Čeká nás IVF v září 2011

marca22
6. črc 2011

Ahojky,určitě tu nejsem jediná koho čeká v září IVF. My po více jak 3 letech snažení podstoupíme poprvé IVF cyklus s darovanými oocyty,zatím šetříme a připravujeme se a jako každá snažilka se už nemohu dočkat 🙂

vanule
6. črc 2011

@marca22 ahoj jsem na tom podobně,v září nás čeká 1IVF. Zatím máme za sebou vše možná vyšetření,které neodhalily proč to nejde a taky 3pokusy IUI...teď čekám na srpen kdy začnu stimulovat a v září budu doufat, že to výjde. Držím palečky i tobě 🙂 🙂 🙂

marca22
autor
7. črc 2011

@vanule Také budu držet palečky 🙂 Doufám že ty 2 měsíce utečou jako nic 😉

marca22
autor
20. črc 2011

Koukám že nás tu moc není,asi si všichni v době dovolených dávají pauzu 😕

daphney
24. črc 2011

Ahoj holky, mě nejspíš čeká první IVF až v říjmu, v září to nstihneme ale ráda se přidám 🙂 ...Snažíme se skoro dva roky ☹ .... co už máte všechno za sebou?
U nás několik pokusů s pregnylem, jedno IUI a zatím nic ☹

tygrisek09
24. črc 2011

ahoj, nás to nejspíš čeká také v září, zítra jdeme pro výsledky z genetiky, máte to některá z vás? co máme od toho čekat?

kikina9
25. črc 2011

Ahoj holky, mě nejspíš čeká IVF až v říjnu, do září to asi nestihneme ☹ Jinak o mimi se snažíme už 3 roky, mám za sebou 1 IUI, 2 IVF, při prvním IVF nedošlo ani k ET, při druhém IVF jsem sice otěhotněla, ale bohužel se těhotenství v 9. týdnu přestalo vyvíjet, a tak jsem v květnu musela na revizi dělohy ☹ Ještě teď jsem se z toho úplně nevzpamatovala, ale budeme bojovat dál 😉
@marca 22 my jsme se potkali na diskuzi IVF březen 2011, že? Na kolik vás vyjde to IVF s darovanými oocyty? Možná mě to taky nemine 😒

daphney
25. črc 2011

tygrisek09 : genetiku máme za sebou a výsledek snad dobrý, na nic se údajně nepřišlo...
Přítel jen horší spermio, ale kontrolní už lepší a v lendu při IUI už normospermie 🙂 Jinak při imunologickém vyšetření u mě byla zjištěna celiakie, nádledně potvrzena i na gastroskopii,takže už půl roku jsem na dietě a kontrolní protilátky negativní... ještě jsem v červnu podstoupila laparku a potvrzena endometrioza, dle doktrora musím podstoupit hormonální léčbu, ale když jsem to byla konzultovat minulý týden v gennetu,tak hormon. léčbu prý mít nemusím... jsem z toho trochu jelen 😒 😒 😒

vanule
25. črc 2011

Ahojky, tak já čekám na MS asi za týden, to jsem vyfasovala na měsíc antikoncepci 😨 a pak snad v září huráá do akce....nejhorší na tom všem je to čekání pořád na něco.

daphney
27. črc 2011

Ahoj holky, taky si připadám, že už druhý rok pořád na něco čekám..... neustále na nějaké objednání na tohle a tamto vyšetření, na to jestli se cyklus srovná sám, na to jak zareaguji na léčbu atd.atd... výsledek žatím nikde 😠 😠 😠

vanule
27. črc 2011

@daphney úplně s tebou souhlasím, a nejhorší na tom je, že roky bohužel ubíhají 😒

drndapetka
23. srp 2011

Ahojky, ráda bych se taky přidala, ať mám s kám prožívat náš další pokus o miminko 🙂

Čeká nás 2.IVF, momentálně beru antikoncepci, píchat injekce začnu okolo 20.září a ET mi vychází přelom září-říjen. Z 1.IVF jsem otěhotněla, ale skončilo zamlklým potratem v 7.týdnu. Zjistili mi zvýšenou srážlivost krve, takže budu po ET píchat ijekce na zředění. Jinak jsem předtím otěhotněla 2x přirozeně - poprvé mimoděložní těhotenství, po druhé spontánní potrat v 5.týdnu.

Snad už se teď konečně povede.....nám VŠEM 🙂

drndapetka
23. srp 2011

@tygrisek09 my máme udělanou genetiku, je to odběr cca 4 ampulek krve od Tebe a partnera. Zjišťují se různé anomálie krve, karyotypy a jestli máte správný počet chromozonů X a Y. Výsleky u nás byly do 5ti týdnů.Snad Ti to tak stačí 😉

drndapetka
23. srp 2011

@daphney Podaří se , neboj 🙂 My už čekáme 4 roky a není to zase až tak hrozné! Jsme ještě mladí, ono se to povede 😉

daphney
5. zář 2011

@drndapetka díky zo podporu, někdy to jde ale někdy si říkám, že už mě opouští síla 😒 nechceš se přidat k nám na diskuzi - Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

sisi137
20. zář 2011

Ahoj, můžu se k vám přidat? Právě stimuluju a brzo mě čeká punkce 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru