Čeká nás IUI, vyšlo některé napoprvé?

hanicinka
1. črc 2012

Ahoj holky jsem tu poprvé. Snažíme se o mimčo pět let, nyní jezdíme do Stellartu v Teplicích.Čeká nás první IUI. Vyšlo Vám to některé napoprvé? Mám endometriozu, tak to vše půjde obtížně, ale bojujeme. Ještě žádné dítko nemám tak alespoň jedno. Máte někdo podobný problém, potřebovala bych povzbudit. Děkuji všem. 🙂

pajjaa
3. črc 2012

@hanicinka ja mam za sebou IUI min mesic a nic - otazka je jestli vubec ovulujes tak jak mas?! nebo jetsli te stymuluji nejakyma hormonama- ja mela min mesic ovulu dobrou a ted nemam,ale zadny hormony jsme nebrala - ted me stymulovat budou - manzel ma spermiogram dobry a stejne to nejde :( tak snad se nam se priste taky zadari 🙂

hanicinka
autor
4. črc 2012

@pajjaa ahoj dnes jsem byla na měření folikulů, je tam jeden 14mm,dostala jsem pregnyl a a v pátek ještě jeden ultrazvuk a podle něj si píchnu a asi v pondělí iui. při ovulaci mám trošku bolesti, tak si myslím že každý měsíc by měla být, jen trošku později mám cyklus 32-34 dní. Tak at´se to podaří i tobě, děkuji ahoj.

pajjaa
4. črc 2012

@hanicinka kolikaty den jsi dneska cyklu?

kamino
4. črc 2012

@hanicinka Nám se to povedlo napoprvé,diagnoza PCO,anovulacni cykly,alergie na přítele a rozhasena stitna zlaza. Během dvou cyklu to dali doporadku,20.10 bylo první IUI a 12.7.mám termín. Ver a ono to půjde😉

hanicinka
autor
5. črc 2012

@pajjaa ahoj tak dnes je to 15den, akorát ted´řešíme s manželem jak se namíchá ten pregnyl a kam si ho píchnout? Poradíš? ☹

hanicinka
autor
5. črc 2012

@kamino děkuji za podporu, věřím a snad se to povede. Přeji ti rychlý porod s co nejmenší bolestí!!! 😎

janii
5. črc 2012

@hanicinka Ahoj, nám vyšlo hned 1.IUI v prosinci 🙂 Pregnyl do břicha 🙂

hanicinka
autor
5. črc 2012

@janii ahojky, blahopřeji k Adámkovy, to jsou skvělé zprávy že to může vyjít napoprvé! My jsme to leta nechali být, že se mimi podaří počít normálně a najednou letos laparoskopie a našli endometriozu, manžel má jen 7% áčkových spermií a tak se uvidí jak se zadaří. Přeji hezké dny před porodem, ale to teplo je asi pro těhulky děsné, že ahoj. 🙂

pajjaa
7. črc 2012

@hanicinka promin dva dny jsem byla mimo - a tobe IUI delali 16 den cyklu? - ja kdyz jsem mela pregnyl tak mi ho musel pichat zdravotnit takze jsem byla na pohotovosti a pichli mi o tam

kalipso
7. črc 2012

Nám vyšlo 1. IUI, 7.3. jsme měli první konzultaci v CARu, a protože jsem měla zrovna pěkný folikul tak jsme hned 8.3. šli na IUI, nač plýtvat časem. Je to o štěstí 😉 Držím pěsti ať to vyjde!

hanicinka
autor
9. črc 2012

@pajjaa ahojky já tu také celý víkend nebyla.Další ultrazvuk ukázal že folík zmizel, takže vše odloženo na srpen. Doktor pospíchal a já se zapomněla zeptat, zda je to normální, jeden den 14mm a pak je fuč.

pajjaa
9. črc 2012

@hanicinka on mohl prerust a prasknout ze byla ovu driv

hanicinka
autor
10. črc 2012

@pajjaa aha, díky už mám jasno 😀

pajjaa
10. črc 2012

@hanicinka kdy cekas ms:?

hanicinka
autor
11. črc 2012

@pajjaa právě že u mě je to nepravidelné měla bych po 20,ale dnes jsem začala špinit, což je podezřele brzy, jsem z toho překvapená. Asi jak běháme po doktorech tak se tělo zbláznilo. Jinak cyklus mám 32-35dní!? ☹

rajule
11. črc 2012

@hanicinka Ahoj Nám první IUI bohužel nevyšlo, krásný folík vše OK a stejně nic, teď jsem měla jít na druhé, ale vypadá to na prodloužený cyklus, nebo anovulák, v pátek jdu ještě na UTZ tak uvidíme, ale doufám, že nám alespoň vyjde 😝

hanicinka
autor
11. črc 2012

@kamino jak je ještě si celá, nebo užuž? Držím palečky. 🙂

hanicinka
autor
11. črc 2012

@rajule tak to mě mrzí. Nám tenhle měsíc to také nevyšlo, ovulka byla asi dřív než doktor tušil a druhý ultrazvuk už folík nenašel. No ted´začínám špinit a pak od prvního dne menstruace 13 den opět ultrazvuk. Tak snad alespon´ jednu inseminaci bych chtěla zkusit a pak rovnou ivf. Držím palečky, hezký den, ahoj. 😉

rajule
11. črc 2012

@hanicinka no já jdu ještě v ten pátek, tak snad to není úplně ztracené, já chci zkusit tři inseminace a pak uvidím, ale IVF se mi nechce, jsme údajně oba zdraví, tak snad nebude důvod, ale také moc držím palečky.

hanicinka
autor
11. črc 2012

@rajule no to mi povídej, proto jsme taky x let let se snažili sami, protože ani já nechci ivf atd. Ani by mi nikdy nenapadlo, že by to nešlo, sestry mají děti a úplně bez problémů, během pár měsíců otěhotněli. Mě vždy i pitomá preventivka na gyndě pěkně vadila a nyní když už jsme začali tak to holt dokončíme snad co nejdříve. Mě vadí i to píchat injekce, mám strach z jehel, ale co by člověk pro baby neudělal 😉

clloi
14. črc 2012

ahoj, máme za sebou 2x IUI a vyšli obě, bohužel u prvního bylo zamlklé těhu v 8tt, ale za tři měsíce druhý pokus a máme doma skoro devítiměsíční čertici 😀

hanicinka
autor
16. črc 2012

@clloi tak to jsou skvělé zprávy, Anetka je krásná 🙂 , snad se na nás usměje štěstí a taky bych ráda holčinu, ale za vše budu ráda 😉

clloi
16. črc 2012

@hanicinka určitě usměje, chce to klid, doma pořádně pojistit a moc nad tím nepřemýšlet, u mě to zabralo 😉 🙂 držím palce

hanicinka
autor
8. srp 2012

Tak dnes jsme po prvním IUI. Dostala jsem duphaston a budeme čekat, ještě to večer pojistíme sexíkem 😀 Po pregnylu jsem měla velké bolesti v podbřišku. Nyní je mi fain. Máte někdo zkušenosti s duphastonem, jak jste ho snášely? 😨

kamino
8. srp 2012

@hanicinka Ahoj,nějak jsem přehlédla tvůj dotaz... Bohumir se narodil 10.7.cisacem,nepostupujici porod,ztrácely se ozvy,zakalena plodovka,tak mě fikli. Jsem za to vděčná,po 30 hodinách jsem si nic jiného nepřála😉 ale v pohode,malý je super,narodil se malý,2.60,ale já i přítel jsme byli taky malí( 2.60 a 2.80) ale dohání to statečně,už má 3,65. Mimo prdiku je hodný,jen je neskutecnej Otesanek. Fotky mám v albu. Tak moc drzim palce všem,a holky,hlavně to nevzdavejte😉

petrufa86
9. srp 2012

@hanicinka ahojda, já mám taky dneska po 1 IUI (za sebou máme 3 nevydařené transfery při IVF, teda jeden se povedl, čekali jsme dvojčátka, ale v 6tt potrat ☹ ☹ ☹ ) J8 dostala kromě duphastonu i estrofem na růst sliznice a injekce fraxiparinu na ředění krve. A přede mnou 3 neskutečně dlouhé týdny do testování. dr říkal, že mám testovat 27.-29.8., dřív nééé. to jsem zvědavá jak to vydržím, mě budou svědit ruce už za 8 dnů. 😒 😒 Nám bylo doporučeno to pojistit pop dobu 3 dnů 2x denně, takže budeme jako továrna na děti, 😀 😀 😀 my nebudeme sexovat protože chceme, ale protože musíme 😉 Jinak co se týká bolesti, tak mě bolí břicho (asi od zrcade) a levý vaječník. Doufám, že je to od toho jak pracuje. Holt mám v těle po lecích víc vajíček než normoš. taky by mě zajímalo jak se snáší, já vždy měla utrogestan.

hanicinka
autor
10. srp 2012

@petrufa86 ahoj, no to mi povídej já taky nevydržím do testování, my můžem testovat 22.8. a prý že mi doktor zavolá jak jsem dopadla. Já bych to taky ráda pojistila sexíkem vícekrát, ale manžel ne, je vycucanej 😀 takže nemá chuť a musela jsem ho přemlouvat i na ten jeden sex. Dnes mě bolí prsa a taky mě sem tam píchne dole. Asi je to normální, vydržím to jen aby to mělo dobrý konec. My pak chceme na první ivf, jestli to nevyjde. Já ještě nikdy nebyla těhotná. Mrzí mě že jste přišli o dvojčátka ☹ Musíme doufat obě dvě, že se někdy smůla unaví a budou // . 😠

petrufa86
10. srp 2012

@hanicinka jaktože vy můžete testoval za 14 dnů a já až za 18-20 dnů?? To přítel po ranním sexování konstatoval že se to snad nedá vydržet, ale že když říkali 3 dny 2x denně tak že to dodrží a snad i ve zdraví vydrží 😀 😀 😀 😀 A já jsem po tom jak opice, zdvihám si nohy a opírám je o zeď aby spermoníci pořádně zatekli. My pokud tohle IUI nevyjde, tak si dáváme pauzu minimálně 3/4 roku, když se nepovede přirozeně, což pochybuju, když se to za 2,5 roku nepovedlo a pak bychom zkusili pár IUI a pak až našetříme peníze tak asi IVFko.

hanicinka
autor
11. srp 2012

@petrufa86 no nám to řekl i když si myslím, že je to brzy protože já mám menstr. po 32 dnech, tak se taky tak brzy nedovím jestli to bude pozitivní či negativní. Ale uvidíme, každopádně se ted´ šetřím, snad manžela dnes taky ukecám k sexu, jinak nožky nahoru zvedám i já asi půl roku, ale zbytečně. Vy jste ještě mladí to nám klepe důchod na dveře, určitě se brzy zadaří! 😉 Hezký víkend.

petrufa86
11. srp 2012

@hanicinka Prosimtě, prej starý, kdyť mezi náma takový rozdíl není. Já možná maldá jsem, ale Jardovi bylo 35 takže ten už žádnej mlaďas není.