Čeká nás první IVF

laola
28. pro 2007

Prosím, nevkládejte odkazy na jiná témata. Toto téma zakládám pro holky/ženy, které se v množství informací na internetu ztrácejí... a v již založených tématech nemohou najít to, co je právě zajímá.

dagina
10. led 2008

Marinka, Puregon jsem měla píchat 2x denně, 150 j ráno, 100j večer. Já píchala jen ráno. Jo, tamto jsem popletla. Ach ty zkratky 😉 ty mě jednou zničí 🙂 - na odběr vaj.jdu v pondělí tj. OPU?!

broskef
10. led 2008

ahojky holky, ráda bych se připojila, čekám až dorazí MS a od 2DC mám začit stimulovat menopurem + potom k tomu budu podle ULT ještě přidáva orgalutin- nebo nějak tak......

juliet
10. led 2008

dagi, ano, odběr je OPU a vložení oplodněných vajíček je ET ... tobě dali teda velkou dávku Puregonu, já si píchala jen 100 denně a poslední dva dny 50

murasek
10. led 2008

ahoj 😉
marinko dekuju za odpovedi, nadhera - tak se krasne uzivejte 😉 a rozmazlujte 😉
taky bych to tak chtela, bylo by to skoro k datu svatby 😀 byla jsem dnes na ultrazvuku a pocet foliku nic moc, tak uvidime v sobotu, jestli tam neco najdou a jestli spermosky preziji rozmrazeni 😕
jinak nevim, nevim.... mam dojem, ze to zatim na mrazacky moc nevypada. chjo, nechci znova ty injekce a vsechno to kolem 🙄
co vy - jak se dari?
Dagi, to je super - tak v pondeli te ceka odber, jo? parada. jak to vypada s folikama? vis pocet? vim, ze to asi neni tak dulezite... 😉

dagina
10. led 2008

Ahojky, broskef, ať mrcha co nejdříve příjde a šup na stimulaci 😉 . Moc držím pěstičky. Juliet, to mi tedy dali nějaké velké dávky, právě že mě to úplně zmátlo 😕 . Folíků moc nemám 😒 , dva na každé straně, do mrazáčku asi nic nezbyde ☹ . Dr. říkal, že když jich je méně, tak jsou zase více kvalitní.

marinka
11. led 2008

murasku, nám nezbyli žádní mražáčci, takže u druhého dítka budeme muset zase na celé IVF 😖 Držím palečky, ať se folíci zbrchají a vyjde to!!

dagi, to je pravda, nezáleží na kvantitě, ale kvalitě, i ze dvou folíků můžou být dvě pěkná vajíčka, dvě embryjka a nakonec dvojčátka 🙂

juliet
11. led 2008

dagi, mě doktor schválně snížil dávku abych jich neměla moc ale kvalitní 🙂

murasek
11. led 2008

ahoj,
dagi - ja te vubec nechtela desit s tema folikama, omlouvam se, jestli te to nejak vysokovalo. Ja budu vedet kazdopadne zitra po punkci o neco vic, tak dam vedet. Vcera jsem pichal posledni pregnyl - holky mozna mi ty injekce budou chybet 😀 😀 😀
samozrejme si delam legraci 😀 😀
jakpak se mate pri dnesku?

marinka
11. led 2008

murasku, já se mám fajn, malá zrovna usnula, já se najím a vyrazíme na prochajdu 😉 Ty jdeš na punkci v sobotu?? Ale vlastně jo, některé CARy jedou i přes víkend 🙂 Držííííííííím palce!!!!

murasek
11. led 2008

marinko, dekuju, to vis, ze nektere funguji - drzi se hesla, ze telo si holt nevybira kdy to bude 😀 krasnou prochazku, dneska je aspon teda u nas nadherne slunecno, ale fouka studeny vitr.

laola
autor
11. led 2008

Murasku, ať je zítra vše v pořádku!!! Budu na tebe myslet 😉

murasek
12. led 2008

ahoj vsem, mam to za sebou dokonce slepsim vysledkem nez jsme cekali. cca 7 vaj z 9 fol., jsem cela rozbolavela, jeste ani dobre nesedim, ale jsem stastna 😀 😀 😀 diky moc za drzeni palcaku, pomohlo to.
jdu si jeste pospat, tak hezky den.

laola
autor
12. led 2008

Murasku, tak to je super!!!! Tak doufám, že se vám to krásně podaří dovést až do konce 😉 A šetři se!!!! 😀

dagina
13. led 2008

Ahojky, Marinka, jóóó dvojčátka, samozřejmě bych byla ráda, ale je to také dvojitý záhul 😒 , no ale co se dá dělat. Murásku, jak ty jsi daleko se stimulací??? Nějak jsem ztratila přehled. Já doufám, že večer si píchnu poslední dávku, a bude to. V sobotu jsem byla na UTZ, další bude zítra a ve středu snad už OPU. Nějak se to prý posune 😒 . Juliet, ty jsi také píchala Citrotide??? Dočetla jsem se v něm, že zastavuje růst folíků, tak nechápu na co mě ho dávali, když se mi teď kvůli němu prodlouží stimul. Snad dr. ví co dělá. 😒

murasek
13. led 2008

ahoj,
dagi - ja uz jsem na konci stimulace, mam po OPU /odberu vajicek/ a ted uz cekam jak se budou vyvijet embrysci a pak je daji zase ke me.
neboj, dr. urcite vi, co delaji. tak tfuj tfuj.
papa
laolo - co u tebe nove?

dagina
15. led 2008

Murásku, tak co embrijka??? Určitě už jsou v bříšku, viď 😉 . Laolo, a ty????

laola
autor
15. led 2008

Ahojky holky, já jdu v pátek na utz, předpokládám, že nám pan Dr. naordinuje povinné snažení 😀 😀 Měla by být ovulace, podpořená Clostilem, tak uvidíme 😀

juliet
16. led 2008

Dagi, já jsem píchala Orgalutran ... měl zastavít růst nových foliků a pomoci dozrání těch co už máš.

Holky, tak jak pokračujete?

murasek
16. led 2008

ahoj dagi, tak mam embrouse u sebe, tak snad se chytnou , chlapaci 😎 😎
copak laola, budes na nas mit chvilku i o vikendu nebo se budete doma porad jenom tulit 😀 😀 😀

laola
autor
16. led 2008

Murasku, moc moc moc ti držím pěsti, ať drží a nepustí!!!!! 😀
No nevím s tím tulením... To bude - ráno než půjdu do práce, pak jak přijdu z práce, potom jedeme k našim, tak to nevím, kam se zašijeme 😀 😀 Asi jako zamlada do přírody 😀 😀 😀

murasek
16. led 2008

ale ale.... nezapomen, ze meze jsou jeste studeny 😎 😎 a hlavne at neprochladnou vajecniky 😀 😀 😀 jinak je to dobra predstava, ja bych s prirodou v tehle rocni dobe u manzi asi neuspela, ikdyz.....nikdy nevis 😝

laola
autor
16. led 2008

No, já to raděj taky zkoušet nebudu 😀 Raděj to nebudeme přehánět, dvakrát během víkendu by mohlo stačit... No ne?? 😀

murasek
16. led 2008

to vis, ze jo... nic se nema prehanet 😉

marinka
16. led 2008

murasku, držíííííííííííííííííííííííím maximálně palečky!! Hlaď bříško!!

murasek
16. led 2008

marinko dekuju, hladim, hladim - a ze mam co, nejak jsem nabrala 😀 😀

dagina
16. led 2008

Ahojky, nejdřív musím popřát Muráskovi, ať se embrijím u tebe líbí a krásně se zavrtají??? Kdy jsi byla na ET?? Dnes jsem po OPU, máme 4 vajíčka, v sobotu snad ET. ÁÁÁjo Laola, já jsem zapomněla, vždyť jsi to psala že to teď necháte na přírodě. Tak ať je k tobě příroda štědřejší 😉 , držím pěstičky. Juliet, co dvojčátka 🙂 ??? Jak se jim daří?? 😉

marinka
17. led 2008

dagi, gratuluju ke 4 vajíčkům, snad se jim bude dobře dařit a budou 4 pěkná embryjka!! Necháš si zavést dvě?

murasek
17. led 2008

ahoj, ahoj.
dagi, tak uz te ceka ET? toto leti 😉 😉 tak at se tam v tom zivnym roztoku koukaji ty tvoje vajucha a spermoni snazit - 😎 uz jen dva dny a budes je mit u sebe, dej potom vedet, jak jste na tom. budu na vas myslet a drzet palcaky 😉

dagina
17. led 2008

Ahojky, to teda letí, taky se mi tomu nechce ani věřit jak jsem tomu blízko 😲 . Marinko, díky, jj , nechám si určitě zavést dvě. Včera jak jsme jeli z CARu, viděli jsme na louce čápa, samozřejmě živého, chudák se asi vrátil předčasně, a nám třeba přinese štěstí. V polovině ledna vidět čápa, to je teda něco 😵 . Murásku, kdy se dovíš "ortel"??? Držím pěstičky

murasek
17. led 2008

ahoj dagi, ani nevim, jestli se na ten "ortel" tesim, z CAR mam naporuceno testovat 18.den, na internetu jsem cetla, ze uz 10.den po ET by se mohlo neco ukazat. Kazdopadne jsem se dohodla se svoji gynekol., ze si tam pro jistotu skocim cca za 3 tydny na krev...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru