Čeká nás první IVF

laola
28. pro 2007

Prosím, nevkládejte odkazy na jiná témata. Toto téma zakládám pro holky/ženy, které se v množství informací na internetu ztrácejí... a v již založených tématech nemohou najít to, co je právě zajímá.

dagina
17. led 2008

Už 10. den po ET??? To budou nervy, ani to nechci vidět, raději si ani nebudu kupovat domů těh.test. Jít na krev bude stejně jistější.

murasek
17. led 2008

to jsem vycetla nanetu, ale stejne tak i to, ze test je negativni a z krve tehu jsi, tak si vyber 😠
jak se tesis, dagi? copak delas?

marinka
17. led 2008

holky, já jsem testovala 9 den po ET a už byly slabé dvě čárečky 😉 Nemohla jsem ty nervy už vydržet! 😀

broskef
17. led 2008

ahojky, holky, koukám na váas a držim vám palce 😉 ....... Já pořad čekám na MS abych mohla začít stimulovat, sem už 40DC, MS nikde, ale testy negativni..... je to umorné.....

marinka
17. led 2008

broskef, to je jak na schvál, já jsem taky čekala na MS, byla jsem na agolutinu a mrcha nikde, nakonec jsem musela jít na druhou injekci a až pak přišla, přitom dřív mi chodila po injekci jak hodinky! Asi psychika, nebo co.. Ať mrška brzo dorazí!!

dagina
17. led 2008

Broskef neboj, mrcha se určitě ozve, mě se také trochu opozdila když jsem na ni čekala před stimulací, ale asi jen 5 dní 😒 . Murásku, to víš že se těším, jsem ráda že jsem si už vzala neschopenku. Opočinek potřebuji jak sůl, navíc mám ještě domácí prácičku, tak si udělám tolik, kolik se mi chce. Právě jsem volala do CARu, 3 vajíčka ze 4 se oplodnila. Tak se mě ptala jestli budu chtít všechny zavést. S tím mě trochu vyrazila dech. Mám si to do zítřka rozmyslet. Jedno prý nemá cenu mrazit, a zase ho jen tak vyhodit je také blbost. Já se z toho picnu. Ale zase nechat ho zavét a vědět že v případě uhnízdění všech tří si jedno nechám odsát je také ptákovina. Co by jste dělali????

murasek
17. led 2008

dagi,
tak to je krasne, ze mas ty 3 kousky 😉 hlavne to poradne rozmysli,
ja jsem i uvazovala o tom, ze si necham zavest 3 embrouse, ale nakonec z toho sešlo, neptala jsem se. Sance, ze se chytnou vsechny tam je,ale stejne tak, ze se uchyti jen dve nebo jedno...vsak vis
myslim na vas pri rozhodovani, ja bych do toho sla, pokud teda nesji urputne proti dvojickam 😅

juliet
17. led 2008

ahojky holky, tak já jsem byla dnes u doktorky, dostala jsem průkazku 🙂 Za 2 týdny jdu na testy a pak ultrazvuk, tak snad budeme OK.

Dagi, to máš težké rozhodnutí. Kamarádky kamarádka se snažila asi 5 let, nakonec si dala zavést 3 kousky a teď
čeká dvojčátka.

Jo a ještě k tomu testu. Já jsem testovala 9 den od ET, byl negativní, 10. den jsem byla v CARu a z krve byl už krásně pozitivní. Dokonce sestřička říkala, že je tam HCG hodně. Přisuzuji tedy ten negativní buď špatné značce nebo tomu, že jsem hrozně moc pila kvůli OHSS a měla jsem moc naředěnou krev.

Držím vám palečky, aby se miminkův u vás v bříšku líbilo.

laola
autor
17. led 2008

Juli, tak to je super!!! Určo bude vše, tak jak má 😉
Dagi, to je docela těžké rozhodnutí. Taky jsem přemýšlela, kolik bych si jich nechala zavést. Dvě určitě, ale tři... 😲 Prostě je to sázka do loterie, protože nikdo nemůže vědět, kolik se jich uchytí....
Holky, zítra na mě myslete, jdu na utz, tak snad tam budou nějaký vajucha 😀

dagina
17. led 2008

Laola, copak vajucha, ale aby měl tvůj manža šilkovné spermijky 😉

laola
autor
17. led 2008

Podle spg prý má, tak uvidíme 😀 Sama jsem zvědavá, zda užívání Clostilu bude účinkovat 😀

dagina
17. led 2008

Jj, Clostilbegyt je dobrý, alespoň u mě fungoval až moc. 😵

laola
autor
17. led 2008

Dagi, tak to je pro mě velmi příjemné info 😀

marinka
18. led 2008

juli, gratuluju k průkace, už jsi oficiální těhulka 😀

dagi, já bych si v tomto případě nechala zavést všechny tři! Myslím, že je určitě větší šance, že se uchytí jedno nebo dvě, než všechna tři, ale budeš muset počítat s tím, že to můžou být i ta trojčátka. Zvaž si teda, jestli bys v tomto případě šla raději na odsátí, nebo si je všechny nechala a jestli byste to finančně zvládli. Těžko se to radí, záleží na vaší situaci, jak moc by ti mohli pomáhat členové rodiny,kdyby byla trojčátka, jestli máš po ruce babičky apod., protože tohle sama ženská nezvládne..

dagina
18. led 2008

Ahojky, Marinka, už jsme se rozhodli, necháme zavést dvě a jedno zmrazíme. Je to fakt těžký rozhodnutí, ale nějak se rozhodnout musíme. Nechci riskovat redukci 😒 .

murasek
18. led 2008

ahojky 🙂
nejprve gratuluji juliet k prukazce - ja chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀
Laolo - tak co vajucha? jsi nosnice roku? 😀 😀 😀
Dagi - tak 2 si nechate? zase ti aspon zbyde nejaky nanuk, kdyby nahodou... ja si to teda rikam. takze jsi doma a odpocivas?

dagina
18. led 2008

Nosnice roku 😀 , to mě pobavilo 😉 . Jsem doma a nádherně si užívám neschopenky, ikdyž ta almužna co dávají je směšná. Murásku, jak ty jsi na tom??? Jak je???

murasek
18. led 2008

gadi, ja si taky uzivam neshopenky, hlavne jsem v klidu a nestresuju se. U me dobry, citim se dobre, vcera jsem byla dost unavena, musela jsem neco mimo domov vyridit a pak jsem prospala 3 hodiny v kuse 😎
zacali me taky trapit "prdiky" a nafoukle brisko, tak jsem si vcera uvarila fenyklovy cajik a je po problemu, brisko splasklo.
O almuzne mi nemluv, jsem zvedava co dorazi pristi mesic - ale co uz, mimco je nejdulezitejsi.

dagina
18. led 2008

Murásku, kolikátý den jsi po ET??? Už se ti testování asi blíží, viď 🙂 . Tak prdíky mě trápí také, už delší čas, nepomáhá mi vůbec nic, zkoušela jsem activii, sypkou vlakninu, Espomisan a nic. Tedy Espumisan trochu pomohl, ale už mě došel, asi se budu muset projít do města a pořídit si ho. Nebo nemáš nějaký tip????

murasek
18. led 2008

jezis, ja ted po sobe ctu, ze te oslovuju gadi - jeziiiiiiiiiiiiiiiiiis promin 😀 😀
zkus fenyklovy cajik, me pomohl, ulevilo se mi.
jsem 3.den, takze se to moc neposunulo - budeme skoro testovat spolecne 😅
ja jsem ti ted uplne ujela na stranky www.mimibazar.cz a listuju v nich jako silena 😀 😀 😀 uz bych mela mit na ceste kojici polstar - to se bude prima valet 😀 😀 😀 takovou pidisoupravicku pletenou a pidirucnicek s kapuckou.....
musim s tim brzo prestat, jinak si vyluxuju konto 😀 😀

marinka
18. led 2008

dagi, a chěla bys radši dvojčátka, nebo jedno? 😉

murasku, já jsem v těhu byla na mimibazaru taky závislá 😀

murasek
18. led 2008

ahoj marinko, ja ale zatim tehu nemam potvrzeny 😢 😢 a vecicek budu mit plnej barak 😝
co vy prdolky s Anickou - copak delate?

dagina
18. led 2008

Murásku, tak na ty stánky mrknu také, ať nejsem pozadu 🙂. Márinko, radši bych jedno, o mimčo se snažíme už dlouho a také mi už není 20, miminko bych si chtěla maximálně vychutnat, co s dvojčátkama, co si budeme povídat nepůjde, bude to jeden velký fofr. Navíc tchyně má ještě 4 roky do důchodu, takže bych na to byla víceméně sama. Ale samozřejmě budeme rádi i za dvojčátka, to se nedá nic dělat. 🙂

murasek
18. led 2008

dagi - ja se pred chvili zachovala jako tvuj tiskovy mluvci ☹ sanus se ptala, jak jste se rozhodli a ja ji to vyprdolila ..... to uz mi asi na nic neodpovis, co?????????????? ☹ ☹ ☹

dagina
18. led 2008

Murásek - 😀

murasek
18. led 2008

takze dobry...? 😅 😅 😅
holky me dnesk asi trosku "hrabe" - nemuzu ted najit zrovna jiny vyraz.

murasek
18. led 2008

kocky, ja jdu varit kulajdu, prijdu pozdeji, stejne tady ze me pada jedna perla za druhou 😎 zatim papa, za chvili jsem tu zpet.

murasek
18. led 2008

jsem zpet, pristihla jsem sykorky, jak mi likviduji ruzi - zobou a zobou a pritom mame tolik krmitek, ze neni pomalu videt ani vchod 😠 😠 jste tu nekdo?

marinka
18. led 2008

murasku, já vím, ale určitě to vyjde, neboj!! Já jsem teď upekla buchtu, Anička mně sledovala z lehátka a teď si půjdeme hrát a pak na procházku 🙂

dagi, to úplně chápu, já si to s dvojčátkama taky vůbec neumím představit, i ta jedna cácorka mi dává někdy pěkně zabrat 😉

murasek
18. led 2008

marinko, diky za podporu.. zazilas to, vis jake to je. V hlave to odsouvam nekam daleko, ale....
konec litovani. 😀 😀
co ostatni - vy hajate?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru