Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
12. říj 2013

@anzet Ahoj, vítej mezi námi! Můžu ti říct, že jsem si taky hrozně přála probudit se až 12.den po KETu, ale ono to potom neskončí ty obavy, naopak se stupňují. Já jsem po KETu 18.den, mám potvrzené těhu z krve, na UZ jsem ještě nebyla a včera jsem začala špinit. Začala jsem hrozně nervačit, v noci jsem prakticky nespala a i když už teď nešpiním, tam pořád chodím na WC kontrolovat a bojím se, že se to spustí znovu. 22.10. jdu na UZ kvůli srdíčku (další obava) a obav bude asi přibývat.
@m.michalka Míšo, možná být tebou, tak zajedu za Natašou do Mostu, určitě bude mít pro tebe pozitivní zprávy. A možná bych zvážila i toho psychologa, já k němu (ní) chodím a hodně mi to pomáhá. Kromě toho teda ještě beru antidepresiva (já jsem prostě hysterka a hypochondr k tomu) a předevčírem mě doktorka zdvojnásobila dávku. ale myslím, že ty AD potřebovat nebudeš. A třeba ještě // vykouknou. Držím palečky a moc na tebe myslím zlato 🙂

anzet
12. říj 2013

Nic vtipného mě nanapadá. Je zvláštní, že ten pro ně přirozený akt berou tak moc tragicky 🙂 Tváří se, jak když jdou na popravu.

m.michalka
12. říj 2013

Holky já jsem zůstala doma právě kvůli své práci teda práci byla jsem víc než mrcha týkalo se to hodně sexu takže hora peněz, poznáte spoustu chlapů dostanete se na místa o kterých se vám jen zdá atd. Teď se za to stydím, ale říkám nebyla jsem nikdy ženou v domácnosti jako maminka alé spíš si to musel kompenzovat někde jinde.Já ten krok udělala a vrátila se na zem,ale někdo to neustal. Je hrozně když se stane pràce konickem a tak jsme to měli oba jen já to ukončila kvůli rodině, ale on si z toho udělal tománek.

eva118
12. říj 2013

@radka78 No vtipnou historku přímo k tomu nemáme, myslím, že to chce mít každý rychle odbyté a v tichosti, nenápadně, ale jak jsme dostali papíry k ivf domů, takové základní informace, tak tam byl i poplatek za ,,poprvé" v kabince. No a manžel na to kouká a že mu to připomíná jeden starý vtip, jak přijde chlápek s dvěma stovkama do jistého domu a tam ho vypakují s tím, že za dvě stovky si to může udělat sám pod mostem. Chlápek se za chvíli vrátí, podává ty dvě stovky. No a co my s tím, pane? Chlápek na to:Pod tím mostem to bylo super. Tak jsme se s manželem, zasmáli a odlehčili to, co ho čeká.

radka78
12. říj 2013

no my když jsme šli na první odebrání na spermiogram,tak jak byl nervozní a to jsme spolu nesexovali 4dny,tak tam vpustil opravdu jen kapičku a to stačilo opravdu jen na to,aby prozkoumali,jaký vzoreček je(jako v 2dc kelímku a kapka,která tam ani nebyla vidět) se tomu dnes třískáme🙂...no nic,podruhé jsem tam šla s ním...že mu teda pomůžu....a vím,že miluje orální sex🙂 tak teda rychle a pusou a když mi pak řekla ta sestra,že je lepší rukou(,protože tam se s vámi baví uplně jinak),že jde vše vidět pak na tom odebrání,jak vlastně koukají na ty spermoušky,že to,co se vylučuje i při sexu a sliny jdou také hezky vidět....hoooolky,já se styděla....jsem si říkala no!a ted tam uvidí,ty moje sliny....a pak když na mě mluvili,já jsem si pořád nalhávala,jak mi koukají na pusu,jako kdyby mi tam něco snad zbylo🙂))
pardon,že to tak jako popisuju,ono kdybych Vám to řekla,tak je to jiný,ale jinak to ani popsat nejde🙂

m.michalka
12. říj 2013

@radka78 😀 😀 😀

radka78
12. říj 2013

@anzet ...no u nás ne🙂můj akorát poprvé a jinak s doktorem nejlepší kamarádi....ještě si ze mě utahujou,když jsem byla před rokem u tohoto doktora poprvé na ET,tak mu říkám,děkuji,že jste mě oplodnil a bez sexu to neumí jen tak někdo...a já takovou dobu zrovna bez sexu🙂
Předtím jsem byla u někoho jiného,tam jsem podstoupila 4x KET a ani jednou nic a chování k nám?děs!Upřednostnovali cizince a jelo to tam jak na běžícím pásu...přešla jsem tedy sem a jsem nadmíru spokojená a dokonce,doktor,kterého mám ,má sám děcko z umělého oplodnění,takže naprosto se dokáže vžít do našich situací...a povolil právě,aby i manžel byl u zavedení...kde jinde by tohle nabídly?

radka78
12. říj 2013

no a jakjsem šla ted na to zavedení,tak sestra přinesla manželovi obleček s čepičkou a s rouškou....ten si to teda navlíkl,stoupnul si před zrcadlo a říká:jeee,já bych byl krásnej doktor....mu říkám,jsi se měl líp učit....ale klepali se mu kolena🙂...pořád si myslel,že je to asi sranda...tak si tam sednul vedle mě a na všechno koukal,já byla moc ráda,protože jsem mu to nikdy nedokázala popsat,jak to probíhá....ale pak ho doktor vyzval,at mu jde asistovat,že potřebuje podat ten katetr,byl ještě zabalenej🙂...jsem na něj koukala a tolik se mi chtělo smát,jak mu to nešlo ani rozbalit a doktor mu říká:pomalinku podélně...tááák...pěkně roztrhnout....no ten byl tak v prd....🙂 a pak se poklonil a říká:Od ted mi říkejte Mázle🙂 no jako ty se mohli potrhat smíchy,až mi skákal ultrazvuk na obrazovce....to Vám opravdu přísahám....tohle je ze života....to si člověk nenalajnuje🙂

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Rady, tak teď jsi mě fakt pobavila a rozveselila 😀
Jinak já chodím do Reprofitu a chovají se k nám moc hezky, mají non stop linku (několikrát jsem ji využila, třeba zrovna včera večer a dnes ráno) a u zavedení je partner samozřejmostí. Ale ten můj za nic na světě tam nechtěl jít 😀

m.michalka
12. říj 2013

U nás v cáru dávají kelímek na spema obrovský to jsem ještě neviděla když jsem to vyfasovala a přítel na to prej to je snad pro koně ne 😀

radka78
12. říj 2013

@m.michalka jo a za Natašou bych to riskla opravdu!

radka78
12. říj 2013

@pejejak no vidíš a nám to nikde jinde nenabídly....to jsem ráda,že jsem pobavila....on se rád zúčastnuje takových věcí,je strašně zvědavej a řekl mi,že chce vědět,čím si procházím...tak mu doktor řekl,budete i u zrodu a pak i u porodu 😎

radka78
12. říj 2013

no já jdu s tím mým malým pitbullem ven🙂...zatím 😉

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Raduš, budeš nám tu chybět, s tebou je hrozně veselo 😀 a to je potřeba!!! Tak ať se hezky venčí pejsánek a buď na sebe opatrná!

m.michalka
12. říj 2013

Holky tak to jsem ani nevěděla, že u toho může být partner u nás jsem tedy nikoho s chlapů neviděla

radka78
12. říj 2013

@pejejak jeee děkuju to potěší🙂ale ne že tu budu chybět....já tu prostě budu pořád🙂

radka78
12. říj 2013

no a koukám,že Míša to taky nevěděla s těma chlapama,jsem si myslela,že jenom já🙂

m.michalka
12. říj 2013

Za Natasou pojedu jsem zvědavá co mi řekne😉 a písnu sem

radka78
12. říj 2013

ju a ještě mám jinej zážitek,ten je teda starší už asi skoro šest let...jsme jeli k sexuologovi na úplně první spermiogram...a řekl nám,hlavně,at je ten vzoreček ve šroubovací lahvičce a než dojedeme,tak musí mít tělní teplotu,takže dát do kalhotek,pod paží,nebo podprsenky,nebo držet pořádně v ruce a ohřejvat 🙂
Tak si ho Raduš dala do podprsenky( a měla jsem na sobě takový tmavě červený tričko),a máme to k tomu doktorovi asi půl hodky...a já mu říkám asi v půlce cesty:ty hele,já pořád cítím jako sex🙂...víš jak to myslím....ale byla zima,měla jsem na sobě ještě bundu,tak mě nenapadlo se kouknout pod ní...no nic.sedíme v tý čekárně ,já stále bundu na sobě,tak si nás pozval,já svlíkla bundu a ten flek na tom tričku od "TOHO",jsem totálně zčervenala,muj a doktor se začali smát,já vytáhla trošičku uvolněnou lahvičku (jo a to jsem zapomněla říct,že jsem měla doma jen lahvičku od algifenu,která měla opravdu velmi malinkatý průměr a když jsme sbírali vzorek,jelikož ten otvor byl opravdu malinkatej,tak mu říkám:hod si to na břicho,já to s tou lahvičkou jako posbírám 😀 😀 😀 )no takže po velkém smíchu jsem dala lahvičku na stoleček a doktor mi říká,no doufám,že Nám tam ještě něco zbylo,protože z toho trička bych to asi nesesbíral a bylo vymalováno🙂

radka78
12. říj 2013

@m.michalka ...no to je jasný....jsem opravdu zvědavá...

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Teda Raduš, ty máš ale zážitků a jak je umíš vyprávět, já se zase musím chlámat 😀 😀 😀

radka78
12. říj 2013

@pejejak jee děkuju🙂....ono je spíš více těch hrozných zážitků(jště před mým manželem),ale tyhle si vyprávíme,když máme chvilku pro sebe a dáme vínko a smějeme se tomu,co už jsme spolu všechno prožili a nelittuju,že jsem mu odpustila....jsem nějaká naměkko z toho všeho i z Vás všech...já nevím....

pejejak
12. říj 2013

@radka78 To dělají ty těhu hormony maminko 😉

radka78
12. říj 2013

@pejejak ...kéž by to tak byla pravda...po 6 letech......manžovo syn prosí sestřičku prej🙂)) 🙂 brášku už má 🙂

pejejak
12. říj 2013

@radka78 No já bych chtěla taky holčičku 🙂 A kdy si máš ofíko dělat testík a kdy máš jít na krev?

radka78
12. říj 2013

@pejejak no test mám dělat až po 14cti dnech,což je ten den,co mám jít na krev a to je 16ctého 🙂

radka78
12. říj 2013

@pejejak a každý ten Ket i Et předtím jsem už začla ještě před MS krvácet...tak mě uklidnuje zatím,že ted nic...ale pořád bojím bojím moc....MS bych měla dostat 14ctého,ale mám jí vždy nepravidelně,takže nikdy ne přesně...☹

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Ale bereš utrouš, ne? Kolik ho máš? Já 4-0-4. Prostě MS už nepřijde a hotovo. Má to zakázané, tak to té červené mrše vyřiď 😀 A já pro jistotu prskám těhu bacilky na pomoc. Prrrsssskkkááááááámmmmmmmm!!!!!!!

radka78
12. říj 2013

jj beru utrouš,ale jen 2-0-2 😲 děkujiiiii🙂....hned jsem posílala mmsku manžovi do práce🙂...on se asi bojí víc jak já☹
a nemůže zkreslovat i ten utrouš?já už nevím...prostě tomu nevěřím víš...tolik testů co už jsem za svůj život udělala a kolikrát bych si tam tu čárku snad i nakreslila,abych aspon na chvilku měla ten pocit....
ikdyž takhle:ano,jednou opravdu byla a já byla...ale to je v roce 2002,to jsem ještě mohla normoš otěhotnět...ale vydrželo jen 6 týdnů....zamlklé těhu☹

pejejak
12. říj 2013

@radka78 Utrouš to nemůže udělat, ale teď mě napadlo, že to dělává Pregnyl!!!!!!! Nepíchalas sis ho náhodou před KETem?? Neboj, jednou se na tebe štěstí usměje a budeš mít dětí 😉