokaždé jsem to obrečela.. tak jsme se dohodli že po 4. UIU jdeme na IVF. Fakt jsem v to nedoufala ani trochu, nějaký 30DC jsem tak pro formu počůrala test, ani jsem jako vždy nehypnotizovala ten papírek a najednou tam byla! Příznaky jsem neměla žádné, možná bolest břicha, ale opravdu nevím, že by bylo něco jinak než kdykoli jindy. Každopádně co ale jinak bylo, byla změna u mě - začala jsem brát Gynex kapky ( měla jsem je pár let zpátky protože jsem neměla vůbec MS a pomohly mi skvěle), nakoupila jsem si pár přírodních kapek pro sebe a chlapa s tím, že když nic jiného, ublížit to nemůže ( kotvičník, jeřáb ptačí a ten gynex), pár dní před tím posledním UIU jsem se rozhodla že skončím v práci, kde to delší dobu nebylo úplně prima, pořád jsem nechtěla odcházet - co kdyby se to povedlo, ale pak jsem si řekla, že bych takhle mohla čekat do nekonečna, řekla jsem to nadřízené, rozeslala pár CV, domluvila si práci jinde a najednou to klaplo. Nevím co zabralo, jestli to byla náhoda nebo co, ale myslím, že to byla kombinace- gynex za mě TOP 1 a toho, že jsem si konečně srovnala v hlavě záležitosti v práci a hrozně se mi ulevilo, že jsem se rozhodla odejít. Takže u nás vyšlo 4. UIU. Držím palce!

pidalka12
27. čer 2016

@konik_mischel Ahoj, děkuji za odpověď 🙂
Myslela jsem, jestli má někdo zkušenost s tím, že 12. den je test negativní a pak z toho byly nakonec dvě čárky... Jinak jsem to 25.6. dostala. Takže zase nic ☹ Ale nevzdám se, ještě to zkusím minimálně 2x. Vzhledem k tomu, že pravý vejcovod je nefunkční a levý tak na půl, ty šance na IUI moc nejsou. Je mi už docela hodně let, 32, tak se mně zmocňje deprese, že to nikdy nevyjde... ☹

kika000
27. čer 2016

Ahoj holky nás ceka první iui a chtěla jsem se zeptat jak to probiha a jestli je to bolestivý? Abych věděla na co se připravit 🙂 díky 🙂

salenas
27. čer 2016

@kika000 ahoj, vůbec to nebolí, muž odevzdá spermie, zhruba za hodinu si tě zavolají, tenounkým katetrem do tebe vpraví a jdeš, v některých arech se chvíli leží, někde odcházíš hned domů, je to zákrok na minutu 🙂 vyfasuješ léky a pak dlouhé a netrpělivé čekání

blauen
27. čer 2016

@kika000 Ahoj, bolestivý to není, ale je dobre byt uvolněna. Nám se povedlo hned první IUI ani jsme tomu nechtěli věřit. Držím palečky ať to vyjde, hlavni je byt v pohodě, Já vím ono se to lehce říká, 3 a 3/4 roku jsme se snažili a ani na iui jsem nevěřila taky nám dávali malou šanci a ono to vyšlo!

konik_mischel
27. čer 2016

@kika000 neboj, nic to není přišlo mi to podobné jako stěr z děložního čípku, fakt nic strašného, nebolí to. A je to minutka, pak si někkde chvilku poležíš a jdeš domů. držím pěsti!

konik_mischel
27. čer 2016

@kika000 jinak zákrok se dělá klasicky na koze, dr ti zavede tenkou trubičku a do ní pak vstříkne očištěné spermie. Nic to není.

kika000
27. čer 2016

To je něco jako když dělají vyšetření na průchodnost vaječníků? No my se taky snažíme už 3 roky. A taky přestávám doufat že to vyjde. Nejvíc se mi líbil muj muž, Já mu vysvětlovala co to je a on a nemůžou mi pak vzít jen ty co dělají holky :D