Čeká nás první IVF

laola
28. pro 2007

Prosím, nevkládejte odkazy na jiná témata. Toto téma zakládám pro holky/ženy, které se v množství informací na internetu ztrácejí... a v již založených tématech nemohou najít to, co je právě zajímá.

murasek
25. led 2008

lelo, tak dneska jsi 9.den po ET? ted jsem to precetla jinde, promin, ale nejak se mi to vykourilo z hlavy. jak si uzivas doma? me to docela bavi... zatim. jdes na test z krve toho 30.1? ja mam testovat az 2.2.

lela78
25. led 2008

Mě je taky fajn, i když jak jsem psala v diskusi IVF, chodím pořád na záchod, protože by měla zítra dle mého cyklu přijít mrcha, tak doufám že nedorazí. Testovat chci ještě před odběrem z krve, abych tam šla trochu připravená.

murasek
25. led 2008

ahoj lelo, honim te po diskuzich 😀 😀 tak snad se najdeme 😀

lela78
25. led 2008

Já jsem dneska rozdávačka, běhám z jedné do druhé 😀

murasek
25. led 2008

jj 😀

marinka
25. led 2008

lelo, držíííím palce!!! Já jsem 9 den po ET už testovala a bylo to přesně před rokem 😀

dagina
25. led 2008

Ahojky Marinko, myslíš, že už 9. den už může být na testu něco vidět????? 😅 Měla jsi ho tehdy už pozitivní???? Jéééžiši, já to asi nevydržím.

murasek
25. led 2008

ahoj marinko, jakpak je? to jsou ale pro tebe vzpominky, co?
dagi - nezapomen, chodit okolo, okolo... do ruky nebrat 😀 😀 nezapomen, ze je to u kazdeho jine 😝

juliet
25. led 2008

ahojky, tak na vás myslím, kdy budou testy a držíme vám palečky 🙂

já 9 ten po ET ještě test pozitivní neměla

murasek
25. led 2008

ahoj jul, to jsi me uklidnila... zkusila jsem 8.den a nic.
copak delas? jdu neco malo poklidit, dnes sedim jen na netu. papa.

gabca84
17. čer 2013

Ahoj holky je tu někdo kdo chodi do ARTU v Českých Budejovicich

margitam
24. čer 2013

Holky, prosím, mám dotaz......měl jsem mít první IVF, ale mám cystu na vaječníku...nemůžeme stimulovat ☹ prosím brala jste některá před IVF antikoncepci? a kolikátý den?

allmeyo
24. čer 2013

@margitam Ahoj tak mě čeká taky první IVF ve středu se jdu domluvit kdy začnem.S tou antikoncepcí ti asi neporadím,protože mě to čeká taky bylo mi řečeno,že mi nasadí antikoncepci před IVF 😨 Ty jo ale někde sem tu četla kdy to některý holky brali,ale už si vážně nepamatuju a kdy by jsi měla tedy začít se stimulováním ?

margitam
24. čer 2013

@allmeyo jsem se ptala, prý do 5 dne cyklu...zítra si pro ni hned skočím

allmeyo
25. čer 2013

kvůli čemu by jsi měla brát před tím IVF antikoncepci.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru