Čekání na testík po ET/KET

caricia1
1. srp 2011

Tak snad se někdo přidá.. 😉

bajik
2. srp 2011

@caricia1 Ahoj 🙂,já už jsem sice po testíkování(25.7),ale moc držím palečky ať jsou dvě čárečky.Nám se dvě čárky povedly.Teď jedem na kliniku 8.8 na srdíčko tak snad snad!
A kdy máš testit?

caricia1
autor
2. srp 2011

@bajik Ahoj,tak to je super!Gratuluju🙂 Dnes jsem 7.den po ET.Tak to zkusím asi v pátek..Na krev jdu až 9.8 😉

bajik
2. srp 2011

@caricia1 Až 9.8 🙂 😀 .Mě se první syn ukázal už 8 den po et a teďka jsem zkoušela 9 den po et a vyšel.Tak moc držím palce.

caricia1
autor
2. srp 2011

@bajik opravu?A měla jsi PK nebo ne?Prý to na to má vliv,když máš PK tak se ukáže dřív.. 😉

jitule10
3. srp 2011

Ahoj,moc ti držím palce!!! ať to dobře dopadne!! Myslím že po PK už můžou být 2// osmý den,nebo aspoň jsem to někde četla. Já jsem 12tý den po ET dvou 3denních embr. ale bohužel se jim u mě nelíbilo a dnes přišla mrcha.V pátek musím ještě na krev,ale to už je jen formalita. Tak tfuj tfuj a hodně štěstí!

caricia1
autor
4. srp 2011

Dnes jsem 9.den po 3 den kult. a nic....Možná je ještě brzo,ale moc tomu nevěřim... 😢

eliska76
4. srp 2011

@caricia1 Ahoj, jen ještě vyčkej a neplaš se 😉 . Já jsem byla po 5ti denní kultivaci a 15tý den jsem měla slabou čárku 😉 . Tak uvidíš , každá jsme jiná! 😉 jo a krev den po už jsem měla přes 600 hcg, takže docela dost a slabá čárka. 😀

jitule10
4. srp 2011

@caricia1 to je určitě moc brzo! nevěš hlavu a zkus to za den dva znovu.

caricia1
autor
4. srp 2011

@eliska76 Máš pravdu,ale když čteš jak někdo má ,,ducha,, už 7.nebo 8.den po ET tak to moc nepřidá...Jiná zase píše že dřiv než za 12 dní ji neměla..Tak uvidím..Ale moc tomu nevěřim 😒

caricia1
autor
4. srp 2011

@jitule10 budu to zkoušet ted každý den a uvidím nu...

mufinka26
4. srp 2011

Ahoj, já sem testíkovala při 1.ET 8 den a nic tam nebylo a bohužel ani pak nic, při 2.ET sem měla od 9.dne dušíka, ale taky s toho nakonec nic nebylo, ale neházej vůbec flintu do žita, normálně bys ani netušila, že jsi těhulka, jen vyčkej s testováním. Dokonce u nás v CARu doporučují testovat až 17.den po ET 😀 že to už je jistější a stejně pak chtěji ještě potvrzení z krve 😀 😀 😀 😀 Tkže hlavu vzhůru a musíš těm bojovníčkům v bříšku věřit 😀 Mě čeká další ET za týden a kousek.

caricia1
autor
4. srp 2011

@mufinka26 děkuju,hned je člověku líp..Ale nedělám si moc velký naděje..Nu uvidíme...A tobě držim palečky a ted už t určitě vyjde 😉 😉

mufinka26
4. srp 2011

@caricia1 děkuji. Ty hlavně neházej flintu do žita 😀 😀 😀

caricia1
autor
4. srp 2011

@mufinka26 já vím že to přehánim,ale když vidím 9.den tu jednu čárku tak bych řvala 🤐 🤐

caricia1
autor
4. srp 2011

A co budete dnes vařit? 😉

mufinka26
4. srp 2011

@caricia1 rozumím ti, my se snažíme o mimi 8 dlouhých let a každý měsíc sem testovala a pořád jenom jedna čárka. Letos je ale zlomový rok 😀 pro nás pro všechny 😀 Letos sme navštívyly poprvé CAR a hnedka se to dalo do pohybu 😀 😀 😀 takže se mimi nám všem určitě povede. to je tvoje 1.IVF?
Jinak my dneska z dceruškou budeme mít takovej studenej obídek, jblíčko-banánový salátek a pak si ještě možná uděláme hrnolky 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
4. srp 2011

@mufinka26 Jojo,1.IVF takže spíš tak poznávam.. 😉 8 let je opravdu dlouhá doba,to tě obdivuju 🙂 Nám to nejde 3.rokem a v CARU jsme myslím někdy od začátku prosince.Když by tohle nevyšlo tak tam mám ještě 3 mrazáčky,ale ty už nebyly tak kvalitní..Je pravda že tim rozmrazením ještě ztrácí na kvalitě?? 😕
Já budu dělat játrovou omajdu s rýží. 😉

eliska76
4. srp 2011

@caricia1 Já jsem teď uklízela jak šílená 🙂 a ještě mě čeká koupelna, peru a taky mám hromadu na žehlení, je to pořád dokola co ženy? 😀 Jinak budeme mít řízky s br. kaší až přijde mužíček z práce.

caricia1
autor
4. srp 2011

@eliska76 Jééjej tak to se nenudíš...To už by stačilo ne? 😀 😀 😀
To se bude mužíček míííít,řízečky 😀 😀

mufinka26
4. srp 2011

@caricia1 no mě přijde, že nestrácí na kvalitě, my měly 5 mrazáčků, tři nám rozmrazily, jeden to vzdal, ale ti dva byly ok.. Měla sem pozityvní slbě těhu testík, akorád se bobánek neudržel, ale to stává i při normálním oplodnění 😀 ale víme, že to jde 😀 říkají tomu biochemický těhu, teda myslím. Ted to bude 3 ET tak se nám to snad už povede 😀 😀 😀 my se z manželem nezmaři, optimismus na rozdávánííí 😀 😀 😀 my se jen tak nevzdáme 😀 😀 Játrovou omajdu tu sem neměla ani nepamatuju, manžel ani Danielka totiž játra nedlabou, ale já bych si dala, ted budu tři dny doma sama tak si jí asi taky udělám 😀 😀 😀 😀

mufinka26
4. srp 2011

@eliska76 řííízečky mňam 😀 😀 😀 já taky pořád uklízím.... 😀 😀 😀 😀 takovej správnej kolotoč 😀 😀 😀 😀

caricia1
autor
4. srp 2011

@mufinka26 Hele do třetice všeho dobrého,takže ted je to jistota!! 😉 😉 😉 😉 😉 Ten optimismus vám hrozně závidim,já naopak hned bych všechno vzdávala když to vypadá bledě,jsem hrozná 🙂

jitule10
4. srp 2011

@caricia1 Věř že vím jak ti je. I já včera doufala že je brzo a druhý den budou // čárky,jenže nic. Ale v tvém případě je podle mě opravdo brzo a mimískové se teprve pořádně zavrtávají. A máš zamraženo?

mufinka26
4. srp 2011

@caricia1 tohle sem měla dřív taky. každej neg. test sem probrečela, 1.ET sem negat. test sem taky probrečela, ale pak my něco seplo v mozku a od tý doby myslím hodně pozitivně, popravdě, my pomohly tady holky na MK 😀 😀 a taky mě drží nad vodou, že od května máme v podstatě každý měsíc pokus, takže myslím pořád dopředu. Ale ty se nebuj, prostě to vyjde 😀 😀 😀

caricia1
autor
4. srp 2011

@jitule10 Zamražený máme tři tak uvidíme....

caricia1
autor
4. srp 2011

@mufinka26 Máš pravdu,člověk musí být optimista jinak by to prostě neustál.. 😉 😉 😉

hotaska
4. srp 2011

Taky se řadím mezi nedočkavce 😠 počítám každý den! V pondělí jsem byla na KET po prodloužené kultivaci a ta nejistota člověka ničí. Nesnáším to věčný čekání (mám pocit, že u IVF se pořád jen na něco čeká), jsem ten typ co potřebuje vědět na čem je .....ať tak či onak hlavně to vědět a pak jet dál. 😎

caricia1
autor
4. srp 2011

@hotaska Přesně tak,jsme stejné 😉 😉 Ale stejně je nám to k ničemu,vyčekat si to musíme všechny stejně 😀 😀 Držím ti palečky!! 😉 😉 😉

mufinka26
4. srp 2011

@hotaska to máš pravdu, pořád na něco čekáme, tak snad se konečně dočkáme. držím ti palečky 😀

hotaska
4. srp 2011

@caricia1
@mufinka26
😎 díky holky i já myslím na vás!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru