Čeká nás první IVF

laola
28. pro 2007

Prosím, nevkládejte odkazy na jiná témata. Toto téma zakládám pro holky/ženy, které se v množství informací na internetu ztrácejí... a v již založených tématech nemohou najít to, co je právě zajímá.

lela78
18. led 2008

Mohu k vám? Jsem 3den po ET, mám zavdená 2 embrya po prodloužené kultivaci. Měla jsem krátký protokol s Gonale, cetrotide a ovitrelle. Nejdřív jsem se těch injekcí bála, ale pak už jsem se m)na každou těšila 😅
Měla jsem 13 vajíček, z toho oplodnili 11 metodou ICSI a 9 jich zbylo po prodloužené kultivaci, takže máme i nějaké mrazáčky. Jsem také na neschopence, ale už nevím co mám dělat, vůbec to neutíká. Ležet mě taky pořád nebaví, tak občas zevluju po bytě atd. ale dávám pozor, abych nic nedělala 🙂

murasek
18. led 2008

ahoj lelo, to jsme na tom stejne. 😀 😀 jenom v tech vajuchach jsi me teda o hodne predbehla 😅
kdy mas testovat? ja 2.2., taky jsem doma, ale uzivam si to, sem tam supnu pradlo do pracky, uvarim neco, velky uklid vcetne oken jsem si udelal uz pred tydnem, tak mam zatim cistoucko a neresim. Muz si me hycka, dobrovolne se chopi vysavace.. co vic si prat?
co ty?

murasek
18. led 2008

ja ted koukla do programu a i v te TV je kulovy.... pres den ☹

lela78
18. led 2008

Já mám testovat 31.1. tak jsem zvědavá jestli to vydržím 🙂 Manžel se taky stará jako o vlastní 😀 nakupuje, uklízí, ještě máme pejska, tak ho i vyvenčí, naštěstí je náš pes v zimním období dost velký pecivál (asi po páníčkách), tak pořád chrápe a dost ho znervózňuje moje přítomnost 😅 O víkendu, už se půjdu trochu projít, jsem jako bledule. Murasek, kde ti dělali ET? My jsme byli v ISCARU v Praze a jsem móóóóóc spokojená.

murasek
18. led 2008

ja byla v Pronatalu v Pze, taky spokojenost. stara se jako o vlastni...... 😀 😀 😀 😀 ty jsi ale taky cislo 😝

lela78
18. led 2008

A taky jste po ET ležely na pokoji jako netopýři? My jsme musely mít zadky až někde u stropu a do hlavy se nám řinula krev, taková přirozená poloha, ale alespoň jsme zapomněly, že máme močáky naplněné k prasknutí a bavily se tou skvělou polohou 🙂

murasek
18. led 2008

ja lezela na brise asi jako kdyz upadnes a natahnes se jak siroka tak dlouha, ale bavilo me to, je to moje nejoblibenejsi poloha 😀

juliet
18. led 2008

já ležela na zádech, zadek trochu vyvýšený, ale jako netopýr jsem si nepřipadala 🙂

marinka
18. led 2008

lelo, vítej a držím palečky!! Tak prochajda padla, protože se tu rozpršelo, áách jo!!
Já jsem měla taky jen trochu výš zadek a za půl hoďky tradá domů! Bála jsem se, aby ze mně mimča nevypadla 😀

murasek
18. led 2008

tak mate po prochajde,jo? to je skoda.... ja dodela polivcicku, snedla trochu a jdu do hajan,jsem nejaka unavena... tak zatim papa

marinka
18. led 2008

Tak pěkné sníčky o miminkách! 😉 V dešti mně procházky neba a pro malou je to taky na nic, když má na kočárku igelit, ani si ten čerstvý vzdoušek moc neužije. Teď usnula, já obědvám..

juliet
18. led 2008

Márinko, můžu se zeptat, jestli jsi rodila na Vsetíně nebo jinde? A jak jsi byla spokojená?

murasek
18. led 2008

juliet ahoj, ty si uz hledas porodku? jul, jaky to byl pocit, kdyz jsi tam videla obe dve? jsem ale zvedavec 😀 😀

marinka
18. led 2008

Juli, rodila jsem na Vsetíně a maximální spokojenost!! super přístup sestřiček i doktorů, rodil mně primář a ten se mnou ještě na sále žertoval 😀 Skvělou péči jsem ocenila hlavně během první doby porodní, miminko bylo maximálně sledované, když se mi něco nezdálo, hned jsem se dozvonila na sestřičku.. A moc mi pomáhaly i po porodu, když jsi unavená, můžeš jim dát mimča a vyspat se, ale jinak je máš pořád u sebe 😉

juliet
18. led 2008

murasek, jen jsem slyšela nějaké názory na Vsetín i Zlín (který taky přicházel v úvahu) tak jsem se chtěla Márinky zeptat na její zkušenost. Jo a taky se mě na to ptaly už obě babičky. 😀

marinka
18. led 2008

juli, dalo by se to shrnout tak, že ve Zlíně je lepší vybavení a větší komfort a na Vsetíně je lepší a příjemnější personál. Záleží na tobě, co je pro tebe důležitější. Mně třeba během první doby porodní bohatě stačila postel a balon na skákání. Měla jsem na pokoji i sprchu, ale do té se mi vůbec nechtělo 🙂

murasek
18. led 2008

jul, babicky - no to mi povidej 😀 😀 😀

juliet
18. led 2008

já to přesně tak beru ... chci spíš ten příjemný přístup sestřiček než supermoderní vybavení a pak neochotu

broskef
18. led 2008

Ahojky, diky za reakci asi je to zpožděni psychycké, počkam do ponděli...... jen škoda, že kvůli tomu nemohu a vikendu odjet... všechny máte neschopenku od OPU?

dagina
18. led 2008

Broskef - já ano 😵 .

laola
autor
18. led 2008

Ahoj holky,

Nosnice roku 😀 se hlásí 😀 😀 Vajconě mám tři, dostala jsem injekci, aby proběhla ovu, tak mojeho chlapa sexuálně odrovnám 😀 😀 😀
Lelo, hodně štěstí při uhnízďování 😉 Hlavně dodržuj ten klidový režim!!! 😉

murasek
18. led 2008

laolo, no super 😉
vsm preju krasny vikend 😎

juliet
20. led 2008

tak čekáme na nové zprávy ... Laolo, manžel přežil? 😎

broskef
21. led 2008

Ahojky, Marinko, ti vyvolavačku MS ti píchali v CAR nebo normálně na gyndě??? diky

marinka
21. led 2008

broskev, na gyndě..

dagi, tak co??? Už máš mimísky??

laola
autor
21. led 2008

Ahojky holky,
manža přežil 😀 Šetřila jsem ho🙂)) Ještě ho budu potřebovat🙂)

murasek
25. led 2008

ahoooooooooooj 😎 😎
je tu nekdo? nesel nam net, tak jsem po tydnu teprve tady a tady nikdo 😢 😢 😢
halo, halo, jak se mate?

murasek
25. led 2008

teda jul, koukla jem ti do alba - mas to tam moc hezky napsane...

laolo - ty dabliku, to byl asi vikend, co? 😀 😀 😀

lela78
25. led 2008

Ahoj murasek, jak je? Já jsem bez příznaků. Cítím se fajn, i když mám břicho jak kdybych byla v 5měsíci 😠

murasek
25. led 2008

ahoj lelo, promin, ale trosku se po te dlouhe dobe ztracim, jsi po ET?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru